Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Légjáró mennyire hatásos? fórum

Légjáró mennyire hatásos? (tudásbázis kérdés)


6. 62d1ad4db5 (válaszként erre: 5. - Grácia)
2011. júl. 28. 21:08
Köszönöm h leírtad mit tapasztaltál. Nem szeretnék használtat, az újakra van garancia, meg igazából nem is tudom mit vegyek, csak vmi olyat, h itthon is tudjak mozogni gépen, a talajtorna, meg az egyéb mozgás mellett. Igazából nekem a csípő/comb/fenék a kritikus, főleg a csípő, ehhez gondoltam vmi olyat a hulahopp mellett, ami hat.
5. Grácia (válaszként erre: 4. - 62d1ad4db5)
2011. júl. 28. 21:00
Nem :( használtan tudsz már elég olcsón venni ilyet... Hamar eladtam. Nem tudtam úgy csinálni hogy ne lendítsem
2011. júl. 28. 20:46
és így könnyű volt nagyon, ugye? nem is formálódtál vele?
2011. júl. 28. 20:46
nekem volt nem volt jó, lendületből csináltam vele
2011. júl. 28. 20:32
Sziasztok! Használ/próbálta már valaki a légjárót? Mennyire mozgatja át a testet? Csípőre, combra, popóra hatásos? Én futni járok, ritkábban, de ebben a vacak egy két napos napsütésben, majd napokig tartó esőzésben nem tudok menni. Van itthon hulahoppom, meg stepperem, de a stepperem ma tönkrement, és akarok valamit venni helyette. Volt sífutóm, de túl nagy volt, azért ide nem fér el, nem biggyesztem ki a szoba közepére. Amit most kinéztem, az valami Air walking. Ismeritek? Mit tudtok mondani az ilyesmi légjárókról, hatásosak?
2011. júl. 28. 20:32
Légjáró mennyire hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook