Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álmomban többször is láttam egy számot, a hatost. Tudja valaki, hogy mit jelent(het)? fórum

Álmomban többször is láttam egy számot, a hatost. Tudja valaki, hogy mit jelent(het)? (tudásbázis kérdés)


1 2
59. 978d6e406c (válaszként erre: 58. - EsztyMorgan)
2011. okt. 28. 21:14
Ezért mondtam szakértőt.Ha itt lenne csak 1 igazi szakértő,egységes válaszok lennének.Lehet,hogy nem jó helyen keresgélsz.
58. EsztyMorgan (válaszként erre: 57. - 978d6e406c)
2011. okt. 28. 20:17
Nem is olyan egyszerű.. mindenki mást állít.. :(
2011. okt. 28. 15:27
Ok,jól teszed!:)
56. EsztyMorgan (válaszként erre: 55. - 978d6e406c)
2011. okt. 28. 15:23
Épp szakértő után böngészek :)
55. 978d6e406c (válaszként erre: 54. - EsztyMorgan)
2011. okt. 28. 15:21
Én azt mondom,próbáld megkeresni a számok jelentéseit.Hogy honnan-arra számos mód létezik,én is írtam erről,korábban.A lényeg,ha komolyan érdekel,akkor járj utána-vagy könyvekkel,vagy szakemberrel-mindegy,csak kezd el:)
54. EsztyMorgan (válaszként erre: 53. - 978d6e406c)
2011. okt. 28. 15:17

Egyetértek. Az álmok mindig üzeneteket közvetítenek. Nem hiszem, soha nem is hittem, hogy csak úgy álmodunk a "semmibe".

Főleg, hogy az utóbbi fél évben rengeteg számot látok álmomban, ezek után meg duplán hiszem, hogy okkal.. csak ugye az okot nem ismerem még.

53. 978d6e406c (válaszként erre: 51. - Kanalasorvosság)
2011. okt. 28. 15:16
Tudni kel értelmezni a számokat,ennyi.Mi tragikus lenne egy számban?Legfeljebb a félreértelmezésében.Egyedül a gondolatok,érzések nem érthetőek félre,de hát sajnos még nem nőttünk fel mint faj ehhez.Én nem gondolom,hanem tudom hogy vannak angyalok,és hogy a matematikai számok az egyik eszközük arra,hogy üzenjenek.
52. EsztyMorgan (válaszként erre: 50. - Kanalasorvosság)
2011. okt. 28. 13:07

Nem szoktam a számokon agyalni.. mit jelenthet? Miért álmodom? Stb.. szóval ilyen nincs. Reggel ha számokkal álmodom (mint ma 6 5 6 ) akkor persze két percre elagyalok rajta, hogy ez vajon mit jelenthet? De aztán annyiban is hagyom.

Egyébként szerelmesnek szerelmes vagyok, a páromba, elég rég óta együtt vagyunk, szóval nem hiszem, hogy ez kavar be. :)

51. Kanalasorvosság (válaszként erre: 49. - 978d6e406c)
2011. okt. 28. 13:05

Tehát az angyalok olyan üzeneteket küldenek amit bárki félreérthet és akár tragédia is lehet belőle?

Nem hinném hogy ennyire botorok lennének.

Hisz még a 6-osra is mindenkinek más ötlete van. Komolyan azt gondolja valaki hogy ha vannak angyalok akkor ekkorát rizikóznak?

50. Kanalasorvosság (válaszként erre: 46. - EsztyMorgan)
2011. okt. 28. 12:50

ha sokat gondolsz rá persze hogy azt fogsz álmodni!

Ha szerelmes vagy valakibe(akár egy nagy tapló bunkóba) és azt álmodod hogy milyen szépen éltek az nem azt jelenti hogy valaki üzenget neked! Pláne nem egy olyan üzenetet amit rendkívül könnyen félreérthetsz!

49. 978d6e406c (válaszként erre: 46. - EsztyMorgan)
2011. okt. 27. 16:22
Mert így (is)üzenhetnek az angyalok.Én azt mondom,vedd meg azt a könyvet,elég megbízható forrása van.
48. EsztyMorgan (válaszként erre: 47. - 274c9996b8)
2011. okt. 27. 16:07
Nem.. volt olyan is, hogy csak egy, de olyan is, hogy egymás mellett, szellősebben. Így kb: 6 6
47. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. okt. 27. 15:57
Csak 1-etlen hatos volt ?
46. EsztyMorgan (válaszként erre: 45. - 978d6e406c)
2011. okt. 27. 15:55
De ezek tényleg.. mármint.. ahány hely a neten, annyiféle variáció lehet. És mostanában rengetegszer álmodok számokkal. Ez miért lehet?
2011. okt. 27. 13:33

5: Ez a szám a változással, az átalakulással, a transzmutációval és az alkímiai folyamatokkal van összefüggésben. Valami megváltozik az életedben, vagy érlelődik a változás - az előnyödre.


8: Közeleg az anyagiakban való bővelkedés ideje.

44. 978d6e406c (válaszként erre: 43. - EsztyMorgan)
2011. okt. 27. 13:32

Szerintem érdemes lenne megvenned Doreen Virtue-től az angyali számok című könyvet.


6: A 6-os szám a földi javakkal, az anyagi kérdésekkel, a tapintható dolgokkal, az e világi ügyekkel kapcsolatos. Találd meg az egyensúlyt az anyagiakra vonatkozó aggodalmaid, elgondolásaid és a spirituális hitvallásod között.

2011. okt. 13. 21:50
Az a fura, hogy mostanában rengeteg számot látok álmomban. Legutóbb: 5 és 8..
2011. okt. 12. 23:11
Nekem tavaly volt ezzel kapcsolatosan esetem:mindenhol hatost láttam,kezdetben csak 1db-ot,mindenhol,ahol rápillantottam valamire.Aztán 2db-ot belőle egyszerre,majd hármat,ami egymás mellet volt.Akkor kezdtem el azon gondolkozni,hogy ez már nem normális.Aztán ez addig folytatódott,amíg egyszer csak 6db hatost láttam egymás mellett,mégpedig egy külföldi autóban,ami ha jól emlékszem a mérföldeket számolta,én vezettem,és akkor tudtam hogy itt valami gebasz lesz.Az is lett.Elég súlyos dolog történt velem amire nem számítottam,de lelkileg erős vagyok,úgyhogy nem viselt meg annyira mint más embert,de akkor jöttem rá,hogy ezek figyelmeztető jelek voltak.
2011. okt. 12. 22:14
a hatos szám kötödik az életed egy szakaszához.nézd meg hogy például az életedbe milyen napokon tőrténtek veled fontos események.
40. EsztyMorgan (válaszként erre: 39. - Orsibigyu)
2011. aug. 19. 12:58
Na, mondjuk a horoszkópban alapjáraton nem hiszek. Még a személyre szabottban sem.
2011. aug. 17. 14:01
Hogy nem isteni eredetű, hanem félrevezetésképpen kapod. Horoszkóp dettó.
38. EsztyMorgan (válaszként erre: 37. - Orsibigyu)
2011. aug. 9. 17:37
Ezt hogy érted...?
2011. aug. 5. 10:42
Vigyázni kell az álmokkal, néha nem az Égiek küldik, félrevezető is lehet a nagy Félrevezetőtől.
36. gica66 (válaszként erre: 33. - Trinitas)
2011. aug. 2. 10:21
Nekem a 6 számot az élet küldte szerencse számnak!Én is foglalkoztam a számmisztikával.Amit irtál a 6 számrol az engem tükröz.Sokszor gondolkodtam már el azon ,hogy az álmaink megadják a választ a mindennapi kérdéseinkre.Érdekes dolog és érdemes megfejteni azokat.Sokszor kapok üzenő álmokat és odafigyelek mit űzennek az Égiek...
35. EsztyMorgan (válaszként erre: 33. - Trinitas)
2011. aug. 1. 13:49
6-os szám: "Ennek a számnak a képviselője hajlamos arra, hogy a szépséget és harmóniát a külvilágban keresse. Törekszik arra, hogy mások életébe is elhozza a külvilág harmóniáját, de meg kell tapasztalnia, hogy az csakis önmagán belül találhatja meg. Ha ezt megtette, képes lesz életével kapcsolatban is tudatos döntést hozni" - Ez sajnos annyira én vagyok... :(
34. pista55 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. júl. 31. 09:59

Megvan már mit jelent az álmod.

6-os lottót kell venned nem 5-öst.:)))

33. Trinitas (válaszként erre: 31. - EsztyMorgan)
2011. júl. 30. 15:36

hát tudod.. nincs határozott álláspont.. néhány dolgot öszegyűjtöttem:


3:


-3 a feltétel nélküliség, a védelem


A 3-as szám a Pitagoraszi Számmisztika értelmében a feltétel nélküli el és befogadás, valamint a feltétel nélküli szeretet kérdését hordozza. Ellenpólusa a szeretetlenség és a feltételekhez kötöttség állapota, mely ellentmond a szellemi törvényeknek. Annak az embernek, akinek képletében a 3-as szám megtalálható egész élete folyamán szembesülnie kell a feltétel nélküli odaadó szeretet kérdésével. Az egyik legnőiesebb rezgés, az anya szerepét jeleníti meg a családban. Gondoskodni a családról, biztosítani az otthon melegét, a védelmet, és mindenki feltétel nélküli szeretetét.


-A 3-as pedig ősidők óta mágikus erőt képvisel. Pü­thagorasz szerint azért a tökéletesség szimbóluma, mert a teljességet – a kezdet, a közép és a vég egységét – jelképezi. A perzsák úgy vélték, az új jelképe, hiszen két egység egyesüléséből jön létre, tehát összeköti mindazt, ami saját erőből nem tud tartósan kötődni. A perzsa orákulum szerint a 3-as a nem várt felemelkedés száma, „az elérhetetlennek hitt dolgok megszerzését, az áttekinthető gazdagságot ígéri”.


-A világ hármas osztottságát szimbolizálja:


szellem – test – lélek

születés – élet – halál

múlt – jelen – jövő

vallási jelentésben a szentháromság jele


Az írásban nincs jellemző előfordulási jegye, gyakran az írásminta 90-180º-os elfordításával válik szembetűnővé.


A számmisztika szerint a belátás, a törvényes rend, erkölcs száma. A művészi hajlamot, optimizmust, haladó gondolkodást, vallást, hitet, sorsot és végzetet jelöli. Utalhat sokoldalúságra, felszínességre, rugalmasságra, nagyvonalúságra. A szám gyakori megjelenése rokonszenves, vonzó egyéniséget, boldog érzelmi életet, optimista természetet és személyes vonzerőt jelez.



6-os szám jelentése


Univerzális harmóniát, stabilitást, egyensúlyt szimbolizál. Leggyakoribb a megjelenése a b és E betűkben. Számmisztikailag a szeretet, a gondoskodás, a szerelem, a vonzalom, a tökéletesség, a harmónia, a szépség száma. Utalhat családi, szerelmi életre, vagy ezek vágyára. Kifinomult művészi érzéket és kulturális igényeket jelenthet. A 6-os szám gyakori ismétlődése otthonszeretetre, hűségre, segítőkészségre, naivitásra, hagyománytiszteletre, fejlett szépérzékre utal. Jelezheti írója igazságszeretetét, diplomáciai készségét, felszínességét, optimizmusát. Az alsó zónában megjelenő 6-os számra emlékeztető szimbólum ínyenc típusú embert jelöl.


A hatos szám a kapcsolatok és a szerelem szerencsét hozó száma, mivel azt Vénusz bolygójával hozzák összefüggésbe, mely harmóniát és szenvedélyt visz a kapcsolatainkba. A Tarotban is a hatos számot viseli a szerelem kártya, mely mindenképpen egy kellemes, kiegyensúlyozott párkapcsolatra utal.


6 a válaszúti sorskérdés, a szépség és harmónia


A Pitagoraszi Számmisztika szerint a 6-os szám a válaszúti sorskérdés dilemmáját és a tudatos döntést jeleníti meg. Ellenpólusa a döntéshozásra képtelen, állandóan dilemmázó ember. Akinek képletében a 6-os szám megjelenik élete során meg kell tanulnia tudatos döntést hozni, és azokért felelősséget vállalni. Ennek a számnak a képviselője hajlamos arra, hogy a szépséget és harmóniát a külvilágban keresse. Törekszik arra, hogy mások életébe is elhozza a külvilág harmóniáját, de meg kell tapasztalnia, hogy az csakis önmagán belül találhatja meg. Ha ezt megtette, képes lesz életével kapcsolatban is tudatos döntést hozni

32. pista55 (válaszként erre: 31. - EsztyMorgan)
2011. júl. 30. 12:45
Ha nem is a kilencessel álmodtál, de ha megfordítod kilences lesz, és kilenc hónapra jön a babóka.:))))
31. EsztyMorgan (válaszként erre: 28. - Trinitas)
2011. júl. 30. 12:41
Wooowww :))) jó párszor álmodtam a hármas számmal. De a hatos most fordult meg először az álmaimban. Bár ha a hatos a család (vagy vmi hasonló volt) és az összetartozás szimbóluma.. akkor elvileg.. :):):)
30. Trinitas (válaszként erre: 5. - EsztyMorgan)
2011. júl. 30. 12:25
Lehet megsúgta a babó, melyik hónapban (vagy napon vagy ilyesmi) akar születni? :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook