Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Féltem, féltettelek, de mégis bíztam Benned! fórum

Féltem, féltettelek, de mégis bíztam Benned! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Féltem, féltettelek, de mégis bíztam Benned!

2011. aug. 5. 21:09
Nagyon jó volt elolvasni a kis Mimike születésének történetét újra.:) Nagyon ügyes voltál,de ezt én már akkor is mondtam Neked.:D Büszke lehetsz Magadra,és a Szépségeidre!puszilunk
2011. júl. 28. 19:08
Nagyon szépen köszönöm Monna, a Te kisfiad is meseszép! :)
2011. júl. 27. 23:02
Gratulálok a kislányaidhoz, nagyon édesek! Neked pedig kitartást és sok-sok örömteli pillanatot kívánok velük!
2011. júl. 26. 15:45

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen még egyszer a gratulációt Mindenkinek! :)

A Csajszik között tényleg nem tudok különbséget tenni, legalábbis szeretet szempontjából biztosan nem, imádom Őket és Ők a legfontosabbak a számomra! :)


Kedves gabb!

Az apjukról semmi jót nem tudok írni. A nagyobbik Csajszim, Amira, egy kezemen megtudom számolni hányszor látta őt, a Pici pedig, ebből kikövetkeztethető hogy még kevesebbszer.. :( A "legszebb" az egészben, hogy olyan nagyon szerette volna Naomit (magát, hogy megszülessen), hogy mindent megígért nekem -ideköltözik Mo.-ra, itt fog dolgozni, velünk lesz minden nap, nem hagy magamra, mint az első terhességem alatt, stb. Ja, persze: láttam amikor 1 hónapos terhes voltam, aztán, amikor Mimike 1 hónapos volt! :( Sokáig emésztettem magamat miatta, de szerencsére az utóbbi időben jól alakulnak a dolgaim/nk és ezen is sikerült már túltenni magamat. Ja, és fél éve le sem sz*r bennünket, se nem hív és érdeklődik, se anyagilag nem gondoskodik a Csajszikról.

Ennyit róla!

2011. júl. 26. 13:35

Gratulálok a Lánykáidhoz!!!


Ismerős érzés kerített hatalmában,mert ugyan így vívódtam Én is,de hála istennek semmi különbséget nem teszek a fiacskáim között mind a kettőt imádom!

2011. júl. 26. 13:27
Nagyon jó volt elolvasni, sok sok puszi a két kis csajszinak és persze neked is. :)
2011. júl. 26. 10:15

Gratulálok a kis angyalaidhoz, és nagyon klassza a szüléstörténeted! :)))

A második babócánnkal én is így jártam, nem hitték el, csak nekem a fojosón kellett sétálnom...ennyit a nővérekről és a jóslófájásokról....

16. gabb
2011. júl. 26. 06:34
gratulálok, szépséges baba. de mi van az apukával? hmmmm...
2011. júl. 25. 23:56

Gratulálok Mimike születéstörténetéhez!!!

Sokan példát vehetnének Rólad!!!

Sok boldogságot és jó egészséget Nektek!Pussz!

14. dalya
2011. júl. 25. 21:21
Nagy gratula, a cikk káprázatos, a lányok gyönyörűek, te pedig egy erős klassz csajszi vagy.
2011. júl. 25. 20:26

Jajj de jó volt ezt olvasni....

Azon a részen elmosolyogtam magam, ahol írtad, hogy " pont az ő simogatására volt szükségem".. :D :D Éreztem a hangsúlyt, ahogy azt írhattad.. :D


Gratulálok a történethez, nagyon jó lett.. A két kis tündérhez meg még inkább gratulálok, hisz gyönyörűek, okosak, szépek, aranyosak.... stbstb.. MInt az anyukájuk! :D:D


Puszi :))

2011. júl. 25. 16:55
Gratulálok én is a lányaidhoz, nagyon szépek!Borzasztó, h ennyire nem törődnek az emberrel, amikor a legjobban kellene!Mi most szeretnénk a másodikat, remélem ő is lány lesz, és hát ugyan ezek kavarognak bennem, h lehet két gyereket ugyan ugy szeretni?Legyetek nagyon nagyon boldogok!
2011. júl. 25. 16:01
Rencsi, szép Mimi születés története is:)
10. kevian
2011. júl. 25. 15:20
Jajj, de szépen írtad meg, öröm volt újra olvasni a történeteteket!!! Gratulálok itt is mindkét gyönyörűségedhez!!!! :))))
2011. júl. 25. 13:52

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a gratulációt és a jókívánságokat is!!!


Dóry: Nektek pedig millió puszit küldünk! :)

2011. júl. 25. 12:39

Gratulálok a gyönyörű kislányokhoz.

Jó egészséget kívánok a felnevelésükhöz.

2011. júl. 25. 11:57

Még egyszer Gratulálok!:)

Azóta Már Amira és Mimi is gyönyörű kishölgyek...:)

Te meg egy nagyszerű anya vagy!

Sok-sok Boldogságot kívánok továbbra is a kishercegnőiddel!:)

2011. júl. 25. 11:38

Nagyon kedves kis történet!

Gratulálok!

2011. júl. 25. 11:12
:)Gratulálok!
2011. júl. 25. 10:42
Gratulálok és jó egészséget nektek! (a nővérkéket inkább nem kommentelem).
2011. júl. 25. 10:21
Gratulálok!Az emberekről nem mondok véleményt, nekem sem hitték el hogy jönne kifelé a picurka!:)
2011. júl. 25. 10:18
Gratula a gyönyörű babákhoz és a "könnyű"szüléshez!!!
2011. júl. 25. 10:08
Nem volt könnyű, az semmiképp nem volt, sőt a legtöbbször eszméletlenül nehéz volt egyedül, az érzelmek viharában, egy elég komplikált terhesség, de, mint mondani szokták, megérte... és még mennyire, hogy MEGÉRTE!
Kisebbik Gyönyörűségem, Naomi Niké születésének történetét szeretném megosztani veletek.

Ugrás a teljes írásra: Féltem, féltettelek, de mégis bíztam Benned!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook