Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Motivációs levélhez kellene segítség fórum

Motivációs levélhez kellene segítség (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 19. 21:58

keress a google-n,sok minta van.

vagy keress oylan vkit,diákönkormányzat segíthet,aki volt már Erasmusos,tőle kérdezz

2012. ápr. 19. 21:54
hú, én úgy utálok motivációs levelet írni,nekem mindig a férjem írja meg :) Sose tudom,mit írjak, de mi is netről nézzük...
2012. ápr. 19. 21:52

írd be ide a keresőbe, hogy "motivációs"


több ilyen téma van

2012. ápr. 19. 21:44
Erasmushoz kellene. Miket kellene beleírnom?
14. 1a4d7b3262 (válaszként erre: 11. - Naomi1)
2011. júl. 25. 18:37
TE ezt honnan találtad? Detto egyezik az enyémmel, pedig ezt még önállóan írtam vagy két és fél/három éve. EGy két eltérés van benne, de a lényeg uaz, még a szóhasználatok is.
2011. júl. 25. 18:34
ám az is lehet, hogy a valódi motivációdra kíváncsiak :D
2011. júl. 25. 14:04
köszönöm az eddigieket csajok, továbbítom neki
11. naomi1
2011. júl. 25. 13:50

Ezt a pelda levelet talaltam. Penzugyi motivacios level.


Tartalom :


Tisztelt Hölgyem/Uram!


Ezúton szeretném az X napilapban újságnév, vagy internetes cím meghirdetett csoportvezetői pozíciójukat megpályázni. Amennyiben konkrét pozíciót pályázol meg, feltétlenül tüntesd fel, hogy hol leltél rá a hirdetésre, és mi a pozíció pontos neve, esetleg hivatkozási száma.


Mint ahogyan önéletrajzomból is kitűnik, több mint X éves tapasztalattal rendelkezem, és nagy gyakorlatot szereztem ....... vonalon. Összefoglalva írd le a tapasztalatodat, összesen hány év ugyanazon pozícióban eltöltött évet tudsz magad mögött, vagy összesen hány évig volt részed egy-egy tevékenységben.

Számomra nem gond 10-20 fős csoport irányítása, és összefogása, az esetleges munkatársi konfliktusok kezelése, szem előtt tartva a minőségi ügyfélkapcsolatot.


Tanulmányaim során átfogó ismereteket szereztem a pénzügyi, gazdasági vonalon, és készen állok arra, hogy tovább képezzem magam amennyiben szükséges. Foglald össze tanulmányaidat, és esetleg írd le, mért választottad ezt a területet, mi miatt áll közel hozzád.


Több mint X éves pénzintézetnél eltöltött vezetői gyakorlatom után családi – férjem –építőipari vállalkozásában tettem próbára magam. Sokrétű sikereket értünk el, mind munkaerőfejlesztés, mind forgalomnövekedés szempontjából. Ird le az elért eredményeidet!

Jelenleg szeretnék visszatérni újra a pénzügyi a területre, hiszen ezt a területet érzem igazán testhezálló munkakörnek. Miért szeretnél váltani, és miért tetszene számodra a megpályázott állás.


Munkatársaim kitartó, lelkiismeretes, segítőkész embernek ismertek meg. Írd le néhány (max 3-4) pozitív tulajdonságodat, add a szavakat munkatársaid szájába, hogy hitelesebb legyen, kerüld az elcsépelt jellemzőket, mint pl. megbízható, jó kommunikációs képességű. Célom egy olyan stabil munkahelyen, hosszútávon, fiatalos környezetben dolgozni, ahol munkámmal hozzájárulhatok a cég sikereihez. Végül vázold fel céljaidat.


Terjedelmét tekintve egy „szellős” oldal legyen.

SOK SIKERT!!!!



Helyseg, 2002-08-08



Üdvözlettel:


A nev

2011. júl. 25. 13:49
9. Cilumiluci (válaszként erre: 8. - Cilumiluci)
2011. júl. 25. 13:48
Dajka állás esetében jó ha küld motivációs levelet.
2011. júl. 25. 13:48
Vannak a neten minták.De szerintem csak akkor küldjön mot.levelet ha kifejezetten kérik.
2011. júl. 25. 13:47
Szerintem jó,ha leírja valóban,hogy mi motiválja,de azért mindent nem szabad,mert így is ki vannak szolgáltatva azok,akik munkát keresnek,nem szabad,hogy mi magunk is lehetőséget adjunk még erre is... :(((
6. 432d0af620 (válaszként erre: 2. - Ancsamami)
2011. júl. 25. 13:46
írja bele, hogy szereti a gyerekeket, miért szereti a gyerekeket, miért lenne jó dajka, mit hogy csinálna, ha dajka lenne, miért lenne jó munkatárs, stb
2011. júl. 25. 13:43

Oké,itt egy példa,aztán átformálja a saját tapasztalataira építve:

Címzett neve

Címzett pozíciója


Cég neve

Cég címe


Tárgy: kísérőlevél vagy motivációs levél



Tisztelt Hölgyem / Uram!



< Az első bekezdésben tüntessük fel pontosan, hogy hol és milyen formában találkoztunk a pályázattal, illetve - amennyiben van - mindenképpen jelöljük meg a hivatkozási/referencia számot. >


< Ebben a bekezdésben célszerű összefoglalni az egyes munkakörökben szerzett tapasztalatokat. Ez nem azt jelenti, hogy az önéletrajzban már leírt feladatainkat megismételjük, hanem a munkavégzésünk és szakmai előmenetelünk szempontjából lényeges tulajdonságainkat emeljük ki. Például: az egyes pozícióban betöltött szerepköröket ( koordináló, szervező, kivitelező), team munka és egyéni munkavégzés arányát, motivációt, stb. >


< Az egyéni képességeinkről szintén célszerű tájékoztatni a pályáztatót, hiszen ezek a mindennapi életünknek szerves részei, tehát a munkahelyünkön is megnyilvánuló tulajdonságok. Pl. munkabírás, gondolkodásmód, egyéni ambíciók, a társadalomtól kapott visszajelzések stb. >


< Tájékoztassuk a pályáztatót arról is, hogy miért vagyunk nyitottak új lehetőségre, mi az indíttatása a pályázatunknak. Pl. munkahely megszűnése, szakmai fejlődés korlátozása stb. >



< Pozitív megítélést érhetünk el azzal is, ha egy vagy két olyan személyt megjelölünk ( cégnévvel, címmel, telefonszámmal) aki képességeinkről, a munkához való hozzáállásunkról referenciát adhat.



<Dátum>



Tisztelettel:



Aláírás

4. Ancsamami (válaszként erre: 3. - Andianyuci)
2011. júl. 25. 13:41

Szia!


Ha megtennéd, hogy bemásolod, mert ezek szerint én nem találtam olyat, ami szerintem jó lehetne neki. :-)

2011. júl. 25. 13:40

Szia!

Vannak a neten motivációs levél minták,egész jók szerintem...,nézd meg őket,vagy bemásolok ide neked,ha szeretnéd....

2011. júl. 25. 13:39

Sziasztok!


Barátnőm egyedül neveli két gyermekét, és el szeretne helyezkedni óvodában dajkaként.

Az önéletrajza oké, de nem nagyon tudja hogy mit írjon a kísérőbe, mert azt mégsem írhatja,:" hogy egyedül nevelem a gyerekeket és nagyon kell a pénz mert lakáshitelem van, meg egy olyan hely kell, ahol hétvégén nem kell dolgzni" ugyebár?


Valaki valami javaslat?

2011. júl. 25. 13:35
Motivációs levélhez kellene segítség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook