Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Busszal Pargába megyünk. Érdekelnének tanácsok a buszos útra is, meg a városkára is fórum

Busszal Pargába megyünk. Érdekelnének tanácsok a buszos útra is, meg a városkára is (beszélgetős fórum)


24. a14deb9047 (válaszként erre: 21. - Lov.ildi)
2011. júl. 25. 14:42
Nagyon jó.... a mankó... bár még sosem volt rá szükség... Viszont! Erdélybe mentünk, és ahogy szokott lenni, éjszaka nők az út egyik oldalára, férfiak a másikra... és az egyik kislány popsijába (április végén!) beleakadt egy kullancs! Szerencsére volt egy állatorvos :D közöttünk :DDDDD
2011. júl. 25. 14:29
Mi is többször voltunk autóbusszal Görögország különböző helyein. Az utazás nem kellemes, hosszú, kényelmetlen és fárasztó. Természetesen elfoglalhatod magad ezzel-azzal, de akkor is fárasztó. Utána az élmény: KLASSZ és azt mondom: TALÁN megérte.
22. a14deb9047 (válaszként erre: 17. - Mayalina)
2011. júl. 25. 14:23
Fel lehetett vinni: egy-két doboz rostos is elmegy... így jártam meg Olaszországot és Erdélyt is többször.
21. lov.ildi (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2011. júl. 25. 14:20

Sziasztok!


Én hűtőtáskát mindig vittem magammal. Abba nem csak hagyományos jégakut tettem,hanem ásványvizet vagy üdítőt fagyasztottam le. Még kánikulában is sokáig jeges marad. Hűti az ételeket és ahogy olvad fel úgy lehet jó hidegen elfogyasztani.

A hűtőtáska lábtartónak is jó volt.

Nedves törlőkendő vagy popsitörlő nagyon jól jött a tisztálkodáshoz.

Kényelmes ruhában menjetek. Sort és póló talán a legkényelmesebb,de szabadidő legyen kéznél,ha hidegebb lenne.

Én az első ilyen utamon eltörtem a térdem. Azóta mankót mindig viszek magammal. Sokan hülyének néznek miatta,de eddig még mindig volt olyan utas,akinek valami miatt szüksége volt rá. (Ficam, kagylóvágás,stb)

20. 645b490433 (válaszként erre: 17. - Mayalina)
2011. júl. 25. 14:19
Fölvihetted de nem a nagy 25l-est hanem lehet kisebbeket is kapni.De csak ha befér az ülésed alá vagy saját lábadhoz teszed .
2011. júl. 25. 14:18

Nem PRÁGA? hanem PARGA!

Görögország! :D:D

2011. júl. 25. 14:18
12 évig Pargára jártunk nyaralni, nagyon gyönyörű kis város...ez 12 éve volt (az utolsó), szóval sajnos nem tudom milyen most, azt tudom h utolsó alkalommal szemetesedni kezdett a tenger.
17. Mayalina (válaszként erre: 15. - A14deb9047)
2011. júl. 25. 14:18
Hűtőtáskát fel lehet vinni az utastérbe?
16. Mayalina (válaszként erre: 13. - A14deb9047)
2011. júl. 25. 14:16
A vizes zsepi mire való?
2011. júl. 25. 14:15
Az első napra jó a rántott szelet, téli szalámi, natúr sült hús, savanyú uborka, zöldpaprika. A fasírtban van tojás... A hűtőtáska is jól jöhet.
2011. júl. 25. 14:13
Mindenképp vigyél hallgatni valót, esetleg laptop, MP 3-4 lejátszó. Ha ketten mentek valami kártya, társas....
2011. júl. 25. 14:12
Amit viszek magammal hosszabb útra: alma, paradicsom, uborka, sajtos pogácsa, babapiskóta, kétszersült. Éjszakára vékony takaró, kispárna, és ásványíz! És ami nagyon ajánlatos a légkodícionált buszban: amikor "álomra hajtjuk a fejünket", nagyobb méretű vizes zsebkendővel letakarni az arcot; ezt így tanácsolták nekem is. Pamutzokni, kicsi, könnyű papucs, kényelmes pamut nadrág+póló. 4 óránként úgyis meg kell állnia a busznak. Mi hajnalban csináltuk a nescafét is a mosdóból vett melegvízből. És természetesen vinni még keserűcsokoládét (van, aki smectát is visz magával). Egy kicsi üveg konyak sem árt, ha van nálunk (hasmenés, gyomorfájás esetére).
2011. júl. 25. 14:12

Nem PRÁGA, hanem PARGA.

Utóbbi Görögországban van, szemben Korfuval.

:-DDD

11. githaj
2011. júl. 25. 14:11
Prágától nefélj, Prágával nem lehet betelni az egyik legszebb európai fováros. Nem kell keresned a látnivalókat, mert visz a tomeg nyáron.
2011. júl. 25. 14:09
Ja a szenvicsbe nem szalámit meg kolbászt és fölvágottat szoktam tenni hanem fasírtot sült husit meg rántott husit nem romlik olyan hamar a paprikát vagy uborkát külön kis dobozba fölszelve szoktuk vinni, szalvétát is csomagoljál, meg fertőtlenítős kendőt a nyilvános WC-re meg popsi törlőt is szoktam vinni mindig jól jön.
2011. júl. 25. 14:08

ha tudsz zajba aludni akkor ok.ha nem érdemes füldugót vagy valami zenelejátszót vinni.nyakpárnát egy kis plédet betakarózhatni-nem tudhatod milyen lesz útközben az idő.étel innivaló,olvasnivaló.hirtelen ennyi!

jó utat nektek!

2011. júl. 25. 14:07
mobil internet, füldugó, laptop pár filmmel, kényelmes kispárna:)
7. 645b490433 (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2011. júl. 25. 14:06
Kispárna legyen veled meg egy könyv jó szolgálatot tesz MP3 lejátszó is ha gyereket viszel valami útitársas játék.Inni valót jobb fél literes üvegekben vinni könnyebb vele bánni mint a nagyobbal, ételnek mi szendvicset szoktunk vinni uzsonnás dobozba. KV-t is szoktunk vinni aki kávézik termoszba.Én egy akkora hátizsákba szoktam ezt bepakolni ami elfér az ülés alatt így nem zavar , hogy fognom kell stb. sőt ugye hátizsák a kirándulásoknál is jószolgálatot tesz utána.
6. Mayalina (válaszként erre: 5. - Kicsilányka1984)
2011. júl. 25. 14:06
Azért ha van valami jótanácsod a hosszú útra, szívesen fogadom! :)
5. kicsilányka1984 (válaszként erre: 4. - Mayalina)
2011. júl. 25. 14:02
értem:)))akkor visszavonva!
4. Mayalina (válaszként erre: 3. - Kicsilányka1984)
2011. júl. 25. 14:01

Tudom, hogy nem lesz könnyű, de 1.-én indulunk, szóval most nem annyira a véleményekre, hanem inkább a tanácsokra van szükségem.

De azért köszi. :)

2011. júl. 25. 13:59
én pár éve az olaszokhoz mentem busszal....csak annak való akinek birka türelme van.sok féle ember összezárva egy buszba....nekem az egyik legszörnyűbb élményem volt!
2011. júl. 25. 13:54

Jah, és akinek van tapasztalata a Christina apartmanról, kérem írja meg.

Mennyire tiszta, hogyan van a konyha felszerelve?

Kapunk-e törülközőt?

2011. júl. 25. 13:54
Busszal Pargába megyünk. Érdekelnének tanácsok a buszos útra is, meg a városkára is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook