Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit szűr ki a csapra szerelhető víztisztitó?! fórum

Mit szűr ki a csapra szerelhető víztisztitó?! (tudásbázis kérdés)


8. linuci (válaszként erre: 2. - LoLiNa)
2008. febr. 29. 17:32
Szia! Ha még mindig érdekel szívesen mondok egy oldalt ahol kapsz róla felvilágosítást.
2007. okt. 31. 12:53
köszönöm, Hoxa! de az arzént egyik sem írja. nekem meg az lenne a legfontosabb.. durva ami itt van.. és hivatalos a dolog, mert nem titok, de lóc@rt se tesznek ellene, se az önkormányzat, se a vizesek.. senki :(
6. Hoxa
2007. okt. 31. 08:56
Nekem is van, csapra szerelhető és teljesen más még az íze is a víznek. Amikor még amúgy a szagán is érzem a klórt, a megtisztított víz szagtalan, finom. A lenti cikkekben olvashatsz arról, mit szűrnek ki.
5. Hoxa
2007. okt. 31. 08:55
2007. okt. 31. 07:24
nekem van de nemtudom én ugyan ugy használok melete még szertis
2007. okt. 31. 06:33

Nekem van viztisztítóm. Nem a "legmodernebb," mert tartályos (ma már lehet olyat is kapni, ami közvetlenűl a csapra szerelhető) Ámbár a "szakirodalom" a mai napig sem bizonyította, hogy a tartályos rosszabb mint a közvetlen tisztító.

Egészen más a víz íze, mint a tisztíttatlané, és az ásványvizeké.

Nemcsak kiszűri a "káros" anyagokat, hanem egy másik szűrőn keresztűl a tisztított vizbe hasznos ásványi anyagokat juttat. (a szűrők leirásából tudom) Eleinte nagyon tiltakoztam, pénzkidobásnak tartottam (160 ezer ft), a víz íze is "rossz" volt, de ma már nem bánom. Sőt az a furi, hogy ha megyünk valahova több napra, akkor 5 l-es kannákba vinnem kell magammal, mert az ásványvíz is "rossz" izű mostmár.

A vizzet nem csak iszom, hanem azzal főzök, sőt virágöntözésre is ezt használom. A virágaim is nagyon szépek tőle:)

2007. okt. 31. 06:08

Mit szűr ki a víztisztitó? mik a tapasztalaitok vele? érdemes beszerezni? nálunk az arzén 5x-se a megengedett mennyiségnek a csapvízben.. :/ és vassal, rozsdával is tele van.. kiszűri ezeket?

érdemes lenne megvenni? ha igen, milyet?

2007. okt. 31. 06:06
A csapra szerelhető víztisztitó?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook