Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Parfüm, mint befolyásoló a kapcsolatban:) fórum

Parfüm, mint befolyásoló a kapcsolatban:) (beszélgetős fórum)


15. marienka (válaszként erre: 13. - Barabra)
2011. júl. 31. 01:41
Az illatot képesek vagyunk bekalibrálni.. Emberhez kötni.. Még anno 90 ben:)) Pesten jártam suliba.. És megjelent egy nekem szuper illat Estee Laudertől...Meg voltam veszve érte:) Jó drága volt, így az Emke aluljáróban:))) vettem lényegesen olcsóbban.. A mai napig imádom..de már nem annyira kedves nekem.. és miért nem? mert a volt barátom tudta hogy a kedvencem és egyszer karácsonyra meglepett egy 100 ml-es el.. Mág mindig van bőven belőle.. Már nem érzem annyira magaménak mint akkor..
14. barabra (válaszként erre: 11. - Korteforma)
2011. júl. 31. 00:35

Ezzel tökéletesen egyetértek. Szerintem döntő befolyása van a természetes illatnak.

Magamon azt vettem észre, hogy legőrjítőbb illata a környezetemben a legférfiasabb példányoknak van :) szaglótávolságon belül ugrok ( vagyis ugornék ha tehetném :D.


És igen- szoktam néha felismerni bizonyos illatokat de teljesen máshogy hat más-más embereken.

Akad olyan parfümöm aminek nagyjából csak egy fél nap után tetszik az illata magamon.

2011. júl. 31. 00:23
Nekem rengeteg emlékem kötődik a különböző időszakokban használt illatokhoz. Csak megszagolok egy régi parfümömet és sokkal több emlék ugrik be mint bármi mástól, az akkori életérzés köszön vissza. Ezt okozhatja egy zeneszám is, de valahogy illatok több információt "tárolnak".
2011. júl. 30. 19:39

Az én exem fél évig mást nem is tudott nekem mondani, csak azt, hogy milyen jó az illatom. :D


Aztán amikor nagyon szerelmes voltam egy fiúba, nagyon tetszett az illata. Mikor egymástól távol kerültünk(fizikailag),akkor mindenhol éreztem az illatát. Pedig semmit nem fújtam be az ő parfümével.

11. korteforma (válaszként erre: 1. - Marienka)
2011. júl. 30. 15:48

Nekem az fontos, hogy a természetes illata vonzó legyen és amit magára fúj, az is tetsszen nekem.

Nagyon jó orrom van ráadásul.


Magamon néhány illat van csak, amit szeretek.


Az is fontos, hogy új parfümöt magunkon kell tesztelni, mert hiába szerettünk úgy bele, hogy máson tetszett, magunkon nem biztos, hogy fog.

Az új illattal is szoktam pár órát várni, kiderüljön mi a fő illatjegy, az tetszik-e és meddig tart az illat :)

10. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Marienka)
2011. júl. 30. 08:01

Személy szerint én illatmániás vagyok. Megveszek a jó illatokért, de főleg a páromon. Veszélyes játék az alapján parfümöt választani, mert máson tetszett, ugyanis az illat függ a hordozójától is, ezért valakin ugyanaz az illat lehet kellemetlen is.

Ellenben az én kapcsolatomban fordítva csak arról számolhatok be, hogy az én párom "szagvak", tehát nem érez illatokat, de azért én befújom magam, mert mint mondtam, imádom az illatokat.

2011. júl. 29. 23:56
Amúgy többféle illatom van itthon,mikor milyen kedvem van,mittomén...:)
8. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - Marienka)
2011. júl. 29. 23:55

Olyan volt,hogy valakit nagyon bírtam,csak ennyi,erre megjelenik tetőtől talpig illatosan,huh...Hát hogy is mondjam...:)))

Egyébiránt...Mit befolyásol...Legutóbb direkt nem fújtam be magam,az sem segített a távoltartásban.Most foghatom menekülőre...:P

2011. júl. 29. 22:34
Egyébként érdekes... Amikor az embernek van egy megszokott illata, vagy kettő, amit használ..Egyszer csak vált és vesz másikat és azt mondja, hogy unom a régit..Ez 80 % ban nem így van..Egy illat is olyan mint egy más frizura.. Mintha újítani akarnánk, vagy új életet kezdeni, vagy egszerűen csak valamin változtatni..
6. spinneli (válaszként erre: 1. - Marienka)
2011. júl. 29. 22:28

Én azért fújom be magam, hogy jó illatom legyen.

Ez van.

5. marienka (válaszként erre: 3. - Csigabaga)
2011. júl. 29. 22:28
Velem az ellenkezője történt meg.. Egy nagy teremben megcsapott egy nagyon kellemes férfias illat..Nem tudtam ki a tulajdonosa, de feltett szándékom volt hogy kiderítem:)) 2 évig voltunk együtt aztán.. Sikerült kiderítenem:))
2011. júl. 29. 22:26
Nálunk fontos egy jól kiválasztott illat..Minden találkozásra úgy készülök, mintha az első lenne:))Van kedvencem, ami a páromnak is nagyon tetszik..A frissen fürdött és még nedves:))) nem rossz:))de ha még meg is van spékelve egy illattal...:) Az mennyei:))
2011. júl. 29. 22:24

Volt olyan férfi az életemben, akihez azért nem tudtam közelebb kerülni, mert nagyon taszított az illata. Végülis az ízléséről tanúskodik..


Van egy olyan parfümöm, amit csak akkor használok, ha igazán angyalian akarok csábítani. :)

2011. júl. 29. 22:16
Szeretem az illatokat, de a természetes, tiszta testillattól nincs jobb. Legyen frissen fürdött és még vizes.... :)
2011. júl. 29. 22:14
Egy illat, ami jól ki van választva,különböző célokat tud szolgálni..Sejtelmes,elragadó,megkapó..A legtöbb nő tart otthon 1-vagy több illatot..De milyen céllal fújjuk be magunkat, kinek? A pasik igénylik ezt?És mi? Mi képesek vagyunk egy illat után itélni..Vagy volt már olyan, hogy egy illat vezérelt, hogy kiváncsi legyél a tulajdonosára :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook