Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem jön be a google? fórum

Miért nem jön be a google? (tudásbázis kérdés)

17. ujlany (válaszként erre: 16. - Tamarus)
2011. júl. 30. 14:31

szuper! Ugyes vagy.

Tegnapig nem is gondoltam ra, hogy milyen gyakran hasznalom a google-t es milyen nehez meglenni nelkule.

16. Tamarus (válaszként erre: 15. - Ujlany)
2011. júl. 30. 14:16

köszönöm szépen, hogy időt fordítottál rám!! :-) nem igazán hallott még senki ilyen problémáról.., de valóban esélyesnek tartja mindenki, hogy ez egy csúnya vírus.., már újrahúztam a gépemet, és most működik minden :-)) most minden okés, ráadásul a netem, és a gépem is olyan gyors lett mint újkorában.., azt hiszem nagyon ráfért már egy újrahúzás..

úgyhogy ha valakinek lesz esetleg hasomló problémája, akkor azt tudom javasolni, hogy a problémakeresés helyett inkább telepítse újra az op rendszert.., jobban jár mindenképp!

15. ujlany (válaszként erre: 14. - Tamarus)
2011. júl. 29. 23:22

ajjaj, az a tanacsado, akitol ezt idemasoltam, azt mondta, hogy ha ez rendben van akkor az virus...

de persze ki tudja, hogy lehet-e hinni neki.

14. Tamarus (válaszként erre: 12. - Ujlany)
2011. júl. 29. 20:48
köszi.., megnéztem.., ott van... ezek szerint minden stimmel?
13. ujlany
2011. júl. 29. 20:28

egyebkent lehet virus is. Meg van aki szerint ez a problema egy ido utan egyszeruen meggyogyult magatol.

hat gondolom az nem lenne tul jo, ha ne tudnad meddig kell ra vatni.

sok sikert!

ha nem jott ossze, akkor majd esetleg a hetvegen, (de jovo heten biztosan ) meg probalok segiteni.

12. ujlany
2011. júl. 29. 20:26

hat.. allitolag itt a megoldas.

Click Start

Click My Computer

Double click C: Drive

Double click Windows

Double click System32

Double click Drivers

Double click Etc.

There should now be a file called HOST, right click on it and click on Open or Open with...

Scroll down the list then double click on Notepad.

When the HOST file is open, look underneath:

127.0.0.1 localhost


elvileg ennek kell lennie a file-ban

11. Tamarus (válaszként erre: 10. - Ujlany)
2011. júl. 29. 20:23
köszönöm, nagyon rendes vagy :-) én is nézegetek.., de nem bírok rájönni.., egyszerűen nem is hallott még senki ilyenről.. lehet valami böngészővírus van a gépemen, amit nem ismer fel a vírusírtó meg a kémprogramkereső? egyébként ha újrahúzom a gépet, akkor működnie kell majd, ugye?
10. ujlany
2011. júl. 29. 20:14

nezem neked a microsoft honlapjat.

nem tudom jutok-e valamire, mindjart indulnom kel itthonrol.

remelem ha en nem is, valai majd tud segiteni.

9. Tamarus (válaszként erre: 5. - Ujlany)
2011. júl. 29. 20:04
kipróbáltam.., nem megy
2011. júl. 29. 20:02
már csináltam rendszer visszaállítást is...,de semmi
7. Tamarus (válaszként erre: 5. - Ujlany)
2011. júl. 29. 20:01
alapvetően nem.., mozillát.., de a furi, hogy se az expoleren, sem pedig a google chrome-on nem működik
2011. júl. 29. 20:01
esetleg probald meg azt visszaallitani alapertelmezetre az Internet Explorer beallitasait.
2011. júl. 29. 19:59

Internet explorert hasznalsz?

Probald meg ezt:

a) Click the Start button, click All Programs, and click Accessories


b) Click System Tools, and then click Internet Explorer (No Add-ons).

2011. júl. 29. 19:58
nem.., azt, hogy kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt.. akárhányszor frissítem
2011. júl. 29. 19:54
Bad command or file name
2011. júl. 29. 19:52
es mit ir ki, amikor beirod, hogy www.google.com?
2011. júl. 29. 19:41

sziasztok,

nekem egyáltalán nem jön be a google 2 napja.., már végigfutattam kémprogram keresőt meg mindent, de nem talált semmit.., ha beírom a címet akkor feljön az oldal.., kivéve ha googlis oldal.., nem a netemmmel van baj, mert a fenti gépen működik. szerintetek mi lehet a baj.., megőrülök, mert se a kereső nem működik, se a levelezésembe nem tudok bemenni... tapasztalt már valaki ilyet? köszi a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook