Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Disney ruhák vásárlása vaterán, tesz-veszen? fórum

Disney ruhák vásárlása vaterán, tesz-veszen? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 3. 19:54
Velünk meg pont az a baj hogy olyan kis vékony a fiam hogy nem veszik el az anyag hossza mert majdhogy nem lötyög rajta.
7. trapiti (válaszként erre: 6. - Tapsiful)
2011. aug. 3. 19:01
Nekünk meg minden keskeny :( olyan vékonyka gyerekekre gyártják ezeket a ruhákat, amilyet én elképzelni sem tudok... ami meg mellben jó lenne, az térdig ér és az ujja fél méterrel hosszabb mint kéne...
2011. aug. 3. 18:57
Több eladónál is elég jó áron láttam most termékeket.Csak szét akarok nézni hogy üzletbe mennyi is lehet valójába.Talán a jövő héten eljutok szétnézni,minden kiderül majd.Tetszenek amik a neten vannak csak ép méret nincs abból ami tetszik.Vagyis nagyon hosszúak a pulcsik és a minta meg alul van így még elvágatni se lehet.
2011. aug. 3. 17:53

Ritkán veszek Disney-s cuccot mert aránytalanul drágábbak és néha még a minőségük sem olyan jó.

Most vettem két Eperkés felsőt és egy Hello Kitty-s harisnyát "mesebirodalom" nevű felhasználótól jó áron, nagyon gyors, kedves volt és nagyon szépek a ruhák is, jó az anyaguk is.

De pl. egyszer dőltem be a C&A-ban hercegnős bugyinak, soha többet. Ugyanolyannak látszott mint a 10-es csomagolású színes minta nélküli amit mindgi veszek, mégis sokkal gyatrább anyaga volt, pedig több mint duplájába került :(

2011. aug. 3. 12:19
Szia.Tudom hogy meg lehet kapni.Már kínaikban is lehet kapni.De mivel mi falun élünk így a net kicsit egyszerűbb.A tapasztalatok érdekelnének hogy valóban ugyan azok a minőségek e mint a mit üzletbe veszünk meg.
2011. aug. 3. 12:08
Szia boltban is meglehet kapni pl Tako
2011. aug. 3. 12:03

Most nézelődtem ovi kezdés miatt?Hát sok szép ruhát találtam csak sajnos a méretünkben nincs.Korunkhoz képest kisebbek vagyunk és a legtöbb ruha még nagy.

ti hogy vagytok ezzel?

Ki hol szerzi be a kedvenc mesehősös ruhadarabokat?

2011. aug. 3. 11:54

Ti vettetek már disney-s ruhákat?Thomas,Scooby-Doo,Verda,Micimackó,Mickey egér,Tigris és társai.

Ha igen,kitől és hogy voltál vele megelégedve?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook