Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen gyümölcs illik hozzá? fórum

Milyen gyümölcs illik hozzá? (tudásbázis kérdés)


7. csajszika890721 (válaszként erre: 6. - 4f8ae69d1b)
2011. júl. 30. 12:43

De akkor ez úgy lenne, hogy egy réteg vaníliás rész, rajta a diós, és úgy a meggy...Szerintem a meggy illik legjobban hozzá

És igaz, hogy a vaníliás krémhez sokkal több gyümi passzol...de ami a dióhoz is jó...

Egyébként finom lenne a tejszínhabos csokireszelékes változat is...az krémesebb lenne...

Várom még az ötleteket...:-)

2011. júl. 30. 12:38
Én még esetleg meggyet,vagy ribizlit tudnék elképzelni..(még ha mirelitből készül is jó)vagy valamilyen epres,málnás jammel..
5. Katkamamusz (válaszként erre: 3. - Csajszika890721)
2011. júl. 30. 12:33
Szerintem a vaníliáshoz bármilyen gyümölcs illik, de a diós már nehezebb! Én ahhoz inkább csokireszeléket, tejszínhabot tudok elképzelni! Vagy esetleg konyakos meggyet!
2011. júl. 30. 12:33
Bevallom én gondoltam egy gyümölcsre...lehet hülyeség...a szilvára. Szerintetek?
2011. júl. 30. 12:30

Sziasztok!


Tortát fogok csinálni a testvérem születésnapjára.

Magával a piskótával nincs gondom. Tegnap este arra gondoltam, hogy az egyik lapot megkenném vaníliás krémmel, a másikat vajas diós krémmel... Ez összepasszol...? Gondoltam a tetejét gyümölccsel raknám ki...De milyennel? Egyáltalán illik hozzá?

Csináltam én már több ízesítésű tortát, de ezt most jutott eszembe.

2011. júl. 30. 12:27
Mihez is?
2011. júl. 30. 12:26
Milyen gyümölcs illik hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook