Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Polóból hogyan szedjem ki a cimke ragacsmaradékát? fórum

Polóból hogyan szedjem ki a cimke ragacsmaradékát? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 26. 15:51
Fagyasztós technika nem vált be,mert ahhoz nagyon vékony rétegű a ragasztós rész:-(Amweay spraym nincs.....Foltbenzin tuti oldaná a színét,a mai anyagok már nem bírják a gyűrődést,szépek-szépek,de nem tartósak.Azért egyenlőre köszönök minden hozzászólást.
2011. júl. 25. 12:00

Az amweay-nek van egy folt eltávolító terméke.

Az előző fagyasztós megoldást csináltam több alkalommal én is, de az elmázolódott rágót nem hozta ki. ráfújtam a foltra és és volt folt nincs folt.

2011. júl. 25. 11:59
Foltbenzinnel próbálj rajta olyan helyen ami nem látszik törölni nehogy oldja az anyagot, és ha nem oldja az anyagot és a színt akkor jöhet a ragacs.
2011. júl. 25. 11:53

Tedd a fagyasztóba,hogy jó keményre fagyjon,és akkor kapard le.

A rágónál bevált,hátha itt is:)

4. maja780208 (válaszként erre: 2. - Survivor3)
2011. júl. 25. 11:52
Nem igazán jó ötlet,mert a ragacs pont a jobb mellénél van:-))Kissé szellős lenne az eredmény!
2011. júl. 25. 11:51
Vettem egy nagyonn aranyos új pólót,de a ráragasztott cimke-használati utasítás levétele után a ragasztó rajta maradt.-(Próbáltam sót rászórni,ujságpapírral kivasaltam,majd a ráragadt sót lekeféltem.Sajnos csak minimális menyiség jött le:-(Van esetleg valakinek ötlete??
2011. júl. 25. 11:50
olló
2011. júl. 25. 11:49
Polóból hogyan szedjem ki a cimke ragacsmaradékát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook