Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tiszafüredi lúgos viz tapasztalatok. /savtalanítás/ fórum

Tiszafüredi lúgos viz tapasztalatok. /savtalanítás/ (beszélgetős fórum)


10. bcb6de9272 (válaszként erre: 9. - Momo65)
2011. aug. 1. 09:55
ittam már salvius vizet, de annyira keserű volt, hogy nem tudtam inni.
9. momo65 (válaszként erre: 7. - Nyunya44)
2011. aug. 1. 09:46

Kb. fél éve, de nem redszeresen ittam, viszont teljesen kiiktattam a csokis, kakaós kajákat, lehet, hogy az is közrejátszik.

Azóta csak néha-néha szedem be, amikor nagyon kapar a gyomrom alján.5 évig szedtem a gyógyszert minden nap és most nem kell, azért szerintem ez magáért beszél. De napi 2 dl-nél nem szabad többet. Lúgosít is és a bélbajomra is jó :)

*** [link]

8. bcb6de9272 (válaszként erre: 6. - Nyunya44)
2011. júl. 31. 13:27
Ez a lúgos víz nem csak a gyomornak jó, hanem a testnek egészében jó...én iszom...és jó...drága az tény...de én napi két pohár vizet iszok...mivel nincs nagy gond...a boltba mondta a csaj, hogy ő is itta és elmúlt a savtúltengése..
7. Nyunya44 (válaszként erre: 5. - Momo65)
2011. júl. 30. 19:30
Szia! Egyáltalán nem szeded a gyógyszert? Meddig ittad a Salvust?
2011. júl. 30. 19:28

Én Salvus vizet ittam közel egy hónapig. Nagyon jó! Sós íze van, de tényleg nagyon jó tőle a pocim. Igaz, szedem a savlekötőt is, de amíg ittam a vizet, addig nem szedtem a gyógyszert és úgy sem fájt a hasam.

Jó a dolog a gyógyvíz, és szerintem akármelyik fajta megteszi, ami magyar.

5. momo65 (válaszként erre: 4. - Bcb6de9272)
2011. júl. 30. 17:15
Inkább sósnak mondanám, de Te tudod, nekem az ilyesmi már meg se kottyan. És azt legalább minden patikában lehet kapni. Lefekvés elött iszom, és nem érdekel az ára, ha a havi vegyi adagom (ami többe került), immár csak emlék. Jah és nincs melléhatása, a pocak-bajaimra is jótékony-de nézd meg a honlapjukat.
4. bcb6de9272 (válaszként erre: 2. - Momo65)
2011. júl. 30. 16:36
Az nekem roppant keserű volt...de ez tök finom...igaz drága...de megnézem hátha valahol olcsóbban kapni...vagy írok a gyártónak, hátha nála olcsóbb.
2011. júl. 30. 16:32

Ittam én is rendszeresen, akkor még 250 Ft körül volt 2 liter. Enyhítette a gyomorégésemet. De olyan drága lett, hogy lemondtam róla.

Én is a Salvus-ra tértem át Igaz rém rossz az íze, de a hűtőben tartom. Mikor ég a gyomrom, egy kupicával lenyomok, így hidegen ki lehet bírni, s mérsékli a rossz érzést. Biztos rendszeresen kellene inni, kúraszerűen, de így is használ.

Szóval a Füredi lúgos pokoli drága lett.

2011. júl. 30. 16:23

Szia!

Én az 5 éve fennálló refluxomat a Salvus-szal hoztam rendbe, és ennyi év után a mindennapos protonpumpa gátló szedését abba tudtam hagyni :D

2011. júl. 30. 16:10

A tegnap vettem 2 litert. A boltba mondta az eladó, hogy kiváló savtúltengésre.

Már ittam pár pohárral...és valóban hat...evés után nem jön a sav...és tök jól érzem magam.

mi a tapasztalat...akik már fogyasztották kérem írjanak.

Most olvastam róla...és kiderült a feltalálója egy orvos...

csak az a gáz, hogy 2 liter 500ft-ba kerül...de lehet van ahol olcsóbb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook