Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Orange Ways tapasztalatok fórum

Orange Ways tapasztalatok (beszélgetős fórum)

2011. júl. 27. 12:18
*voltunk
2011. júl. 27. 12:18

Mi 2009-ben utaztunk velük Prágába. Meg volt elégedve. Akkor működött a wc, de tényleg megállt többször a busz.

Kaptunk kávét, forrócsokit és végig lehetett filmezni.

2011. júl. 27. 12:17
Én Prágába utaztam velük tavaly. Minden rendbnen volt. A személyzet kedves, a székek kényelmesek. Végig jó kis dvd-ket vetítettek, volt ingyen kávé, capuccino, kakaó, wc is működött. Érkezés/indulás pontosan történt. Ennyi pénzért abszolút megéri!
9. jérce-forma (válaszként erre: 8. - Karmicpixie)
2011. júl. 27. 11:53
Igen, de azért teljesen kibírható volt, mert viszonylag gyakran megálltunk pihenőhelyeken. Legalábbis nekem nem okozott gondot. :)
8. karmicpixie (válaszként erre: 7. - Jérce-forma)
2011. júl. 27. 11:31
Anyám! Pont a wc nem működött? Az durva, mert elég hosszú az út.
2011. júl. 26. 22:20
Én tavaly utaztam velük, a foglalási menetre nem emlékszem, de viszonylag pontosak voltak (bár visszafele azt hiszem volt némi csúszás), viszont a DVD-n kívül semmi nem működött a "tartozékok" közül. Tehát a kávé gép sem, wifi sem volt, és a WC-vel is volt valami gubanc. Én azt hittem, ez egyszeri alkalom, de ismerősöm mondta (aki többször utazott már velük), hogy nála még egyszer sem voltak rendben ezek a dolgok. Tény, nem egy nagy dolog, nem haltunk bele, csak ha ezt mondják, akkor jó lenne, ha be is tartanák.
2011. júl. 26. 20:50
Bécs relációjában van tapasztalatotok? Megköszönném... :o)
2011. júl. 26. 20:49
Én is voltam már, én meg voltam elégedve velük, pontosak voltak, minden rendben volt.
2011. júl. 26. 20:48

Kedves szimba és @babuci@!

Köszönöm a válaszaitokat!

2011. júl. 26. 19:34
Mi tavaly voltunk Prágában....nagyon elégedettek voltunk. Nagyon kényelmes buszaik vannak.
2011. júl. 26. 19:31

Huh, mi még 2007-ben utaztunk velük (Prágába :)), de a foglalás menetére már nem emlékszem.

Viszont pontos volt, minden rendben ment az úton, mi teljesen elégedettek voltunk. (És nem mellesleg nagyon olcsó volt, nem tudom, most mennyi a jegy.)

2011. júl. 26. 19:19

Sziasztok!


Kérlek írjátok le, ha utaztatok már Orange Ways busszjárattal kapcsolatos tapasztalataitokat.

Prágába szeretnénk menni a párommal és nagyon sok kérdésünk van.

Az indulás előtt mennyivel kell foglalni jegyet?

Mit jelent az Open jegy és mennyivel előbb kell aktiválni?

Mennyire pontos a buszjárat?

A válaszaitokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook