Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért van az, hogy a számítógépen van hang, de az interneten nincs? fórum

Miért van az, hogy a számítógépen van hang, de az interneten nincs? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 29. 10:36

Sziasztok!

Hú Ti milyen okosak vagytok :-) Nálam ha valami nem okés,pedig eddig az volt,csak annyit tudok csinálni,hogy visszamegyek pár nappal és visszaállítom azokat a beállításokat.Nekem ez szokott működni.Nálam is volt ilyen,hogy a gépen volt hang,neten meg nem......szóval ügyesek vagytok :-)))

2011. júl. 28. 21:39
Nó problémó! Megoldottam! De azért köszi!
2011. júl. 28. 21:29
na mostmár van hang! telepítettem a videokártya drivert is! Viszont nagyobb a baj! Mostmár a képem szarakodik. Kicsit szocis lett. És nem lehet átállítani az asztalon ahogy szoktam. Azt irja hogy nem kompatibilis a windows-al, és keressek egy másikat. De könyörgöm ugyanazt a windowst raktam rá , meg ugyanazt a drivert. Akkor meg mi a baj???
5. 7a04181114 (válaszként erre: 2. - Nikcsike)
2011. júl. 28. 21:22
a hangkeverőben nézd meg,hogy nincs -e lehúzva a böngésző hangja.
4. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Nikcsike)
2011. júl. 28. 21:21

Az interneten önmagában nincs hang.

Ha a gépen van hang, akkor máshol is kell lennie. Valamit esetleg elállítottál.... Yuetubén sincs hang?

2011. júl. 28. 21:19
nekem is ez van, de csak az explorerbe nincs hang, a tobbi bongeszoben van.
2011. júl. 28. 21:15

nemrég telepítettem ujra a gépem. Vissza installáltam ugyanazt a hangkártya drivert ami eddig volt. Ha a gépen nyitokmeg zenét van hang, de a netről nem ad ki hangot, se rádió, sem youtube sem semmi

Mi lehet a baj?

2011. júl. 28. 21:13
Segitsetek!!! A számítógépen van hang, de az interneten nincs. Miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook