Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek elég 'csak' akarni? fórum

Szerintetek elég 'csak' akarni? (beszélgetős fórum)


7. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2011. aug. 3. 16:22
A súllyal meg lehet küzdeni, a sérüléssel már nem biztos...
6. szöszi71 (válaszként erre: 5. - Kessszi)
2011. aug. 3. 13:10

Szegény, jól megjártad!:(

Örülök, hogy rendbejöttél:)

Most ismét próbálod a kézilabdát, vagy valami mást sportolsz?


Anno, még általános 8. osztályában röplabdáztam, egyszer ráestem a térdemre, ami akkor nem tűnt nagynak, de évekig jártam az orvost, semmi se volt jó rá és a végén műtét lett, kb 5 év múlva. Nem siették el a dolgot. Az ízülettel lett valami. Nem is folytattam a röplabdát. Szeretem, de csak ha alkalom van rá.

Én otthon szoktam tornázni Réka és Alexandra, a műtött térdemre ilyenkor gumis térszorítót teszek, hogy a kitöréseknél és guggolásoknál ne legyen gond.

5. Kessszi (válaszként erre: 4. - Szöszi71)
2011. aug. 3. 12:49

Kézilabdázom.

Térdsérülés; elszakadt a keresztszalagom, oldalszalagom és porcleválásom volt. Megműtöttek Pesten és szerencsére szépen rendbe is jött. Az a baj, hogy lassabb lettem nagyon. :(

4. szöszi71 (válaszként erre: 3. - Kessszi)
2011. aug. 3. 12:24

Mit sportoltál?

Hogy sérültél meg?

3. Kessszi (válaszként erre: 2. - Szöszi71)
2011. aug. 3. 12:19

Köszönöm! :)

A sérülést én is sajnálom, de talán ha nem következik be, a mai napig nem tudtam volna értékelni, hogy mennyit is jelent számomra a sport. :)

2011. aug. 3. 12:17

Szia!


Nagyon sajnálom!:)


Biztos vagyok benne, hogy erős kitartással és akarattal sikerülni fog amit szeretnél!:)

2011. aug. 3. 12:15

Sportról lenne konkrétan szó. Több éve űzök egy sportot, mondhatni, ez volt az életem, míg le nem sérültem, ami komoly műtéttel járt, illetve rengeteg kihagyással. Nem voltam sosem a legeslegjobb, de a csapatban mindig helyem volt, sokat játszottam és számítottak rám. A sérülésem után sajnos felszedtem pár kilót, lassabb lettem, és ami a legrosszabb, hogy elment a kevés önbizalmam is. A pályán nem tudtam teljesíteni, féltem, mikor a 'küzdőtéren' voltam, nem beszélve arról, hogy csalódott az edző is, és többen is bennem. Nem hittem magamban.

Most elhatároztam, hogy teszek azért, hogy olyan legyek, mint régen. Szerintetek elég akarni? Félek, hogy idő előtt feladnám.

Edzek sokat, próbálom visszanyerni a régi súlyom, az fog a fejemben járni, hogy igenis meg tudom csinálni. Így sikerülhet? Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook