Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már olyan, hogy telefonon zaklattak? fórum

Volt már olyan, hogy telefonon zaklattak? (beszélgetős fórum)

1 2
45. szöszi71 (válaszként erre: 43. - Debju)
2011. aug. 11. 13:48

Igazad van:)

Lehet, hogy mostmár majd ráfogok kérdezni. Bár, azt mondták, hogy átadják a feljelentést az ügyintézőnek és Ő még befog hívni személyesen ismétetlt elbeszélgetésre.

2011. aug. 11. 12:25
Igen
43. debju (válaszként erre: 42. - Szöszi71)
2011. aug. 11. 12:25

nem kapkodják ám el, hogy jelentkezzenk, lehet, hogy neked kell bemenned érdeklődni


lehet, hogy már meg is volt az ejnye-bejnye azért nincs hívásod. Semmiből nem tart nekik szerintem.

42. szöszi71 (válaszként erre: 41. - Debju)
2011. aug. 11. 12:18

Sajnos még semmi:(

Nem hívtak még, hogy mi az ügy állása, pedig már nagyon szeretném tudni ki a zaklató!

41. debju (válaszként erre: 40. - Szöszi71)
2011. aug. 11. 12:15

és van fejlemény az ügyen?

lekérte a rendőrség a híváslistát?

2011. aug. 11. 11:58

Tudjátok mi az érdekes?

Tegnap volt egy hete, hogy feljelentést tettem és azóta nem volt hívásom!

39. 70fb384164 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2011. aug. 11. 11:36
mivel zaklatják,te is az lennél
2011. aug. 4. 11:15
Tegnap megtettem a feljelentést. Nem lettem tőle nyugodtabb. Jó lenne, ha kiderülne mielőbb, hogy ki a bűnös!
2011. aug. 2. 11:51
Azt hiszem tényleng feljelentem a zaklatót, mert már az álmaim is rémesek. A tudat alatti nagyon dolgozik, hisz félek. Ez így nem lesz jó.
36. Ncilány (válaszként erre: 29. - 6b006fc769)
2011. aug. 1. 21:23

Viszont valami nyaklánc ügyben is hívtak.. Addig próbálkoztak míg fel nem vettem. Vonalasról a mobilomat. elfogadtam az ajánlatot. Küldték a levelet, láttam a láncot, és azt mondtam ez nekem nem kell.

Nagyon gyorsan még mielőtt kiküldték volna lemondtam róla, e - mailban is!

Nem küldték, azóta nem hívtak ( kop kop ). Remélem tényleg töröltek a listájukról. A számítógép generálja, és ígyhívják fel a kuncsaftokat. ráadásul a teloszám titkosan kezelt, a szolgáltató nem adhatja ki..

35. Ncilány (válaszként erre: 27. - Debju)
2011. aug. 1. 21:17

Má megen kezdik ezt a mesét? Vegyél egy telókártyát, és diktáld be a sorszámát..

Nehogy erre felüljön bárki is!!

Ez is úgy kezdődik nyertél XY ezer ft de csak akkor kapod meg, ha veszed azt a bizonyos feltöltőkártyát.

2 X hívtak a 20 ason.. Azt a számot sehol se adtuk meg. Az egyik azt állította valami munkát ajánlottunk..

A másik egy pasit keresett.. Szép lett volna ha a férjem veszi fel a telót..

2011. aug. 1. 20:47
nem
2011. aug. 1. 15:30

Egyszer már jó régen(20 éve van vezetékesem)felhivtak suhancok,a háttérben utca zaj, nagy röhögések. Belementem a beszélgetésbe,de feljegyeztem a hívószámot.A lányomnak leírtam egy papirra hívja fel és kérdezze meg kié ez a szám. Kinyomoztuk,egy nyilvános telefon fülke volt.Sziréna hangját hallottam,a háttérben.

Miután kezdett eldurvulni a beszélgetés is bemondtam,hogy most fordul be a rendőrség az x város y utca sarkán az ott lévő telefon fülkéhez. Ezután csak a kagyló koppanását hallottam gondolom elpucoltak mint az északi szél:-)

2011. aug. 1. 15:29
A fene a fajtáját az ilyen degradált állatnak! Sajna sok ilyet is hallottam!
2011. aug. 1. 15:26
Most beszéltem a keresztanyámmal, véletlenül le volt tiltva a számom, erre ő nem szólt bele. Én ráköszöntem és mondta, hogy azért nem szólt bele, mert egy pasi hívogatja napok óta szám nélkül és maszturbál a telefonba. Sok ilyen degradált állat van sajnos
30. szöszi71 (válaszként erre: 29. - 6b006fc769)
2011. aug. 1. 15:25
Na, ez az, hogy soha nem én tettem le, hanem a hívó fél. Én vártam és egy pár másodperc múlva mikor beleszóltam lenyomta.
29. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 15:22
lehet, hogy nyertél valamit...:S. én is jártam így, azaz többször hívtak szám nélkül, senki nem szólt bele. Utána kiderült, hogy több csodacég (ez lehet üdüléssel házaló, biztosítás stb.) automatája felhív és csak később kapcsol össze az üzletkötőjükkel. Ha leteszed, mielőtt beszélnétek persze visszahívnak ismét és ismét:S
2011. aug. 1. 15:16
Nagyon jól csináltátok:)
27. debju
2011. aug. 1. 15:14

de a lehúzások is mennek rendesen


férjemmel történt, hogy felhívták név szerint a szolgáltató nevében, hogy nyert 400e Ft csak annyi a dolga, hogy az adott számra X órán belül elküldjön 15e Ft-os feltöltést. Felhívott engem, hogy én hallottam-e ilyenről, mondtam, hogy nem, kérdezzük meg a szolgáltató ügyfélszolgálatán. Ott mondták, hogy ilyen nyereményjáték náluk nincs, nehogy elküldje. Visszahívták a férjemet az ígért időpontban, ő elkezdett kérdezősködni, a hölgy készségesen szemrebbenés nélkül válaszolgatott, amikor közölte, hogy nem kívánja a feltöéltést elküldeni, de még néhány másodperc és lenyomozható lesz a hívás akkor nagyon gyorsan letették. Persze nem volt lenyomozva (tudtunkkal, bár a szolgáltatónak leadtuk a drótot, hogy még várjuk a hívást), de jót nevettünk, hogy mi szivattuk meg.

2011. aug. 1. 15:14
Már a telefonomon le van tiltatva az "Ismeretlen" hívó. Így én nem hallom, ha hívás van, csak látom, hogy hívtak, ha megnézem a telómat. Ekkor a másik félnek foglaltat jelez, mintha én beszélnék valakivel.
25. debju
2011. aug. 1. 15:07

nem semmi mennyien betyárkodnak....


a hivás átirányítás nem rossz ötlet

24. minerva223 (válaszként erre: 6. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 15:02
Ne félj, mert azt érzi és méginkább rád száll. Határozott legyél ha beszélsz vele és ha látja,hogy nem hat rád abba fogja hagyni és keres más játszótársat. Vagy egyszerűen ne vedd fel ha nincs hívószám.
23. 937a2a883a (válaszként erre: 22. - 937a2a883a)
2011. aug. 1. 15:01
Jobban mondva 2 nap után nem biztos,hogy foglalkozik vele a rendőrség...de majd kiderül mi lesz.Remélem ma már megunja...
2011. aug. 1. 15:00
Igen,ma a tesómat zaklatja egész nap valaki.Ez még csak az első nap,majd kiderül,hogy holnap lesz e folytatás.De a hülye számmal hívogatja,szóval ha holnap is ez megy,akkor feljelentést teszünk.
21. minerva223 (válaszként erre: 5. - 53dfddad18)
2011. aug. 1. 14:58

Sajnos a rendőrség nem foglalkozik ezzel. Azt mondják,ha hosszabb ideig tart(fél év) akkor majd megfigyelik a telefonom.:-(

Minket egy csaj hívott,de volt több ilyen alkalom is,(majd mesélek). A férjemet kérte név szerint. Átadtam. Azt mondta neki,mintha ismerné. "Te szemét el fogom mondani a nejednek,hogy viszonyod van velem"

Szegény Bajuszos,se köpni,se nyelni nem tudott.

Másnap ismét telefonált. Én vettem fel. Azt mondta ő Andrea Karcagról.( több 100 km) Belementem a játékba és kikérdeztem. Leadott egy hülye mesét ami több helyen is hibádzott. Az volt a szerencsénk,hogy elfelejtette letiltani a számát és amikor letette a tudakozón keresztül kinyomoztam ki ő. Estig vártam majd akkor felhívtam. Az édesapja vette fel akinek elmeséltem,hogy Andrea nevű lánya aki éppen akkor valami buliban volt,mit művel unalmában.Bocsánatot kért és megígérte előveszi a 16 éves lányát ha hazajön. Remélem nem szórakozik többé másokkal sem.

2011. aug. 1. 14:58
néhány napra cserélj sim kártyát a pároddal, vagy a Te bejövő hívásaid irányítsd át az ő készülékére. így ha hív az illető a párod veszi fel, de te sem vagy elveszve, mert hívást ettől függetlenül kezdeményezhetsz. :)
2011. aug. 1. 14:55
Édesanyámat is hívogatta egy fószer még évekkel ezelőtt. Ez vezetékesről jött, úgyhogy még nem is tudtuk kideríteni a számot. A nevét is megmondta az ürge (bár szerintem csak kamuzott). Olyanokkal fenyegette, hogy majd eljön hozzánk (vagyis hozzá) ha apám nem lesz itthon.. szóval elég beteg volt. Aztán titkosíttattuk a számunkat, és többet nem tudott hívni. Tegyél feljelentést, az is lehet, hogy valami "rossz akaród" szórakozik, de inkább lépj az ügyben.
18. szöszi71 (válaszként erre: 17. - Debju)
2011. aug. 1. 14:50
Nem, elképzelésem sincs, hogy ki lehet. A nevem F-fel kezdődik. Addig jutottal el az agyalásban, és összefüggés keresésben, hogy a párom mikor hívnak sosincs otthon, vagy a közelemben. Egyébként semmi más ötlet:(
17. debju (válaszként erre: 11. - Szöszi71)
2011. aug. 1. 14:48

gyanakszol esetleg valakire?

nincs túl egyszerű számod, hogy esetleg gyerek ütné be? Vagy nem A betűs a neved, mert lehet, hogy valakinek az elején vagy a híváslistájának és véletlen az egész (vagy gyerek szintén)

2011. aug. 1. 14:47

Velem is történt ilyen.Valaki szám nélkül közölte velem egy éjszaka,hogy "meg fogsz halni".

Jól be voltam ....,de ennek ellenére azt mondtam "Te is,hisz ez az élet rendje".

Nem hívott többet mert látta nincs értelme, nem tudott rám ilyeszteni.Elrontottam a játékát.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook