Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kell a házat megtisztítani? fórum

Hogyan kell a házat megtisztítani? (beszélgetős fórum)


1 2
32. klekle2 (válaszként erre: 29. - Danina)
2018. dec. 15. 19:46

Szia Danina

Tudnál nekem privátban írni légyszi. Nagyon köszönöm

2017. máj. 19. 07:55
Víz némi mósószer a külső lábazat magasnyomásúval mosható.
2017. máj. 19. 07:24
érdekes; megtisztult a ház?
29. danina (válaszként erre: 5. - Anzi)
2011. okt. 20. 14:26
Tudok ilyet,írj ha érdekel,visszaírok priviben.Távolról is megcsinálja,tök ingyen.Nekem is segített.
28. globus
2011. okt. 20. 14:14
Hosszú bot végére erősített partvisfejjel.
27. 978d6e406c (válaszként erre: 21. - Csirbu)
2011. okt. 20. 14:10

A rémálmoknak sok oka lehet,én ezekből kettőt ismerek:1 félelmek.Félsz valamitől,akár csak hogy egymagad vagy.Emiatt könnyen vannak az embernek rémálmai,amit a rosszindulatú lények felhasználhatnak.

És 2:valóban egy nem tiszta lakásban vagy.

Nagyon jó amiket csináltál,örülök neki hogy hiszel angyalokban.Javaslatom:hívd Mihály arkangyalt!Ő a legjobb védelmező!

Azonban,ha továbbra is rossz dolgokat tapasztalsz,és rossz érzésed van a lakásban,mindenképp érdemes szakemberez fordulni.

Tudom,sok a csaló,de én is ismerek megbízható,valódi hozzáértőket,akik nagyon hatásosan képesek energetikailag megtisztítani,és védelmeket betenni egy házba.

26. boszi1968 (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2011. okt. 18. 22:52

először is alaposan takarítsatok ki.ha maradt ott valami az előző lakók után,dobjátok ki a szemétbe.

ha ezt megcsináltátok,de csakis utánna jöhet a mágia.a ház minden eggyes sarkánál gyújtsatok meg egy egy füstölöt.ebben legyen fahéj,rózsa,levendula,

mírtusz,ylang-ylang.ezek az illatok el űzik a rossz energiákat.miután elégtek a füstölők nyíssatok ablakot hogy a rossz energiák eltávozzanak.ha ki szellőztettetek utánna csukjátok be az ablakokat.és minden egyes szobában

gyújtsatok meg egy rózsa illatú füstőlőt.az ágya felé pedig akaszatok fel egy álom fogót.

25. csirbu
2011. aug. 29. 08:59

Najó, a hiba az én készülékemben van :( előfordulnak még rémálmok :(

Lehet h nem viselem vmi jól az egyedül-létet! Amikor a pasimnál alszom, az maga a gyönyör!

Ez a módszer mégsem vált be.

24. anzi (válaszként erre: 22. - Csirbu)
2011. aug. 4. 06:25
;-)
2011. aug. 1. 11:51
Az ilyen mágiák során a fejekben rendeződnek át a dolgok.
22. csirbu
2011. aug. 1. 11:33
Ja, a lakást nem gyújtottam fel, az csak az én mondókámhoz kellett, utána eloltottam :)
21. csirbu
2011. aug. 1. 11:32

Sziasztok!

A barátnő én vagyok és jelentem elvégeztem a tisztítást! Régebben csak gúnyosan somolyogtam az efféle dolgokon, de üzenem minden kétkedőnek, hogy igenis van értelme! A szobába, ahol alszom mind a négy sarkába tettem sót, beszórtam a küszöböt és az ablakot is. Elmondtam azt az "imát" (nevezzük annak), amit a neten találtam. Gyújtottam egy fehér gyertyát, ami mellett megkértem az angyalokat, hogy távolítsák el a negatív energiákat, ártó szellemeket, segítsenek, h nyugodt, békés éjszakáim legyenek. Eddig bevált :) :)

Lehet h az egyedüllét váltotta ki belőlem, vagy ezek a szörnyű éjszakák, de elkezdtem hinni az angyalokban (én így nevezem őket).

Ha valaki más is küzd rémálmokkal (és nem az egyszerű rosszat álmodtam kategóriára gondolok), ajánlom, h nézzen utána a témának, segíthet.

2011. júl. 26. 20:30
Festés-mázolás-parkettázás, új bútor, ágynemű, stb.; utána jöhet a pap a szenteltvízzel...
19. anzi
2011. júl. 26. 20:17

Na jó csak arra figyeljen mindenki, nehogy 38 milláért tisztítsák meg :D!

Na ahhoz már eléggé butának kell lenni, hohy ennyi pénzt kifizessen valaki :-/!

18. Gubóka (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2011. júl. 26. 18:19

minden szobaban el kell egetni egy feher gyertyat. de legyel a lakasban mert kulonben felgyullad az egesz :D


en ezt a babonat hallottam, anyukam megcisnalta mikor uj lakasba koltoztunk

2011. júl. 26. 17:54
Hasonlóan a gyökereinkhez, a zsidósághoz.
16. 53dfddad18 (válaszként erre: 15. - A14deb9047)
2011. júl. 26. 17:50
A kereszténységben is vannak különböző "megtisztulási" folyamatok: ima, áldás, keresztelő, gyónás, penitencia, áldozás, bérmálkozás, ördögűzés, purgatórium, stb.
15. a14deb9047 (válaszként erre: 14. - 53dfddad18)
2011. júl. 26. 17:20
Ennek a kereszténységhez semmi köze!
14. 53dfddad18 (válaszként erre: 13. - A14deb9047)
2011. júl. 26. 17:14
Ma divat tudatlannak lenni. Amúgy meg az ilyesmi ma a keresztény hit szerepét vesz át az emberek elméjében. Valamiben hinni kell...
2011. júl. 26. 16:43
Régen azt mondták, hogy az emberek tanulatlanok, azért hisznek az efféle dolgokban. De ma, a XXI. században??? Ez már amolyan modern tudatlanság...???
2011. júl. 26. 16:26

Akármennyire körültekintően helyezném el a gyertyát, történhetne baleset. Semmilyen ok miatt nem hagyok egy égő gyertyát őrizetlenül a lakásban, főleg egy egész éjszakán keresztül.

Én nem vagyok általában szkeptikus, sőt nagyon sok ezoterikus dologban hiszek, de most ez a topik, meg a másik ami szintén most nyílt (a pálmaleveles) nagyon megütött.

2011. júl. 26. 16:18

Azt szokták csinálni, hogy felújítás, beköltözés után a lakást felszentelik...

Kisebbségnél addig nem viszik be a kisbabát a lakásba, amíg szenteltvízzel meg nem hintik mind a négy sarkát...

Ki is mosakodják mindig a templomban a szenteltvizet...

Az a rossz, amiben hisznek, azt még jobban be is vonzza...

Vajon mekkora gyertya kell ahhoz, hogy egész éjszaka égjen? Na meg még jó büdös is lesz utána, akkor legalább lehet festetni is.

Ahogy nemrég volt az egyik oldalon: ne fesd az ördögöt a falra, mert utána fizetheted a festetést....

2011. júl. 26. 16:14
A fejet kell valahogyan megtisztítani, a rossz gondolatoktól...
9. malkata (válaszként erre: 8. - Anzi)
2011. júl. 26. 16:09

hát aki felgyújtja a kecóját az meg is érdemli:)


nem egy hanem helységenként egy, nyilván megfelelő védelemmel, nehogy baleset történjen:)

8. anzi (válaszként erre: 6. - Malkata)
2011. júl. 26. 15:42
Egyedül egy égő gyertya? :D hát lehet hogy telejes tisztulás lenne belőle, mert leég a kecó :-/
2011. júl. 26. 15:39

Írd be a gugliba: tértisztítás sóval, gyertyával, angyalokkal-egy csomó oldalt kidob.


Mielőtt új lakásba költüzünk (és ez nálunk sajnos nem ritka) bebútorozás előtt sóval szoktuk felszórni a lakás padlóját és min. egy éjszakára úgy hagyjuk.


Aztán ha már minden a helyén van, régen a pap jött a házat felszentelni (a miénk még most is kimegy) de ha nem találsz alkalmas papot, akkor te is megcsinálhatod szenteltvízzel-imádkozással, bár nem tudom, mennyire vagy vallásos.


Ezeket a családom generációk óta végzi (anyám nagyanyám stb-szóval a nők :)) nemrég utánanéztem a neten, hát mások is hasonlóan csinálják :))


Szerintem ha nem hiszel benne, bele se fogj, mert akkor nincs értelme és nem is fog működni.

2011. júl. 26. 15:34
Barátnőmék csinálták, valami olyasmi, hogy minden sarokba egy kis kupac só, szoba közepére egy gyertya ami egész éjjel ég és ne legyen senki a kecóban.
5. anzi
2011. júl. 26. 15:30
Én nem tudom, de engem is érdekelne, bár nálunk szerintem csend van, viszont a rontás levétel nagyon érdekelne, vagy valaki olyan aki tud ilyen embert :)!
2011. júl. 26. 15:24
Hogy eluralkodott a napokban a hoxán az ezotéria. :)
3. vberni01 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. júl. 26. 15:21
:D OK, de történjen több jó, mint rossz.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook