Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ilyenkor mit lehet tenni? fórum

Ilyenkor mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)


3. misz
2011. júl. 28. 08:25

Szerintem is betegszabi lesz a reális megoldás.


Ugyanis a bölcsik és ovik 120%-osan vannak tele. És hirtelen bevenni valakit, hát lehet a lottó ötösre nagyobb az esélyed. Bár ha nem városban laktok, akkor lehet más a helyzet.

De még ha sikerül is, szerintem iszonyúan megviselné a kisfiadat. Hirtelen eltűnik anya, ő bekerül egy ismeretlen világba, (ami a maximálsian biztosított beszoktatási feltételek mellett is nagyon nehéz időszak a gyerekek éltében), és mire anya hazajön végre, nem ővele foglalkozik, hanem egy folyton síró kisbabával.


Gondoljátok végig, megéri-e? Biztos, hogy nagyon nehéz helyzet, és nincs tökéletes megoldás.

Reméljük, hogy minden rendben lesz, és nem lesz szükség "B" tervre. :)

Minden jót kívánok Nektek! :)

2011. júl. 27. 13:49
Ha végképp nem kap szabit a férjed, tud kivenni bsz-t, igaz fizu így kevesebb, de legalább otthon van. Vagy GYÁP-ot tud kivenni, csak igazolást kell kérni az orvostól. De ilyen helyzetben elég bunyesz a munkáltató, ha nem engedi el.
2011. júl. 27. 13:45
Kisfiam szeptemberben lesz 2,5 éves, most várjuk a tesót, a 13. hétben vagyok. Vele is sokat voltam kórházban, veszélyeztetett terhes voltam, koraszülött lett. Bízom benne, hogy most nem így lesz, de ha igen, be kellene raknom az oviba vagy a bölcsibe, mert a férjem nem kap szabit:(, anyukám meg elköltözött és a szüleit gondozza. Próbáltam beszélni a védőnővel, de ő azt mondta ő ebben nem tud segíteni,(szerintem nem akar), csak vmi tanácsot szeretnék, ha voltatok már ilyen helyzetben hogy oldottátok meg? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook