Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -6 kg 20 nap alatt, lehetséges? fórum

-6 kg 20 nap alatt, lehetséges? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 21. 16:09

Na 6kg az 6x7000kcal energia, vagyis ennyi kalória deficitet kéne létrehozni=42000 kcal.

20nap alatt ha nem akarsz egy alapanyagcsere lassulást legalább 1500kcal/nap kell enned.Az ugye,30000kcal. Szóval 20nap alatt úgy 2kg a reális. Ha indulsz, akkor a kezdetben a megkötött víz távozik ez úgy 2-3kg is lehet, +1,5 kg béltartalom . Innen a kezdeti gyors fogyás.lásd Re87 ,jó indulását. De az nem zsírvesztés.

2014. máj. 21. 16:03

lehetséges, annyi a titka, hogy szerelmesnek kell lenni, sokat csalódni a pasidban és gyomorgörccsel élni. én is így fogytam pár hét alatt vagy 5 kilót. :) :/


hogy valami hasznosat is mondjak: elég kicsit odafigyelni arra, hogy ne egyél nagyon nehéz ételeket és este már egyáltalán semmit, de látom ezzel nincs nálad probléma. :) ezen kívül a mozogni kell minden nap, felpörgetni kicsit a pulzusodat és azt fenntartani minél tovább.


ha pár napig kevesebb folyadékot viszel be, az a "fogyás" ugyan hamar meglátszik rajtad, de nagyon nem egészséges, úgyhogy igyál rendesen, pláne ha edzel.

2014. máj. 21. 15:49
kizárt
2011. aug. 3. 10:11

Köszönöm a tanácsokat! Nem vagyok egy nagy evő... igazából reggelre csak gyümölcs+kávé, ebédre változó, vacsora meg legtöbbször elmarad, vagy valami könnyű. Sajnos a folyadék nálam necces, mert úgy kell erőltetni.

Most újra rendesen elkezdtem edzeni, hátha, de már 3nak is örülnék:)

6. reformeletmod (válaszként erre: 5. - E705905164)
2011. aug. 2. 20:36

ez így van. A villámdiéták átka, hogy duplán jönnek vissza a kilók.

A nagyon drasztikus fogyókúrák meg tönkrevágják az anyagcserét, aztán majd hiába a koplalás, meg alig eszem, még a súlytartás is nehéz lesz. A nővérem pl totál kicsinálta magát azzal a 13 napossal. Elsőre sikerült neki sokat fogyni, majd kedvet kapott, hogy még egyszer végigcsinálja, persze akkor már alig fogyott vmit, mert az anyagcseréje felborult. NEm eszik azóta sem sokat, de már nem 20 éves, nem is mozog semmit, aztán mindig vmilyen csodakapszulától várta a megváltást...most itt van 34 évesen, kétszer akkora, mint én terhesen, nagyon magas vérnyomással, úgy néz ki, mintha a saját anyám lenne...pedig csak 3 év van köztünk. Engem meg mindig csak irigyelt, hogy bezzeg a húgom milyen csinos...stb, ja de meg is szenvedek érte. Ha annyit ennék, amennyit szeretnék, és nem mozognék semmit, én is 100 kg lennék...


Szóval csak okosan!!!

2011. aug. 2. 15:28

valószínű nem 20 nap alatt szedted fel ezt a súlyt tehát nem lehetséges,vagy csak nagyon drasztikusan..bár mikor meghalt a papám bánatomban nem ettem 5 napig rendesen és 4 kg-t fogytam,de az más volt..és március óta vissza sem jött rám..de amúgy az ilyen hirtelen fogyókúráknak az ára az,hogy hirtelen vissza is jön a súly,mert jojózni kezdesz..többször is leírtam,hogy miért..máshol..


lehetséges,de nem hiszem,hogy tartós lesz!

4. panini (válaszként erre: 1. - Comediangirl)
2011. aug. 2. 14:47

Szia!


Ez brutál, de nekem bevált:


[link]

3. reformeletmod (válaszként erre: 1. - Comediangirl)
2011. aug. 2. 14:20
Lehetséges, ha nem az utolsó kilóidról lenne szó. Azokat a legnehezebb leadni. Azért hajrá. De nekem pl a sok gyümi+zöldség víz csak a súlyomat tartja hosszú távon. Nézz kalóriát és szénhidrátot, mert a gyümölcsökben elég sok van.
2. Re87 (válaszként erre: 1. - Comediangirl)
2011. aug. 2. 13:13

Napi 3szor zöldség,max gyümölcs,az se sok.Nekem így egy hét alatt 3,2kg ment le.

Az más kérdés,hogy ennek már egy hete és azóta sem fogytam semmit...

2011. aug. 2. 12:47

Sziasztok!

Tippeket&trükköket, ötleteket tapasztalatot várok.

Már csak ennyit kellene leadnom.

Szép napot!

Köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook