Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tényleg jobb az otthon sütött kenyér, mint a bolti? fórum

Tényleg jobb az otthon sütött kenyér, mint a bolti? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 30. 17:22

Az attól függ, hogy milyen otthon sütött kenyérről és milyen boltiról beszélünk.

Egyes pékségekben igazi kenyeret lehet kapni, ami nagyságrendekkel jobb egyes otthoni, de bűn rossz gépi kenyereknél, vagy keletlen, kovászolatlan kenyereknél, amik rossz alapanyagokból készülnek.


Azon múlik, kinek mi az igényszintje. Ha már kenyeret eszünk, ami nálunk nem gyakori, akkor az (is) legyen magas minőségű, magam sütöm, nem géppel.

2011. júl. 27. 12:41
Én is itthon sütöm,finom,de akár pékárut is begyúratok a géppel:)A lényeg:tudom,mit teszek bele,mire vagyunk éhesek.Ráadásul ünnepekkor nem kell lehagyatni a kenyeret,itthon kényelmesen megsül:)
12. db78bacc4f (válaszként erre: 11. - Gavrilo1)
2011. júl. 27. 12:29
persze, ha nagyon figyelembe vesszük az összetevőket, akkor mindig jobb az, amit magunk készítünk, de én most csak az ízről beszéltem.
11. Gavrilo1 (válaszként erre: 10. - Db78bacc4f)
2011. júl. 27. 12:22
Csak van benne minden vacak. A sajátba meg nem szokott tenni ilyesmit az ember. Meg pl. nálunk inkább a teljeskörlésű kenyerek mennek jó sok maggal. Dán rozskenyér ánizzsal -hmmm nagyon finom. Megéri a bíbelődést. És ha ilyest szeretnék venni akkor igen mélyen bele kell nyúlni a zsebbe.
2011. júl. 27. 12:10
Mellettünk van egy kisbolt és reggel, illetve délután 5kor hoznak hozzájuk friss kenyeret és isteni. Én nem kell vele bíbelődni, csak megvenni.
2011. júl. 27. 11:59
Sokkal jobb!!! Ki kell számolni az árát mindennek mit teszel bele + a sütéskor felhasznált áram vagy gáz árát. A minőségi kenyér drága az üzletekben is, biztos hogy valamaivel olcsóbbra jön ki házilag.
2011. júl. 27. 11:58
Biztosan, te választod meg az alapanyagokat, és a te ízlésed szerint sózod és sütöd meg (fehérebbre, barnábbra).
7. 91c956613e (válaszként erre: 1. - Sercegnő)
2011. júl. 27. 09:29
Természetes.Tudod,hogy mit eszel.
2011. júl. 26. 23:01

Biztos jobb,mert én a legutóbb műanyag ízű kenyeret vettem az egyik-az előbbiekben felsorolt áruházban.:(

Egyszer sütöttem sima sütőben kenyeret...végül is finom volt,csak kemény lett a héja.A recept elég egyszerű volt,-így is kerestem rá.

5. Brad (válaszként erre: 1. - Sercegnő)
2011. júl. 26. 22:01

szia, mi itthon sütjük kenyersütöben.


Hogy a auchan-os vagy tescos kenyerhez kepest olcsobbra jön-e ki, azt nem tudom. (de nem is akarom megtudni mi van bennük... lisztjavito?)


En szoktam teljes kiörlesü liszttel is csinalni. (felesbe megy a sima liszttel), az sem draga...


liszt, elesztö, langyos viz vagy tej, so, cukor, meg pici vaj ami kell bele = sztem ezek nem draga hozzavalok.

Aztan meg ezt ugy varialod ahogy akarod (magok, sajt, tejföl, kefir, stb) = ezekkel mar dragabb...

2011. júl. 26. 22:00
Olcsóbb,és kenyérsütőgépben több félét is lehet csinálni.Olyan ropogos és melegen nagyon fini:)
2011. júl. 26. 21:54
Jobb tényleg, és egyszerű is. Ropogós héj, belül meg lyukacsos puha. Ez a kézzel dagasztott sütőben sütött, a gépit én annyira nem szeretem. Olcsóbb, ez egyértelmű.
2011. júl. 26. 21:49

Szia!Szerintem drágább-csak abból tudok kiindulni,ahogy anyámék csinálták pár éve.

Nagyon fincsi volt,de mivel a port ,vagy keveréket vették hozzá-az nem volt olcsó-kenyérsütőgéphez kellett.

Amit pedig kemencében sütnek,ahhoz nem tudok hozzászólni,mert még nem csináltuk-nem is kóstoltam-de biztos sokkal jobb,mint a bolti-aztán az ára???

2011. júl. 26. 21:46

olcsobb is?


koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook