Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akinek kimaradt már peteérés mennyit késett a mensitek? fórum

Akinek kimaradt már peteérés mennyit késett a mensitek? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 13. 08:50
köszi a drukkokat.már regisztráltam ezeken köszi.érdekes hogy nem vagyok nagyon elkeseredve.valahogy örülök hogy tovább léphetünk végre.
35. kutykurutty3 (válaszként erre: 34. - Csilla183)
2011. aug. 13. 06:49

hát, sajnálom...:(

viszont ha ilyen megfigyelős típus vagy, akkor ajánlom, hogy használd a ciklus.hu-t, mert oda feljegyezheted a megfigyeléseidet, és könnyebb lesz következtetned a rendszerességeidre és rendszertelenségeidre a menzeszedet illetően is. Nekem sokat segített. Meg ez is: [link]

Sok szerencsét!

2011. aug. 12. 18:45
sziasztok.az a helyzet hogy lement a höm 3nap alatt 36,7re és meg is jött.szoval ugy néz ki volt pém csak nagyon késön és akkortájt nem nagyon tudtunk együtt lenni.de folytatjuk.
2011. aug. 9. 16:32
hát erre már én is kiváncsi vagyok.ha az elsö cicifájás kezdetét veszem alapul akkor kb 30án lehetett ovu mert 1én már 36.8volt a höm és a cicifájás 29én este kezdödött.szombaton újra tesztelek csak birjam ki addig.bár akkortájt csak 31én voltunk együtt.
2011. aug. 9. 16:30
na még hazudni se tudok.azt mondtam neki hogy 20án volt mensi azt mondta akkor már késö megnézni a pét mert nem látna semmit.menjek vissza köv ciklus félidöben.
31. kutykurutty3 (válaszként erre: 30. - Csilla183)
2011. aug. 9. 12:46
Még annyi lehet, hogy később volt ovud. mindenesetre kíváncsi vagyok, azért majd számolj be ha gondolod, hogy mi volt a dokinál, meg később is:)
2011. aug. 9. 07:42
46 és a höm megint 37,2 1je ota szinte csak felfelé megy mikor lejjebb ment akkor is 37re aztán megint felment.szerintem hazudok neki.megkérem nézze meg érnek e egyáltalán a tüszöim meg azt mondom hogy volt mensim juliusban hátha.
2011. aug. 9. 07:39

most hányadik napnál is tartasz? lehet, hogy egyszeri ilyen késésnél még nem fog akkor hormonszintet nézetni, ha ilyen a doki, ahogy lefested. Uh-on babát szerintem még nem lát, ha terhes vagy. De ha kórházba mész, akkor valószínű nagyon jó uh van ott, legalább azt látják, hogy van-e vagy volt peteérés.

Igazán jó tanácsot nem tudok adni, az én volt dokim pl kiakadt a hőmérőzéstől....

2011. aug. 8. 19:07
állami.most nem igazán engedhetem meg a magánt.
27. kutykurutty3 (válaszként erre: 26. - Csilla183)
2011. aug. 8. 18:44
magándoki? vagy államiba mész?
2011. aug. 8. 08:09
holnap doki csajok.elég bunkó szval adjatok tanácsot.mondjam neki a peteérést vagy csak hogy nem jött meg meg esetleg a hömet.már hogy egyáltalán megvizsgáljon.jo lenne uh ot meg hormonszintet csinálna nem?
2011. aug. 8. 07:30
na ezt rakd össze ma feljebb ment a höm.szval ma se lesz mensi.
24. kutykurutty3 (válaszként erre: 23. - Csilla183)
2011. aug. 8. 07:11
hát, akkor csak várni tudsz...:(
2011. aug. 7. 17:49
sziasztok.a teszt negativ.a höm szombat reggel 37. ma nem tudtam mérni nem voltunk itthon.fent vagyok egy weboldalon ott szoktak görbéket elemezni azt mondta a hölgy hogy ezek alapján tuti hogy már a luteális fázisban vagyok vagy ovu utáni emelkedés vagy közvetlen mensi elött és ezek alapján ha mensi akkor hétfö kedd jönne meg.ha ovu után akkor még 8-10nap.
22. kutykurutty3 (válaszként erre: 21. - Csilla183)
2011. aug. 4. 08:00

hát attól függ, mennyi volt az átlaghőd peteérés előtt, szóval még mindig nem jelent semmit, ahhoz viszonyítva kell nézni a 37,2-őt is, ami lehet magas is, meg nem is. Volt olyan ciklusom, amiben nekem is simán felment eddig, aztán zuhant és megjött. Mindenesetre legutóbb én úgy voltam vele, hogy amelyik nap meg kellett volna jönnie(kb), azt mondtam, ha most felfelé ugrik a hő, és nem leesik, csinálok egy tesztet. Na az már pozitív lett. Viszont akkor már csak 2 nap, és újat csinálsz:)

Egyébként én a hőemelkedést érzem meg leginkább, a 38-at is jobban bírom, mint a 37-es hőemelkedést, én is így érzek belül...

2011. aug. 4. 06:49
szia.köszi de még nem merek 30án szombaton negativ lett és ugy döntöttem 1hétig nem tesztelek.most megint feljebb ment 37.2re szerintem már vagy lefelé kéne vagy stagnálni.most egy problémám van miota 37fölé ment a höm eléggé ég belül bocs de mintha tüzelnék.
2011. aug. 3. 19:41
én lehet, hogy csinálnék egy tesztet...
2011. aug. 3. 15:55
sziasztok lányok a höm a következöképp alakul:36.8 36.9 és ma már 37.1.a dokihoz is bejelentkeztem.ha nem jön meg a jövö héten megyek.sajnos csak 1doki van aki a multkor is haza küldött de vészhelyzet esetére jó lesz.
2011. aug. 1. 20:36
na akkor nem csak én vagyok ma hp s.én hála isten tegnap befejeztem a melot most 2hét pihi.leállás van nálunk.
17. KisKata* (válaszként erre: 16. - Csilla183)
2011. aug. 1. 18:21
én is nagyon feszült vagyok és elegem van mindenből. Most legszívesebben felmondanék (most is dolgozok)
2011. aug. 1. 18:19
egyébként csak én vagyok ma ilyen idegbajos.ezt az idö csinálja nem?
15. kutykurutty3 (válaszként erre: 14. - Csilla183)
2011. aug. 1. 17:52
hát akkor szorítok:)
2011. aug. 1. 15:21
persze tudom hogy mindennap mérni kell,de nem szoktam ilyen meleg lenni szval reménykedek hogy ez a progreszterontol van.megnézem.
13. kutykurutty3 (válaszként erre: 12. - Csilla183)
2011. aug. 1. 14:04

hát a hőgörbe az máshogy működik. minden reggel ugyanakkor kell mérni és sokáig....szóval a most mért hőd, nem jelent semmit sajnos, ebből semmit sem lehet megmondani sajnos. akkor mindegy.


De itt van pl a 80 napos ciklusom( [link] )ebből látszik, hogy hiába volt pozitív az ovutesztem, peteérés nem volt. A hő nem ment fel, ahogy kellett volna, vérzés sem volt, és a hormoneredmények is azt igazolták, hogy bizony nem történik semmi. És erre az én dokim is azt mondta, hogy csak várjunk. Na egy évig hallgattam ezt, aztán nem vártam, elmentem máshoz, várhattam volna.....

2011. aug. 1. 12:57
megtaláltam a lázmérönket most a höm 36.8.ha kevés a progreszteron alacsonynak kéne legyen nem?ezt a hetet mindenképp megvárom még csak 1-2napot késik.szeptemberbe nem tudtam kiváltani a fog. gátlót abba a hónapba 30napos ciklusom volt.novemberig szedtem utána még azóta 36körül vannak.és pém mindig 20-23 nap között volt ovu teszt szerint és uh szerint is.amúgy sztk ba nem érdemes elmennem magánhoz meg nem tudok egyenlöre.van itt rendelésen egy doki márciusba 2napig volt rendesen mensim majd 1nap kimaradt aztán 1napra megint megjött.erre azzal elküldött hogy várjuk meg a következö vérzést meg se vizsgált semmi.
11. kutykurutty3 (válaszként erre: 5. - Csilla183)
2011. aug. 1. 12:46

nekem is volt ilyen, illetve hogy mi miatt mi történt....

volt 80 napos ciklusom is, és láthatóan nem volt peteérés, de attól még lehetett volna vérzés, de a progeszteronom is kevés volt, tehát se pete, se nyálkahártya nem tudott távozni, így nem volt vérzés sem... (ha értesz a hőgörbéhez, szívesen belinkelem ide neked)

szóval inkább doki, mert olyan sokféle probléma lehet, ami miatt nem vérzel, hogy csak na. és ehhez legjobban nem a nőgyógyász ért, hanem az endokrinológus, vagyis belgyógyász.

én is erre a sorsra jutottam foggátló után, a nődoki nem tudott velem mit kezdeni, az endokrinológus igen, látta a hormonokból mi a baj, kezelt, és sikerült is a baba, nemsokára szülök:)

2011. aug. 1. 12:16
Amúgy pedig peteérés nélkül is van menzi. Ezt jó ha tudod.
2011. aug. 1. 12:12
Eleve 36 napos ciklus már nem normális.
8. 9e32886f4a (válaszként erre: 7. - Csilla183)
2011. aug. 1. 12:08
Én se hittem- gondoltam hogynagyobb bajom van azon kivül hogy rendszertelen a menzeszem.Nálam kiderült hormonzavar van. Szóval ha babát szeretnél mostanság, én azt mondom mindenképp menj dokihoz és vizsgáltasd ki magad ne várj.Inkább tudd biztosra hogy nincs semmi mint hogy vársz és nem történik semmi.
2011. aug. 1. 11:36
szerintem a dokik ugyis azt mondanák hogy normális ha néha kimarad egy ciklus de ott még nem járok.meg augusztus van szerintem szabin vannak sokan.juniusba voltam dokinál akkor még volt peteérésem is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook