Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ciklus.hu naptár használt-e valakinek fórum

Ciklus.hu naptár használt-e valakinek (beszélgetős fórum)


2011. aug. 11. 10:15
Bocsánat, hogy eddig nem reagáltam, de köszönöm az infókat :), akkor szerintem majd én is kombinálom a ciklus.hu-t és a kínai fogantatás naptárt...bár mi csak 2012-vége 2013 elején vághatunk bele a projektbe, de jó uána olvasni és tanácsot kérni másoktól :)
2011. aug. 6. 21:12
Most utánanéztem a kínai fogantatási naptárban, a születés dátumom és a fogantatás ideje szerint lánynak kell lennie és tényleg kislányt várunk :-)
2011. aug. 4. 23:11
szia! én használtam a ciklus.hu-t mivel külföldön dolgozom 3-5 hetet és csak 1-2 hetet vagyok itthon, ezért most a második gyerkőcnél figyelnem kellett hogy akkor hogyis "működök" :) tudom hülyén hangzik de erre annó sosem gondoltam... az elsőnél is - bár akkor még itthon voltam - csak szerettük volna és már jött is egy hónap múlva.. :) mivel kisfiam van most nagyon szerettem volna ha kislány lesz és én is nézegettem mindenféle okosságot még pluszba a neten - kínai fogantatás naptár..stb, de nekem most hogy kislány lesz :) 22 hétben járok elmondhatom hogy bejött minden! :)bár az ecetes vizes hüvelyöblítést kihagytam- szerintem érthető okokból! :) de tény hogy úgy táplálkoztam és néztem a napokat is! - ja egyébként a kínai f.n. eddig általam ellenőrzött személyeknél 34 nél bejött 3 nál nem!
16. Juharlevél (válaszként erre: 6. - 940e6b0cd4)
2011. aug. 4. 22:35
Ha pontosan vezeted a ciklusodat, méred a hődet és használsz ovulációs naptárt, akkor be tudod lőni pontosan, hogy mikor érik a petéd. Én használtam a ciklus naptárát a fentiekkel kiegészítve, de nekem 2-3 nappal előbb volt mindig PÉ-m, mint amit a naptár írt, vagyis nem középidőben, hanem előtte. Második hónapban sikerült teherbe esni, de mindegy volt, fiú lesz-e vagy lány. Ha PÉ idején vagytok együtt, akkor nagy eséllyel fiú fogan, mert fürgébbek az xy kiskatonák, ha előtte pár nappal vagytok együtt, akkor jó eséllyel lány lehet, mert az xy kiskatonák hamar "fáradnak" és akkor a lassabb, de kitartóbb xx-eseké a lehetőség :-D
15. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 13. - Ee7835cc73)
2011. aug. 3. 11:29
ez érdekes nagyon, és ez biztos,hogy müködik? nekem azt adta ki, hogy jövőre mikor szeretnék teherbeesni akkor augusztusban kell megfogannia a babának,hogy fiú legyen, ez igaz?
14. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 12. - 2f26e3ce5e)
2011. aug. 3. 11:25
ez a módszer is érdkelne, erről hol tudok meg többet? köszike :)
2011. aug. 2. 17:53

[link]

Ez a kínai fogantatási naptár,nagyon egyszerű.Csak a te életkorod kell hozzá amennyi most vagy nem amennyi leszel esetleg ebben az évben.A jelenlegi életkorod kell hozzá.

2011. aug. 2. 13:51

Van egy kínai ismerősöm,ők mind a 3 gyereknél előre meghatározták a nemét.

Azt mondták,hogy az anya teherbe esés előtt csak savas vagy csak lúgos dolgokat evett és így 100%-os volt,hogy milyen nemű gyerekük születik.

11. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 10. - Ee7835cc73)
2011. aug. 2. 13:48
neked is gratulálok ez nagyon jó :), annyit leírnál nekem, hogy kínai hold naptárat hol tudok beszerezni? és hogyan müködik? köszi
2011. aug. 2. 11:42
Nekünk is bejött mert mi 2 lány után szerettünk volna egy fütyist,de én a kínai holdnaptárral együtt alkalmaztam amikor ott is fiút írt.Aztán hogy ezek segítségével lett e fiú vagy egyébként is az lett volna az már nem fog kiderülni,de nem is érdekel már ezek után mert így teljes a családunk:)))
9. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 8. - Norina80)
2011. aug. 2. 11:12
ennek örülök és gratulálok, remélem kapok több hozzászólást még, hogy kinek hogy vált be vagy éppen nem. :))
2011. aug. 2. 09:13
Nálunk bejött, mi kisfiút szerettünk volna, most 10,5 hónapos Ádám. :-) Barátnőméknek is bejött.
7. secret! (válaszként erre: 6. - 940e6b0cd4)
2011. aug. 2. 08:19
Utólag néztük meg, és arra a "napra" kislány esett.
6. 940e6b0cd4 (válaszként erre: 5. - Secret!)
2011. aug. 2. 08:10
Ti hogy "használtátok" ahogy ott írja, akkor voltatok együtt? Érdekelnének a részletek ezzel kapcsolatban :), mert nem tudom sajnos eldönteni jó a módszer vagy nem, eddig eléggé két oldalú a dolog. Köszi :)
5. secret! (válaszként erre: 1. - 940e6b0cd4)
2011. aug. 1. 17:48
Nálunk bevált.
4. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - 940e6b0cd4)
2011. aug. 1. 16:10

egy hasonló okosság szerint én fiú vagyok.:))

Én ha fiút szeretnék, akkor leginkább arra figyelnék, hogy peteérés előtt pár napig ne, de pont peteéréskor együtt legyek a férjemmel. Persze ez sem garantált siker.:)

2011. aug. 1. 15:54
sajnálom és igazán úgy érzem én is h nem sok alapja lehet...amúgy az érdekesség, hogy nem rég volt a tévében kb fél éve a kitalálója és egy fiatal matematikus férfi...:) erről ennyit, de hát ha :)
2011. aug. 1. 15:42
Nekem nem használ,immár két éve,de nektek sok sikert:)
2011. aug. 1. 15:40

Sziasztok!


Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki, aki használja a ciklus.hu-n lévő naptárat és esetleg figyelte-e a fiú/lány naptári nézetet, hogy mikor legyenek együtt a párjukkal, azoknak bevállt, ha esetleg fiút vagy lányt szerettek volna?


Vagyis amikor a naptár mutatta, hogy "ekkor kell együtt lenni, hogy fiú v lány szülessen" az müködött?


Ez azért érdekel, mert mi is szeretnénk jövő évben belevágni a babaprojektbe és szeretnénk fiút elsőre (persze, ha lány lesz az is öröm, főleg, ha egészségesen születik) én használom a naptárat, és ha beválik akkor alkalmaznám is a "programot".


Köszönöm a tapasztalatokat előre is! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook