Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ausztriai bölcsi és ovi tapasztalata van valakinek? fórum

Ausztriai bölcsi és ovi tapasztalata van valakinek? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 1. 21:46
A wien.at-n néztem. Abban tudnál segíteni, mi a különbség a városi és az önkormányzati ovi között?Valahogy nem értem..
2011. aug. 1. 21:41

Bécsi árakat nem tudok mondani, de a sajáttapasztalatomat leírhatom.

Kärntenben egy kis városban laktunk. Ott egy darab egyházi ovi volt havonta 125 euró plusz kaja volt 7-15-ig. 90 euró pedig 8-12 kaja nélkül.

Most Burgenlandban élünk, ez már nagyobb város. ovi van, ebből az egyik montessori.

A mi ovink 7-17-ig van nyitva, havonta 90 euró plusz 2,80 naponta az ebéd. Tízórait, uzsonnát vinni kell.

Az 5 évesnek már valószínűleg nem kell fizetni, mert az iskolakötelesgyerekeknek ingyenes. Itt 6 éves kortól kötelező a suli.

2011. aug. 1. 21:31
Hát úgy kb mindenre.Bécsben dolgozunk,és nemrég jöttünk ki.Anyumnál vannak a gyerekek, de most hogy kezdődik az ovi, a nagy 5 , a kicsi 2 éves, ki szeretném hozni őket. Nem tudom merre induljak.Mi a különbség a városi és az önkormányzati ovi között?Mennyibe kerülnek..És meddig lehet ott a gyerek?
2011. aug. 1. 21:25
Mire vagy kiváncsi és melyik megye érdekel?
2011. aug. 1. 21:20
Ausztriai bölcsi és ovi tapasztalata van valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook