Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Én voltam a világ leglustább nője fórum

Én voltam a világ leglustább nője (beszélgetős fórum)


6. picur12 (válaszként erre: 1. - Zalia)
2011. aug. 5. 20:26
Szia, nagyon ügyes vagy, gratulálok! :)
5. guki
2011. júl. 29. 19:06
gratulálok, minden elismerésem a tiéd(:
4. 6a6e086e31 (válaszként erre: 1. - Zalia)
2011. júl. 29. 18:40
Ez nagyszerű, gratulálok a felismerésedhez és a kitartásodhoz, már biztos nagyon csinos vagy:)
3. zalia (válaszként erre: 2. - 37979960d3)
2011. júl. 29. 18:21
koszomom
2011. júl. 29. 17:53
hello, hát nem is volt ez olyan lassú fogyás, ha 85-ről már 56 kg vagy 7 hónap alatt, nagyon ügyes vagy, jól csinálod!
2011. júl. 29. 17:45

sziasztok.


En itt uj vagyok es gondoltam jo lenne beszelgetni valakikkel olyan temakrol ami engem erdekel.Bocsanat az ekezetek miatt nem magyar a leptopom remelem hogy azert olvashato lesz.


Ok ahogy mondtam en voltam a leglustabb no a vilagom .meg az is broblema volt hogy felaljak kinyitni az ajtott a kiskutyamnak.Ha elmenttunk vasarolni a ferjemmel mondjuk ruhat minden kicsi volt ami meg jo volt az meg csunya volt....az uram mindig kedvesen atolelt es kivezetett a boltbol mondvan kicsin ez nem a te boltod vagy karacsonykor elterveztem hogy nagyon szep leszek veszek egy uj ruhat ...semmi sem volt jo az egesz varosban sirva jottem haza es uj ruha nelkul maradtam karacsonykor.Mindanyian ismerjuk ezeket az erzeseket....de en soha nem ereztam ezeket ezelott en soha sem dietaztam en soha sem mozogtam csak mindig csinos voltam.

Szoval az egesz siras addig tartott amedig 85kg elertem aha azt mondanatok hogy az nem olyan rosz ok..most gondoj bele hogy 153cm vagyok..Ugy neztem ki mit kisgomboc...Az emberek azt kerdeztek a boltba hogy mikor jon a babba..na jo kesz voltam.2011 januar egy nap haza jottem es tornaztam ugraltam le meg fel majdnem belehaltam es 10 percig birtam.es valami oknal fogva ninde nap tobet es tobet tornaztam nem erdekelt nilyen faradt vagyok..stb Utana az interneten elkeztem videokat nezni hogy hogy kell enni hulyenek hangzik de mindenbizonnyal en ezt nem tudttam..vitamin zolcseg gyumolcs stb szoval minden gondolatom minden nap az volt hogy hogyan csereljem ki magam..pl leszoktam a cigiror mert nem volt jo ugy tornazni a barataim azt montak hogy meg fogok hizni en ezt meg se hallottam.es leszoktam a cukros uditokrol meg a borozasrol is ezt mind egyszere.szoval kituztem magamnak hogy en eszek 1200 kaloriat es 5 utan nem eszek esz tornazom minden nap .Az eleinte 10 perc volt aztan 15 aztan 20 most min 1h es ha szabad napon van 1,5h.Akilok ugy mentek le ....az uram imadta en ujra elkeztem tukorbe nezni {rajottem hogy 5 eve nem neztem tukorbe}uj ruhak meg nindem ...olyan boldog voltam amikor eloszor egy ruha ami tenleg tetszett hogy elsirtam magam a boltba es kimentem mert nem hittem hogy ezt most megveszuk..az uram visza vitt es azt mondta hogy vegyek 2 abbol.mostanra ani minden tudok az etkezesrol dietakrol kajakrol tornazasrol .....ez 7 honapja megy es ma reggel 56.2 kg voltam .a celom 50kg.Tudom lassan megyek de en ebben hiszek hogy tartos lesz.

Jolt egy idosak amikor megaltam a fogyasban es az uram tudtta nelkul hetente 3 szor kianytam amit ettem csak hogy a merleg ne mutason tobbet.ez ment 2 hetig es az uram azt kerdezte mi a problema roszul nezel ki nincs energiad allandoan aludnal....aztan elmondtam neki.o felismertette velem hogy ha ezt csinalom csak becsapom magan ..nem mondhatom hogy elertem valamit mert csak kemeny munkaval lehet elerni valamit.izadni kell lemondani minden nap egy jo valasztast kell hozni es igy lesz edes.es enny volt soha tobet nem hanytam megint rendesen ettem viszajott az energiam es itt tartok most 56kg.

Koszonom hogy elolvastad

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook