Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki, hogy miért kezd szagosodni a textil zuhanyfüggöny aljában lévő súly? fórum

Tudja valaki, hogy miért kezd szagosodni a textil zuhanyfüggöny aljában lévő súly? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 27. 16:19
Hát, eza függöny narancssárga piros és citromsárga csíkokkal, a fehérek mellé nem rakném be. Bevallom, még nem mostam ki mióta megvan. (3 hónapja)Lehet meg kellene próbálnom kimosni magában. :)
2011. júl. 27. 16:17
Kis fém bogyók vannak benne..gondolom a víz hatására talán rohad, vagy vmi hasonló...Valami ötlet? Hogy tüntettem el a szagot? Kidobni nem szeretném, nem olcsó multaság, főleg, hogy szinte új!
2011. júl. 27. 16:17
Milyen időközönként mosod ki? Én minden fehérítésnél kb. hetente beteszem a fehérek közé, semmi szaga nincs.
2011. júl. 27. 16:15

miből vannak a súlyok? fémből? mert akkor tuti hogy a fém lép valamilyen kémiai reakcióba a vízzel:(


esetleg valamilyen anyag (szappanmaradék, tisztítószer) lerakódik és az büdösödhet.

2011. júl. 27. 16:10
Belemegy a víz, és az büdösödik.....gondolom.
2011. júl. 27. 16:07

Nem penész...látszatra semmi baja... és mosdás után egyből széthúzom száradni.

:(

2011. júl. 27. 16:07

Sziasztok!


Nemrég cseréltem le az 5 éves textil zuhanyfüggönyöm, mert elkezdett szagosodni...rájöttem, hogy az aljában lévő súlyoknak van olyan mosatlan vonat "illata" ha értitek mire gondolok.

Most az új függönyöm is kezdi lassan (3 hónap után)ugyanezt az illatot árasztani. Mit tehetek ellene?? Miben mossam, áztassam?!

2011. júl. 27. 16:05
penész? korrózió?
2011. júl. 27. 16:04
Tudja valaki, hogy miért kezd szagosodni a textil zuhanyfüggöny aljában lévő súly?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook