Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit kell venni bölcsődébe? fórum

Mit kell venni bölcsődébe? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 4. 22:33

Új igen, de nem ovi hanem bölcsőde...:)

Még nincs honlapja se...arra várunk, hogy elkészüljön egyáltalán az épület mondjanak már valamit!:)

12. 4fc849873f (válaszként erre: 1. - Dóry87)
2011. aug. 3. 17:53

Mi kérünk ágyneműt is./lepedő,takaró/

És minden ruhába,cipőbe a jelét beleírni ill. bele varrni.

11. Dóry87 (válaszként erre: 10. - Bizsu67)
2011. aug. 3. 16:48
Milyen jó ötlet van itthon vagy 3 nagydoboznyi kinyomtatott színező...ilyen A4es lapok mesefigurákkal..:)
2011. aug. 3. 16:34
Én még szinescerkákat is vittem meg papirt amire még tudtak firkálni, valószinű most is örülnek majd az ilyesminek..:)
2011. aug. 3. 16:22

Ezek szerint semmi extra nem kell....:)

Ennek örülök azt hittem vannak extra kívánságok is a bölcsikbe!:)))

Köszönöm szépen!:)

8. anettt01 (válaszként erre: 7. - 13d03718f8)
2011. aug. 3. 16:15
Tényleg, az eljén még pelus + popsitörlő + krém.
2011. aug. 3. 16:15

Kis ruhás zsák, én mindig fogasra tettem: lehet kapni direkt erre a célra kis zsákot. Kell benne lenni váltás, zokni, alsónemű, póló, nadrág évszaktól függően).+ benti cipő, szükség esetén, gumicsizma.

Nálunk, pelenka, popsitörlő, havonta tisztasági csomag, benne:100-as zsepi, szalvéta, vagy popsitörlő, vagy ha szobatiszta már akkor eü.papír, és szappan. Biztos kihagytam valamit:)

2011. aug. 3. 16:11

pepirzsepi ,wc papir ,szalvéta biztos. játszó cipő , tartelék ruha mindenből, pelus.

A többit ugyis megtudod de ez tuti kell mert kevesebb pénzt kapnak az ovik is..

5. Dóry87 (válaszként erre: 2. - B73e24f31f)
2011. aug. 3. 16:10

Az a baj, hogy még senkit nem tudok felhívni mert most építik a bölcsi épületét és még csak most veszik fel az alkalmazottakat!:(

Tehát nem tudok kinek telefonálni!Állítólag az óvoda igazgatója lesz a bölcsi igazgatója is de Őt lehetetlen utol érni...:(

4. Lekid (válaszként erre: 1. - Dóry87)
2011. aug. 3. 16:10

Szia!

Igaz mi is most megyünk szeptembertől,de meg mondták,hogy mi kell.

Váltócipő,váltóruhák(2-3,ez gyerek függő,hogy mennyire koszolja össze magát),tisztasági csomag.

Van olyan bölcsi ahol kérnek ágynemű huzatot.

2011. aug. 3. 16:10
Szia! Semmi extra. Vinni kell neki váltócipőt, váltóruhát, nálunk fogkefét és fogkrémet csak fél év után kellett, akkorra szokott össze kb. a csoport.Ennyi. Ja és persze minden hónapban tisztasági csomag: WC papír, zsepi, folyékony szappan, szalvéta. Nálunk minden kedden gyümölcsnap volt, akkor azt kellett vinni, valamint minden hónapban 500 ft csoportpénz. Ennyit az ingyenes állami óvodáról.
2. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Dóry87)
2011. aug. 3. 16:08
Hívd fel őket, segítenek!
2011. aug. 3. 16:04

Sziasztok!


A kisfiam most 2éves és elvileg októberben nyílik meg nálunk az új (és egyetlen) bölcsőde. Még nem derült ki, hogy felveszik e (nagyon remélem, hogy igen) és szeretném megtudni, hogy miket kell beszerezni?

Nem szeretném az utolsó utáni pillanatra hagyni a vásárlást!

Ezért tapasztalt szülők tanácsát várom!


Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook