Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hőillesztéses hajhosszabbítás tapasztalatok fórum

Hőillesztéses hajhosszabbítás tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2017. jan. 12. 15:56
Sziasztok:) tudnátok nekem jó házi pakolásokat ajánlani póthajra?:) a másik kérdésem az lenne,hogy most fogja a fodrászom feketéből kávé barnára csinálni a hajam és a póthajat mennyire fogja tönkretenni a leszívás?kérlek válaszoljatok!
2015. jan. 18. 16:19
Sziasztok! Már több int 3 hete van fent a hőillesztéses póthajam. A mai napig viszket a fejbőröm.A szőke hajban minél többet mosom annál több a fekete száll. Eddig 2 tincs esett le s az is az eredeti hajammal együtt.Remélem nem mind így jön le. A fodrász azt mondja semmi baj nincs ezekkel amiket itt leírtam. Ti is így gondoljátok??
176. boszorlany (válaszként erre: 175. - Kocsombab)
2014. nov. 22. 16:26

Olvastam, h másfajta technikával is dolgozik Ági, erről tudsz valamit, hogy mennyiért csinálja és pontosan milyen? Hány hetente kell vele visszamenni?

Bankkártyával, Szépkártyával lehet fizetni náluk?

2014. aug. 9. 15:36

Lányok! Osztom legfrissebb tapasztalatom a keratinos hőillesztésről!!!!!!


2014. július 31 én Budapesten, az Ági Hajhosszabbító Stúdióban csináltattam, (megtaláljátok a referenciákat a facebook oldalán)ezt a technikát pont az ilyen hajúaknak ajánlotta Ágó:gyenge száló, ritka hajam van, ezért sűrűn ragasztotta fel a tincseket, kb 120 g nyi szép, természetes barna hajszínre festett tincseket, 50-60 cm hosszúságút, 8 hetente kell visszamenni újrarakatni, speciális oldószerrel szedik le majd teszik fel újra ugynazokat a tincseket. Alatta természetesen nő a hajad, hiszen lenőnek a tincsek, ezért kell visszamenni. Viszont hűségesnek kell lenned, és ugyanoda visszamenned, mert ő tette fel, ha bármi problémád lenne, ő tudja mit hogy tett fel. Normál samponnal kell hajat mosnod, balzsam csak a hosszára mehet, tőre nem, bármilyen jellegű olajat tilos használni! Csak sampon-balzsam, esetleg hajvégápolo kizárólag a pótrész végére.


Egy hete van fenn a hajam, egyenlőre bírja a saját hajam, kicsit húzza már 3-naposan, mikor már mostni kéne, de kényelmesen fel tudom kötni(igaz figyelni kell, hogy a ragasztás ne látszódjon ki, ezért figyeljetek hogy mikor teszik fel, hagyjanak fedőhajakat is), leengedve össze kell szárítani vagy göndöríteni ill. egyenesíteni a sajátoddal, ha nagy a hosszkülönbség, különben tényleg látszik a kb 30 cm nyi különbség. De színben azonos, ne kóklerekhez menjetek, hiába olcsóbbért kínálják, reklámozzák, rá kell szánni a pénzt, és igyénes, profi munkát kell kérni, ezért ajánlom Ágit!

160 000.- Ft volt az én hajam, és nagyon imádom! Nem bántam meg!

Bármi kérdés van, irjatok!

2014. jan. 15. 13:37

Sziasztok!

Régóta gondolkozok hajhosszabításon, de még nem mertem kipróbálni, mert alapból, nagyon pocsék hajszerkezettel rendelkezem. Vékony szálú, rövid, göndör baba haj, egyenesen épp hogy vállig ér, a vége a göndörség miatt "szöszös", elvéknyúlt, mintha meg lenne ritkítva a vége... nagyon szeretnék, szép dús hajat, nem is túl hosszút. Próbáltam már mindenféle bogyót, de nem váltak be, úgyhogy valamikor mindenképp szeretném kipróbálni a hajhosszabbítást, de nem tudom milyen legyen, és, hogy tényleg be merjem e vállalni, mert nagyon félek, hogy még ezt a gyengusz pár szál hajamat is tönkre teszi. Szerintetek?

173. norci35 (válaszként erre: 172. - MSE720)
2013. dec. 25. 10:43

Mert egy kókler kezébe kerültél !!!

Sajnos kóklerből sokkal több van, mint jó szakemberből!

100 hajhosszabbítóból 95 kókler!

172. MSE720
2013. nov. 16. 16:14
Nekem konkrétan kitépték a hajam kristálykeratinos hajhosszabbítás leszedése után.. azóta is bőgök minden nap.. :( Plusz hamvasszőke hajfestést kértem, sárga lett, hol? Szentendrén.. a pláne még 100g helyett 40g-ot tett fel a csaj, összevissza igénytelenül 38.000Ft. El vagyok keseredve, szerintem levágatom a hajam és parokát hordok míg megnő erősre a hajam, volt valaki hasonló helyzetben? :(
171. norci35
2013. máj. 27. 09:23

Ez a szegény fórumoldal közel egy éve nem mozdul!


Pedig a legjobb eljárás a hőillesztés!!

2012. okt. 10. 14:07

Sziasztok !

2006-ban volt először hajhosszabbításom. Egy fodrász "baleset" miatt, amikor is egy festésnél "leégett" az amúgy sem hosszú, kb 30 centis hajam kb. 3 centisre. Nagyon ügyes volt a lány, aki megcsinálta,fel tudott tenni telibe mikro csomóval.Mikor hogy, 2-3 havonta, de volt olyan, h 5 hónap után lett lebontva és vissza téve. Az idő hosszától függetlenül kicsit mindig rasztásodott a töve. 3 év után elment onnan a lány, ahol csinálták.Kerestem új helyet ahol leszedik és vissza rakják, de valahogy nem találtam olyat akiben úgy bíztam volna, mint az előző lánynál kialakult. Ment az idő és egyszer nekiálltunk itthon leszedni a gumis cérnát, mert közben úgy láttam, hogy megnőtt már annyira a hajam, hogy hagyni fogom pihenni. Persze az a pót haj kuka lett, amit már egyébként is sokáig hordtam, mondjuk az első felrakásnál az ára sem volt kevés, de minőségi haj volt, hossszú ideig. Mivel tényleg teljesen rendbe jött, egy évig pihent a hajam, aztán megint rámjött a hajazás :) Addigra már még nehezebben találtam valakit, aki csomózna, de sikerült végül. Vettem szép hajat megint és felcsomózta, de égett, viszketett, ami az előtt sosem volt. Az ujjam hegyével simogattam a hajtöveimet, hogy enyhítsem, amikor éreztem, hogy mintha lejjebb csúszott volna egy tincs és mivel jó érzés volt, hogy nem húz annyira, a többinél is kicsit elkezdtem simogatni, erre szépen csúszott le az egész. Simán lehúztam mindet. Felhívtam a csajt, aki csinálta, hogy legalább a hajat vegye vissza, mert nekem elment a kedvem az egésztől és tul képp a hajnak semmi baja, mert csomóval együtt jött le, 3 napig volt fent nekem. Nem vette vissza, kedvem nem volt szórakozni vele, szóval ezt apénzt buktam, de volt egy tulajdonképp szép copfom, amit el akartam adni. Akkor egy ismerős lány mondta, aki pár hónapja tanulta a hőillesztést, hogy felteszi nekem és higgyem el jó lesz. Így is volt, ez után 1 évig csinálta 2-3 havonta, és szinte alig rasztásodott a töve. Mindig mondta is, h mit csinálok vele, mert van akinek alig bírja kibontani a rasztát. Semmi különöset nem csináltam, csak mosás előtt kifésültem az illesztésektől lefelé és a töveket az ujjammal huzogattam kicsit szét, ha volt kis gubancolódás, mert az tapasztalatom szerint kicsi mindig van. Hiába vannak olyan tincsek felrakva, aminek a súlya nem húzza ki tövestől a saját hajat, de a saját haj természetes hullása miatt akkor is van kicsi. Ami saját haj kihullik, de az illesztés miatt nem tud kipotyogni, mert az oda fogja, az kicsit begubancolódik, de nem feltétlen rasztásodik.Akkor is, ha nincs hagyva a sorok közt takaró haj, akkor is ha van, de lehet, h talán akkor kicsit jobban. Kifésülni kefével én sose tudtam az illesztések feletti részt, nem fértem volna hozzá, igaz nem is próbálkoztam vele. Az után a lányomnak is megtetszett a dolog, Ő is szeretett volna hajat, így neki is megcsinálta a lány, de egy haj minőség probléma miatt ( amit tőle vettünk a lányomnak) gyorsan kellett valamit csinálni, a lány pedig épp nem volt elérhető, így vettem leoldót és neki álltam leszedni. Ez után vettem egy magán hirdetés útján egy akkor levágott copfot, és mivel a lányom addig nyaggatott, hogy már olyan rég óta van nekem ilyenem és annyi tapasztalatom van már, és ha le tudtam szedni simán, akkor fel is tudnám, mert neki kell és nem akar heteket a csajszira várni.Hát vettem gépet stb. megcsináltam neki. Egy hét múlva kb. találkozott a csajszival, nézte a haját és mondta, hogy na hogy alakul a hajad, milyen szép még. Mondta a lányom, h igen, anyám csinálta 1 hete. Elmondtam neki, mi volt a gond a hajjal,( nem a felrakással), de ez után az enyémet meg nem csinálta, pedig semmi rosszat nem mondtam, nem őt hibáztattam a haj miatt, csak hát a lányom nem akart várni, így addig nyaggatott amíg neki fogtam. Na ez után, mivel nekem is esedékes volt már, találtam egy lányt, aki hirdetett, házhoz jött,olcsóbban mint egy szalonban, de nem túl olcsón, főleg ami az után történt. Leszedte a hajat, vissza rakta és az első mosásnál lejött az egész. Mondjuk a műveletsor kicsit fura volt nekem, de mivel állítólag 4 éve csinálja, gondoltam Ő tudja. Na ez után azt mondtam, h több pénz már nem vagyok hajlandó bukni, a lányommal begyakoroltattam egy régi nagymamám parókáján a felrakást, és nekem meg Ő tette fel. Azóta egymásnak csináljuk és semmi bajunk vele. Több féle keratint és oldó szert kipróbáltunk, mindegyiknek megvan a maga tulajdonsága, mihez mi a jobb...stb

Szóval a saját tapasztalatainkon , saját magunkon tapasztaltuk , mi mikor, hogyan és mivel....Azon gondolkodunk a lányommal, h elmegyünk egy tanfolyamra, csak azért, h papírunk legyen és talán másoknak is megcsináljuk. Tényleg nem mindegy, hogy a tapasztalat is abból van, h másnak csinálom, vagy a sajátomon tapasztaltam, és az idő és anyag spórolás miatt, mert úgysem tudja mindenki, mit hogy kell, lehúzzanak akár kevesebbel is, mint egy szalonban. Ha úgy alakul, h fogom, fogjuk csinálni, biztos nem húzok le senkit és a pár órás munkáért sem fogok annyit elkérni, amit olcsónak mondanak. És nem kívánom senkinek, h ennyit kínlódjon a hajával mint mi, amikor lehet sokkal egyszerűbb is minden. Egyébként gyerek koromban mindig fodrász akartam lenni, mondjuk a családban elég sokszor csináltam hajakkal ezt azt :)

Most egyenlőre még vettem egy fajta anyagot, amit még magamon szeretnék kipróbálni, h erről is tudjak mit mondani. Egyébként sem nekem, sem a lányomnak azért kell hajhosszabbítás, mert csak tetszik, hanem van más oka is, és sokan vannak hasonló helyzetben, de persze akinek csak tetszik és dögösebb szeretne lenni, aban sincs semmi kivetni való :) Nőből vagyunk :)

Bocs, h hosszú voltam, de hátha valakinek van benne tanulság :)

169. norci35 (válaszként erre: 168. - Vikee22)
2012. aug. 30. 15:54

Elkerühető, sőt kötelező elkerülni!

Minden nap egy speciális kefével ki kell fésülni az illesztési pont és a fejbőröd közötti pár cm-es szakaszt is !!! Nem csak az illesztési pont alatti részt!

168. vikee22
2012. aug. 28. 13:10
Sziasztok! Pénteken megyek hajhosszabításra,nagyon várom már! Viszont olyan sokat olvastam a haj rasztásodásáról a hajtöveknél.Ez mitől lehet? Mindenkinél kialakul egy idő után,vagy teljesen elkerülhető? Köszönöm a válaszokat: Viki
2012. aug. 1. 13:50
Sziasztok.Levágattam ahaja de a fodrász is elcseszte meg meg is bántam.A hajam megtartottam..szerintetek mennyire ciki h vissza rakatnám??és milyen hosszusághoz raknak póthajat?
166. norci35 (válaszként erre: 165. - Itali11)
2012. júl. 20. 14:02
A fóliástól jobb a mikrógyűrűs (azaz stabilabb), de a hőillesztéstől nem jobb! A hőillesztés a legstabilabb és legesztétikusabb.HA SZAKEMBER CSINÁLJA!!!
165. itali11
2012. júl. 8. 11:55

Valaki tudna segíteni?Mikrogyűrűs hajhosszabításról tapasztalatok?

Egy éve van póthajam.Keratinossal kezdtem.Egy hónapja rábeszéltek hőre lágyuló fóliára,de katasztrofa volt.Minden fésülésnél jöttek le a tincsek és egy hónap alatt ugy kicsuszott,hogy rasztás lett.Most levetettem.Érdekelne a mikrogyűrű.Valamint árak is érdekelnének!20ért szerintetek reális.Egy honapja a fóliásért fizettem 15öt.Persze ezt buktam.

164. norci35 (válaszként erre: 163. - Brigi901)
2012. júl. 6. 15:30

Nem normális!

Egyetlen tincs sem eshet ki, ha azt profi tette fel! (Százból öt a profi..)

2012. júl. 6. 01:01
Helló kérlek segítsetek 1 hónapja rakattam fel póthajat eleinte nem volt gond de most elkezdett a saját hajammal kiszakadni a póthaj eddig 3 tincs esett ki keratinos hőillesztéssel rakták fel kérdeztem a fodrászt azt mondta nekem hogy az teljesen normális biztos a póthaj lehuzza a hajam és ezért esik ki de tuti nem így van mit csináljak sos segítsetek előre is köszi
2012. jún. 25. 23:32
Sziasztok! Hőillesztéses hajat szeretnék csináltatni. A fodrászom úgy csinálja hogy a sorok között nem hagy ki helyet, vagyis két sor között nincs saját haj. Azt mondja azért hogy ne rasztásodjon. Mi a véleményetek erről? Köszönöm
161. norci35 (válaszként erre: 160. - 80dcb9bbe3)
2012. jún. 13. 08:51

Hát nem a legkényelmesebb és sajnos látszik!

A legesztétikusabb és a legkényelmesebb a hőillesztés. Csak nem mindegy, hogy hol csináltatod, mert viszont ezzel a módszerrel tudnak a legnagyobb kárt okozni a hajadban!! És sajnos tudjuk, hogy a hőillesztést végzők döntő többsége kókler!! Nagyon kevés a jó szakember! (százból öt)

2012. jún. 7. 15:52

Sziasztok!A hajamat mikrocsomózásos technikával szeretném hosszabbítattni,de előtte szeretnék utána járni,hogy kinek mi a tapasztalat ezzel a módszerrel!Mennyire kényelmes viselet?

Előre is köszi a kommenteket!

Üdv:Timi

159. hshd
2012. jún. 3. 10:14
Sziasztok! Én haj-shown voltam és nem a megbeszélt szerint vágtak le a hajamból. Tehár nem tudom elviselni magam..keratinos hajhosszabbításra szeretnék menni de nem tudom a hátrányait.. SEGÍTSETEK! HÁTRÁNYOK? olvastam olyat hogy vékony lesz a haj és nem nő utána rendesen... amúgy sem extra jó minőségű a hajam mert amikor hosszabb volt eléggé töredezett..mit gondoltok ??? várom a válaszokat. :):)
158. 690f73a3ff (válaszként erre: 157. - Andibaba 1921)
2012. jan. 30. 08:33

Bizony-bizony!

Sajnos a "hajhosszabbítók" döntő többsége kókler !!

2012. jan. 24. 20:24

Szia


Köszönöm a válaszodat. Ezek szerint akkor nagyon meg kell válogatni hogy hol csináltatom meg a hajam másodszorra nem szeretnék csalódni a sok pénzért pláne hogy még fel is utazok Pestre miatta mert itt a környéken sajnos ahol élek csalódtam a fodrászban. Te is esetleg valakit tudsz ajánlani aki normális és korrekt módon dolgozik. Ha tudsz azt megköszönném ha privátban írnál nekem. Köszönöm

156. kingik
2012. jan. 24. 10:23
így igaz!
155. kingik
2012. jan. 23. 19:46
elküldtem a linket neked, nem mélben, hanem itt
154. dorottyadalma (válaszként erre: 143. - Moncso22)
2012. jan. 17. 17:48

Szia

Én is ugyanígy jártam nem rég. a Haj minőségével volt nálam a probléma amiatt hullott mert sajnos Ázsiait rendeltem afrolineról . De szörnyű lett a minpsége 3-4 mosás után.Kb másfél hét alatt a 3negyede kihullott. Nem a keratin engedte el hanem maga a haja adta meg magát.:S

153. af6476bcc5 (válaszként erre: 152. - Riacicus)
2012. jan. 6. 08:58

1. Hajvasalóval nem lehet hajat felrakni!!!!!

Ilyen eljárás nincs!!!!


A Te fodrászod a kóklerek kóklere!!!!!!


Sőt, még annál is rosszabb! És ne nevezd fodrásznak, mert ez a szakma szégyene lenne, ha ilyeneket neveznénk fodrásznak !!

152. riacicus (válaszként erre: 141. - Dunduska65)
2012. jan. 3. 20:49
nekem van felrakva póthaj a fodrászom hajvasalóval tette fel egyszer augusztusba tettek fel ami olyan gyakran kihullot h a végére már olyan rövid volt mint a hajam most nov 20 körül tett fel nekem 67cm az kb 2 hét után kihullot 10000ft ert teszi fel ami szerintem ezert nem olcsó igy h kihulik mondtam neki h ez szerintem igy nem jó hogy ilyen gyakran kiesik azt mondta h ennek igy ki kell esni nem azert hullik mert hajvasalóval lett feltéve!szval már szilvesztere A 150TINCSBŐL 10DB VOLT FENT NEM AJÁNLOM A HAJVSALÓS FELRAKÁST
2012. jan. 2. 14:36

Az, hogy kijön 1-2 tincs az nem OK!

Egyetlen egy tincs sem jöhet ki!!!!!!

150. Leila83 (válaszként erre: 149. - Af6476bcc5)
2011. okt. 29. 14:56
Nagyon nem örülök neki,de köszi a segítséget,nagyon nehéz jó hajhosszabbítót találni,te tudsz esetleg ajánlani?Mert már vissza kéne tetetnem,mivel eléggé lenőtt és csúnya is,mert hiányoznak a tincsek!
149. af6476bcc5 (válaszként erre: 148. - Leila83)
2011. okt. 28. 09:04
Azért mondta, mert ismeri a saját munkáját és tudja ezek szerint, hogy az nem tökéletes !!!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook