Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi a fizetése egy pedagógiai asszisztensnek?? fórum

Mennyi a fizetése egy pedagógiai asszisztensnek?? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 22. 11:37
meg a kérdésedre válaszolva, nem mindegy a fizu szempontjából, hogy OKJ-s ped asszisztens, vagy diplomás. Én pl most nyáron nézegettem tanulási lehetőségeket, mert inkább tanulnék, minthogy munkanélküli legyek, és van OKJ-s pedagógiai és gyógyped asszisztens képzés is! Ezt én nem tudtam, ha tudom, akkor nem töltök el 3 évet fősulin ezzel a semmilyen szakkal, és nem szúrok el 6 félévet az állami keretemből.... mert nyilván OKJ-st vesznek fel helyettem, hisz neki kevesebb a bére, végzettség szerint... :S
2011. aug. 22. 11:35
Üdv! Én pl ped asszisztens vagyok, diplomás, jelentkeztem óvodába, bármilyen asszisztensi állásra, bármilyen fizuért, mert helyben van..... Ehelyett kaptam munkát 30 km-re, tanárként! és a helyi oviba pedig 30 km-ről jár egy óvónő... ennyit arról szerintem, hogy mi éri meg és mi nem:) az utaztatás, havi 30 ezres bérlet megéri? :D most meg még munkám se lesz valószínű :S
5. Sziszi-szöszi (válaszként erre: 4. - Boszy28)
2011. júl. 31. 19:37

Köszi!


Azt néztem, hogy gyakorlatilag egy pályakezdő óvónő kevesebbet keres, mint egy "idősebb" ped. asszisztens.

Azaz anyagilag lehet hogy nem is nyernek az ügyön.

Akkor lehet hogy valakinek a valakijét akarják odarakni........

4. Boszy28 (válaszként erre: 3. - Boszy28)
2011. júl. 31. 19:30
ez itt mind bruttó
2011. júl. 31. 19:30

Kjt. szerint fizetnek, legalábbis gondolom. + ha van, akkor étkezési hozzájárulás, cafeteria.

Érettségivel azt hiszem E kategória.

Itt megtalálod:


[link]

2011. júl. 31. 19:28

Én óvónő vagyok, állást keresek. A kiszemelt oviba inkább ped. asszisztennst vesznek fel, mert az olcsóbb, mint egy óvónő.


Érdekel, hogy mennyi az annyi. Jelezzétek, hogy bruttó-t vagy nettó-t írtok!


Köszönöm szépen!

2011. júl. 31. 19:26
Mennyi a fizetése egy pedagógiai asszisztensnek??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook