Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olasz pizzák fórum

Olasz pizzák (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Olasz pizzák

2010. febr. 28. 16:45
Az olasz pizza nagyon finom! Kívéve, ha olaszba valami bevándorló éttermében esztek. Az igzzi pizzát Délen lehet enni enni, főleg Nápoly környékén. Az eredeti tészta nagyon vékony és általában sok sajttal. De tudok ajánlani Rómában is igen jó éttermet, ahol finom pizza kapható!
2010. febr. 28. 16:15
SZERINTEM A SAJÁT KÉSZÍTÉSŰ PIZZÁNÁL NINCS JOBB! MINDENKI AZT TESZ RÁ, ÉS ANNYIT AMENNYIT AKAR FELTÉTNEK. ÉN MÁR SOK FELÉ ETTEM PIZZÁT,DE EGY SEM VOLT OLYAN NAGYON JÓ,MINT AMIT ÉN KÉSZÍTETTEM.
10. agis
2009. nov. 7. 14:53
A cikkben vannak erős hibák, szerintem messze nem teljes. Aki járt már valaha Olaszországban, az tudja, miről beszélek.
2009. nov. 7. 14:33

Nekem a házi készítésűn kívül a helyi pzzéria termékei ízlenek.

Közepes vastagságú tészta kellő "rakománnyal".

Friss, forró, ízletes....hogy mennyire olasz?!

Talán csak a márkavédett pizza margherita:))

2009. nov. 6. 15:45
Olaszországban az olasz eredeti pizzák az ehetetlenség határát súrolják, legalábbis a számomra. Még a hosszúkás zsemléjük is elég rossz volt, frissen is kökemény. Majd a fogam tört bele .
2008. nov. 21. 10:56
MINDEGYIKET SZERETEMMM:)
2008. nov. 19. 14:06
Imádom a pizzát én is! :) Szomorúan vettem tudomásul, és még magamnak is nehéz volt beismerni, de valóban nem jó az olasz pizza. Na, mondjuk azért ilyet bűn leírni, szóval inkább úgy mondom, hogy szerintem mindenki többet vár az igazi olasz pizzától, mint amilyen valójában. Én nem voltam elájulva különösebben, persze megettem, mivel pizza volt!! :))
2008. okt. 2. 10:50
Azt hittem valami jó kis eredeti receptet is ideírsz:) Évek óta könyörgök egy amcsi barátnőmnek, aki pizzériában dolgozik, de a kínai tulaj annyira irigy, hogy nem lehet a receptet kiszedni belőle:DDDDDD
2008. okt. 2. 10:46
én is nagyon szeretem. főleg a bolognait jó csipősen.
2008. febr. 28. 20:50
Én is imádom a pizzát! Tegnap rendeltem magyarosat:) mindmegettem:DD
2008. febr. 28. 20:49

Nekem mindegy milyen piZza,csak finom legyen!!!

Egyszerűen IMÁDOM a pizzát,bár a fagyasztottakat nem annyira,de azok között is van jó!hmmmmmmm:o)))

2007. okt. 31. 17:24
Az olaszok ketchup nélkül eszik a pizzát. Olaszországban ráadásul sokszor sótlan is a pizzatészta. Az étkezési szokásokról: Az olasz 'bar' valójában kávézót jelent; nincsen túró és tejföl, igaz más, finom tejtermékeket viszont csak itt készítenek; a gyerekek már 6 hónapos kortól tésztát esznek; nem látni részegeket az utcán, a capuccino reggeli ital.

Ugrás a teljes írásra: Olasz pizzák

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook