Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tokaj és Erdőbénye viszonylatban, ezek környékén tud valaki túraútvonalat, néznivalót? fórum

Tokaj és Erdőbénye viszonylatban, ezek környékén tud valaki túraútvonalat, néznivalót? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 1. 16:27

:D:D KÉSŐŐŐŐ!!! :D:D

De kedves tőled, hogy megírtad!! :)

Közben nekem is beugrott, hogy mik vannak ott a környéken, anno én is jártam már arra...

PUSZI!

2011. aug. 1. 16:19
Most beugrott, mi is voltunk Boldogkőváralján:) asszem:DDD
2011. júl. 29. 08:37

Uha, fent vagy Hoxán???

Rákerestem erre a Megyer-hegyi tengerszemre...

Kocsival vmeddig tudunk menni, nem tudod?

Utána lábbusszal? És nehéz feljutni oda? Vagy inkább "lightos"?

2011. júl. 29. 08:23
Igazán nincs mit! Remélem tetszeni fognak a programok :) Jó utat, túrázást és kikapcsolódást! =)
2011. júl. 29. 08:18

Jaj, köszi!!!! :) :)

Egyik fele sem jártam még... :)

KÖSZI AZ INFOKAT!!! :)

2011. júl. 28. 20:07
Szia! Megnézhetitek a Regéci várat, vagy a Füzérit is. Mind a kettőhöz gyalog is fel lehet menni, az elég jó kis túra. Főleg a Füzéri várhoz :D Vagy ott van még Boldogkőváralján is a vár. Nem tudom mire gondoltál. Nekem most ezek jutottak eszembe :) Vagy Sárospatak felé a Tengerszem. Nem tudom jártatok-e arra már, de az a hely is nagyon szép, és érdemes megnézni.
2011. júl. 28. 15:57
valaki??? :)
2011. júl. 28. 15:27

Hamarosan közeleg a hosszú hétvége, ami csak a Miénk. :) Erdőbényén lesz a szállás, de nincs sok tippem, hogy onnan merre induljunk.

Túrára gondoltunk, 1-2 napunk arról szólna.

Étterem, vendéglő, amit ajánlotok?

Tudom, Tokajon veszünk bort :) az kihagyhatatlan, de nem várost nézni akarunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook