Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Minden fogyókúra pénzbe kerül? fórum

Minden fogyókúra pénzbe kerül? (beszélgetős fórum)


12. syria
2011. júl. 28. 08:50
A mai világban minden pénzbe kerül, még az is, aminek nem kéne. :(
11. Kira88
2011. júl. 26. 23:25

Általában a number one kifogás szokott lenni,hogy valaki miért nem fogy le:"az egészséges életmód túl drága"

Na és a gyógyszerek,amiket majd a cukorbetegségre,szívre,vérnyomásproblémára szed a kövérsége miatt?Az nem lesz drága????

2011. júl. 26. 23:18

Az elhizashoz vezeto ut szerintem dragabb, nem? :P

Bar a forumindito korant sem az, nem akarok sertegetni senkit.

Csak akkor butasagnak tartom az, hogy valaki draganak tartja a fogyokurat, pedig a hizokura inkabb penznyelo.


A Norbis dologban nem ertek egyet. Anelkul is tokeletesen le lehet fogyni. Szerintem felesleges a norbis liszt es cukor is, meg minden ami az o nevet viseli, raadasul meg draga is.


En fel eve valtottam eletmodot, 23 kilot fogytam januar ota es nem volt szuksegem semmilyen norbis vagy egyeb majomsagokra. Penzem is tobb maradt ... Mert nem vasaroltam csipszeket, csokika es egyeb butasagokat.


AMEN

9. martin3 (válaszként erre: 1. - Laziandi)
2011. júl. 26. 21:29

teljesen felesleges norbit majmolni...

egyél kevesebbet, és válogasd meg miket eszel, ez az időszak kíváló a fogyásra, mert nem a primőröket kell enni, ami tele van méreggel, most egyél zöldséget hússal, sok gyümit, kefírt, és ha sütire édességre vágysz, azt délelőtt egyed, du 2után lehetőleg ne egyél szénhidrátot, és moszogj, pl kazira, vagy csak csinálja naponta 100 négyütemű fekvőtámaszt(oszd el napi 4x 25db-ra) és mondjuk 100felülés...

2 hónap és megszokod, hogy nem eszel annyi szémhidrátot...este pl semmi kenyér, csak hús, salátával, vagy tejtermék, vagy bármi csak ne legyen benne szénhodrát.

ingyen van és fogyni fogsz...(de nem 2 hét alatt)

8. Szilvamama (válaszként erre: 4. - Laziandi)
2011. júl. 26. 18:56
Én pl. kevesebből jövök ki, amióta "Norbisan" étkezem ... Nincs nasi, melléevés, habzsolás...
2011. júl. 26. 16:59
sajnos az egészséges ételek drágábbak:((
2011. júl. 26. 16:20
nem kell megvenni a Norbisat, sógornőm is csak a szokásos dolgokat vette
5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - Laziandi)
2011. júl. 26. 16:08
Dehogynem. Én nem eszem norbisan, mégsem ettem se liszteset, se cukrosat majd 2 hónapja.
2011. júl. 26. 15:49

Igen, azt írja a könyvben is, hogy voltak páran úgy, hogy visszatértek a régi étrendjükre, és visszahízták a leadott kilókat.

Csak ugye vannak a Norbis dolgok (liszt, cukor, stb.). Azok mégis drágábbak. A lisztet meg a cukrot szerintem nem lehet teljesen kiiktatni az életünkből.

2011. júl. 26. 15:39
sógornőm csinálta, addig amíg csinálta fogyott, de amint elkezdett másként enni rögtön visszajött. Nem drágább mint ha rendesen ennél, csak máskor eheted a dolgokat. Szerintem nem drágább mint ha rendesen étkeznél
2011. júl. 26. 15:36
ha nem eszel semmit az nem kerül pénzbe :D
2011. júl. 26. 15:34

Most akarom elkezdeni a Norbi Update-ot. Tudom, hogy ez nem egy fogyókúra, hanem életmód váltás. De én úgy gondolom, hogy ez is elég komoly pénzbe kerül, mint a többi fogyókúra. Nektek mi a véleményetek? Van aki tudott már ezzel fogyni?

Én nem szeretnék túl sokat, most 68 kg vagyok. 5 hónapja szültem, és az ebből fentmaradó fölöslegtől szeretnék megszabadulni. Ha kb 5-10 kg lemegy, akkor már elégedett vagyok.

Most vettem meg 5 db könyvét, még csak ott tartok, hogy ezeket olvasom. Először szeretném elolvasni legalább az első könyvét, tisztán látni a módszerét, és utána fogok változtatni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook