Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Helyes kommunikáció fórum

Helyes kommunikáció (beszélgetős fórum)


19. d116a44d35 (válaszként erre: 8. - 02db590b2c)
2011. aug. 2. 10:12
alkalmaztam a kérdések egyrészét meg 1-2 fejből a betegeknélakinél lehetett.jól ment.
18. d116a44d35 (válaszként erre: 16. - 04e95f637a)
2011. júl. 28. 12:20
köszi
2011. júl. 28. 12:04

Fura, mert alapból,megszokott közegben en is Katibol a gyereket kibeszelem típus vagyok, de idegen közegben nem. Eleinte zavart, h passzív vagyok de ma mar megszoktam, és megtanultam beszélgetni az embereket. Mindenki szeret magáról beszélni, ezért kérdezek, őszintén. És erre általában az emberek vissza kérdeznek, s akkor mar meg is van a "beszélgetés". Lehet h a fórum inditonak is inkább elfogadnia kellene, h ilyen mintsem ostorozni magát.

Én ma mar nem gorcsolok ezen h idegen közegben mi lesz, persze ehhez idő kellett. Illetve azt tudni, h kifelé a belső szorongás nem látszik. Legalábbis nálam nem, a visszajelzések szerint. Lehet a forumindito is csak belülről érzi ezt, kívülről meg nem Jon le semmi.

16. 04e95f637a (válaszként erre: 15. - D116a44d35)
2011. júl. 28. 11:51
Boldog szülinapot :))
15. d116a44d35 (válaszként erre: 13. - Lullaby70)
2011. júl. 28. 11:19
Ma 29.De a lelkem fiatalabb,és kinézetre is fiatalabbnak hisznek.
14. 04e95f637a (válaszként erre: 11. - 02db590b2c)
2011. júl. 28. 10:34
közben meg vigyorogni mindenen mint akit b***ni visznek????na neeeee
13. Lullaby70 (válaszként erre: 11. - 02db590b2c)
2011. júl. 28. 10:33

Majd biztos visszajön még.

De ezek szerint van itt más is hasonló gonddal.

Eszti, te hány éves vagy?


Sok beteggel könnyű beszélgetni, mert alapból mindenki szereti mesélni az életét, a betegségeit, főleg az idősebbek. Aki meg nem, azt nem érdemes erőltetni, lehet, hogy annyira rosszul van, hogy elég is neki, ha csak csendben ott vagy mellette.

2011. júl. 28. 10:27
Sziasztok! Én olvastam.
11. 02db590b2c (válaszként erre: 9. - Lullaby70)
2011. júl. 27. 23:51

Mar nincs itt?:D na de jo,en meg itt torom magam.


Igen sok pasi szereti a csendes lanyokat,akik amulattal halgatjak oket.Ilyet kell kifognia,es nem lesz baj:D

10. 02db590b2c (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. júl. 27. 23:49

"Lehet ezt a blokkot valamivel oldani?"

Lehet.Eloszor is olyan emberrel menj el randizni aki szimpatikus,de nem tul nagy a nyomas rajtad a jelenlete miatt.

Kellemes randi kornyezet,ne full fenybe,lehetoleg ne nappal,inkabb este,es egy fel zajos,kicsit jovos menos helyen,ne egy tok ures cukraszdaba,ahol csak ketten ultok meg a kiszolgalo szemelyzet.Szoval egy romantikus helyszin sokat segithet,akar eft belvarosi seta,a vegen beulni valahova vagy forditva,ez mar reszlet kerdes.A korodat nem tudom,de ha mar idosebb vagy akkor egy pohar bor is sokat segithet.Nem berugni,csak hogy elazitson.A tobbi meg a sracon is mulik.

9. Lullaby70 (válaszként erre: 8. - 02db590b2c)
2011. júl. 27. 23:47

Pont ezért kérdeztem őt, hogy hány éves, mert ez sokat alakulhat az évekkel - de már nincs itt.


(Azok a férfiak, akikből sziporkázva dől a humor, azt szeretik, ha a nő ámulva hallgatja őket - nem zavarja, ha keveset beszélsz, csak csodáld őt és nevess a sztorijain...:))

2011. júl. 27. 23:40

Regen en is ilyen voltam,kesobb az evek hoztak egy kis tapasztalatot,na meg ugye en is valtoztam.Ma mar akarhol akarmikor szoba tudok elegyedni barkivel.Kiveve ha nagyon rossz napom van,vagyis rossz kedvem,olyankor vissza szoktam vonulni,es csak annyit beszelek,amennyit nagyon muszaj,de ez szerencsere ritka.


En azt tudom tanacsolni,hogy a gatlasokat felre kell tenni!Attol felsz,hogy ha hulyeseget mondasz,rossz kep alakul ki rolad a masikban,de ha nem mondasz semmit akkor is mas kep alakul ki rolad a masikban,mint amilyen te lennel valojaban,ha el tudnad engedni magad.Szoval kikerulhetetlen a dolog,epp ezert nem kell szegyenloskodni,csak lazan!Gondolj arra ,hogy nincs mit veszitened!

A temakoroket elore at lehet gondolni,helyzettol fuggoen.Ha pl egy beteggel beszelgetsz,meg lehet kerdezni hogy hogy van,merre lakik,van e csaladja,unoka,gyerek,szokott e kerteszkedni,mikor jonnek hozza latogatoba,mi a foglalkozasa...ezer dolog van.Meg ha nem is erdekel legalabb csevereszel vele egy kicsit.

Ha sraccal randizol,akkor meg gondold vegig magad,az eleted.Mi az amit el szeretnel mondani az elejen magadrol,mi az amit fontosnak tartasz.Pl elsokorokben le szokott mennia korod,hol kivel elsz,van e tesod,dolgozol e tanulsz e,bulizosabb vagy otthonulosebb vagy e,vannak e barataid,hobbid(bar utalom ezt a szot:))jarsz e sportolni,ilyeneket.Ez meg nem nagy kitarulkozas,de megis mondtal valamit.Kesobb johet a celok az eletben temakor.Karrierista vagy e vagy csaladcentrikus,komoly kapcsolatra vagysz e vagy lazabbra,szeretsze utazni,van e barmi terved a jovore.

Ilyen dolgok mindenki eleteben vannak,igy mindig vissza lehet kerdezni.Azt meg hogy humoros is legyen,az mar egyen fuggo,Ha tudsz vigyel bele egy kis viccet,de azt eroltetni nem szabad.

Ezek az alap dolgok amikrol lehet beszelgetni,kesobb meg a kozos erdeklodesi pontokat kell megkeresni.Amirol mindketten szerettek beszelgetni.Kozos elmenyeket kell szerezni es ott majd adodnak beszed temak.Amikor mar van egy-ket kozos ismerosotok,vagy tul vagytok egy mozin,egy bulin,arrol mar lehet masnap beszelgetni,vagy megkerdezni hogy van a tesoja,baratja ha epp mar ismered...huu ezer dolog van.

Nem kell ettol felni!

A fejedet biztos nem fogjak leharapni:))

7. d116a44d35 (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. júl. 27. 23:07
Szia ! Én is pont ilyen hanem súlyosabban küzdök ilyenekkel.Inkább magamban vagyok. Nyitni is akartam egy fórumot csak kevesebb,mint 24 órával előtte már nyitottam. Én se tudok beszédet kezdeményezni. Ha kérdeznek akkor is félszeg vagyok,meg nem merek válaszolni mert félek,hogy hülyeséget mondok kinevetnek stb. Rólam is azt mondják,hogy szép lány vagyok.Ráadásul most meg a kórházban ahol önkénteskedek beszélnem kell a betegekkel. Nem igen tudok kérdezni. 1-2 kérdés után kifogyok az ötletekből.
6. SweetDelight (válaszként erre: 3. - Pure)
2011. júl. 27. 22:47

Látod ez baj, tedd rendbe az önértékelésed és nem lesz baj, de ehhez mi kevesek vagyunk.

Higyj magadban, akard a változást, és ha kell kérj szakembertől segítséget.

5. Lullaby70 (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. júl. 27. 22:47
Hány éves vagy?
4. genlips (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. júl. 27. 22:46

jelentem, nem vagy egyedül. nagyon irigylem azokat, akikből csak úgy sziporkázik a szó (na nem a pletykagépekre gondolok) és csak ámulok-bámulok, ha valaki még szórakoztató és vicces is. hiába próbáltam eddig, én sosem tudtam még ilyen lenni.

én esetemben egy belső blokkról van szó, amit próbálgatok feloldani, csak nagyon lassan megy, évek...

3. pure (válaszként erre: 2. - SweetDelight)
2011. júl. 27. 22:36

Igen valami ilyesmi lehet a baj!

Eddig is szinte mindenki mást különbnek láttam belsőleg! :(

2. SweetDelight (válaszként erre: 1. - Pure)
2011. júl. 27. 22:35

Szia!

Szerintem első sorban az önismereted kell helyre tenni, hogy nőjjön az önbizalmad.

Van egy jó pár könyv ami segíthet.

Ez lehet érdekesen hangzik, de szerintem használ, írj magadról egy bemutatkozást, sorold fel benne minden értékes tulajdonságod, majd állj egy tükör elé és "mutasd be" magad, de ne csak olvasd fel, hanem lendületesen add elő.

1. pure
2011. júl. 27. 22:31

Az a típusú lány vagyok aki, ha kettesben marad valakivel inkább a hallgatás mellett dönt. Kérdezgetek és válaszolok, de egy beszélgetésben mindig a másik a domináns fél. Én nagyon szeretném, ha nem így lenne és tulajdonképpen nem mondanak nekem semmi új dolgot, de valahogy jobban előadják magukat. Rátermettebbek még akkor is, ha csak hétköznapi dolgokról van szó.

Sokak által szépnek mondott lány vagyok és kivétel nélkül minden férfi akive randizom olyan üzeneteket ír, hogy már alig várja, hogy megismerjen és meséljek magamról. Na én ettől teljesen leblokkolok, mert ha figyelnek még inkább zavarban vagyok és megkukulok. Azt szeretném, ha el tudnám mondani és zavar nélkül elő tudnám adni a mondókám, mert nem akarom, hogy egy buta libának gondoljanak.

Lehet ezt a blokkot valamivel oldani? Esetleg másnak is van / volt ilyen gondja? :((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook