Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki Szegeden olyan fodrászatot, ahol nem csalódom az eredmény láttán, illetve relatíve megfizethető? fórum

Tud valaki Szegeden olyan fodrászatot, ahol nem csalódom az eredmény láttán, illetve relatíve megfizethető? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 2. 21:23
nekem most ajánlották az Erika szalont, az Andit kell keresni, állítólag nagyon jó. És 3 féle árcsomaggal dolgoznak, van honlapjuk is, ott meg tudod nézni.
2011. aug. 2. 20:53

Hát én járok egybe a Juhász Gyula utcában, és én nagyon szeretem.:) Kívülről nem úgy néz ki mint ahol jó hajat tudnak vágni (öreges és szar cégtábla...)de belül tök jó a felszerelés, meg hangulatos nagyon, és a nő (középkorú, de modern) nagyon érti a dolgát, nekem még nem okozott csalódást!:)


Egyébként hol voltál már ami "rossz" volt?

2011. aug. 2. 20:48

Halihó!

Tud valaki itt Szegeden olyan fodrászatot, ahol nem csalódom az eredmény láttán, illetve relatíve megfizethető. Tehát nem az a drága fajta hely? :):):)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook