Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik olyan, hogy a vizeletes ovuteszt itthon pozitívat mutatott tegnap és ma a doki uh-on azt látta, hogy csak éretlen petéim vannak? fórum

Létezik olyan, hogy a vizeletes ovuteszt itthon pozitívat mutatott tegnap és ma a doki uh-on azt látta, hogy csak éretlen petéim vannak? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 2. 07:36

Szia!

A closty nekem sem használt. Irtak fel utánna Merionál injekciót, amitől lett 1db pete. Kettő inszemem volt, de nem sikerültek. Aztán a második inszem után, amikor azt mondtuk, hogy most várunk a lombikkal pár honapot, akkor spontán sikerült. Lehet, hogy a sok hormon mégiscsak használt. Elötte sok évig probálkoztunk. De most itt van a 2hónapos kislányom. Szóval ne add fel, mert sikerülni fog Neked is. :)

2011. júl. 27. 17:08
sajnálom.
9. bf91284513 (válaszként erre: 8. - S.Nikolett1980)
2011. júl. 27. 15:37
3 orvos mondta már, hogy pcos ugyhogy biztos az.
8. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 7. - Bf91284513)
2011. júl. 27. 14:02
akkor nem tudom.lehet, hogy tényleg PCoS
7. bf91284513 (válaszként erre: 6. - S.Nikolett1980)
2011. júl. 27. 12:47
Voltam már endokrinológusnál, nincs IR-em.
6. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 1. - Bf91284513)
2011. júl. 27. 08:04
szerintem minél előbb menj el egy endokrinológushoz, mert a többi doki nem szereti megnézni az inzulinszintet és az esetek 80 %-ában ez okozza a gondot. akkor viszont hiába próbálkozol csak csalódás lesz a vége. ismerek olyan, akinek kétszer volt lombik és mindkétszer elvetélt, mert nem nézték meg az inzulint. sok kín és pénz volt az ára. a magas inzulinra van gyógyszer.
2011. júl. 26. 21:50
Sajnálom ha nincs rendben a hormonháztartás (inzulin háztartás) akkor hiába a closti meg a többi. Sok nöt ismerek akinek inszemináciokat lombikokat csináltak (volt jo pete stb) és mégsem sikerült a teherbeesés mert nem voltak pendben hormonálisan.
2011. júl. 26. 21:44

Ebben a hónapban clostit szedtem és azzal sikerült ezt produkálni, azaz semmit:(

most clostit és valami szuris cuccot irt fel.

2011. júl. 26. 21:34

A PCO-nál ez van sajna. A diéta és gyogyszer nélkül nem érnek meg rendesen a peték. Nem is repednek meg teljesen.

Az LH teszt azért mutathat pozitivat mert a PCO-nál gyakran elöfordul az emelkdett LH szint. Igy a teszt kimutatja peteérést pedig lehet csak a PCO miatt több magasabb az LH szint. Könynen lehet ha mindin nap csinálnál egy tesztet mindennap pozitiv lenne.

Sajnálom hogy ezt mondta a doki:(

2011. júl. 26. 21:31

Hogyan lehetséges ez?? A tesztcsikom sötétebb mint a kontrollcsik,szépen 3 nap alatt sötétedett be folyamatosan. Ma elmentem dokihoz mivel clostit szedtem kellett nézzen, és azt mondta, hogy nem érettek meg , mindegyik kicsi.

Hogyan lehet ez??? Olyan nincs, hogy 1-2 nap alatt még szépen megnő és a teszt ezt mutataja?

2011. júl. 26. 21:29
Létezik olyan, hogy a vizeletes ovuteszt itthon pozit mutatott tegnap és ma a doki uh-on azt látta, hogy csak éretlen petéim vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook