Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bíztatást, segítséget szeretnék a fogyókúrámhoz.. fórum

Bíztatást, segítséget szeretnék a fogyókúrámhoz.. (beszélgetős fórum)


26. Sopianae (válaszként erre: 24. - Sopianae)
2011. júl. 25. 21:50
Az.... :)
25. Dettici (válaszként erre: 24. - Sopianae)
2011. júl. 25. 21:31
jajj :)hiperaktív kislányod van?:)
24. Sopianae (válaszként erre: 23. - Dettici)
2011. júl. 25. 18:54

Jó neked. Irigyellek.

Nálam a kislány diktálja a tempót. Ha 6 körül vacsoráznék tuti összeesnék éjjel kettőig.

23. Dettici (válaszként erre: 21. - Sopianae)
2011. júl. 25. 18:43
én mindig 8 fele reggelizek, délben ebédelek, aztán van hogy 5kor vacsizok, de van hogy 6kor.:)
22. Dettici (válaszként erre: 20. - 53dfddad18)
2011. júl. 25. 18:42
valakinek kell a bíztatás valakinek nem kell:) nekem ez most jól esett, a kedves emberektől.köszöntem.
2011. júl. 25. 11:46

A másik.... Én vacsora helyett mindig valami saját készítésű gyümölcsös shake-t készítek. Pl.: 1 banán, 1dl tej és egy nyers tojás, esetleg szőlőcukor, de én azt kihagyom.

Nekem a reggeli 11 körül van, az ebéd 3-4 között, vacsora 10 után van. Bár én éjjel 2 körül alszom el és reggel 7-8 közt kelek.

2011. júl. 25. 11:19
A címre: rég rossz hozzáállás...
19. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 18. - Dettici)
2011. júl. 25. 11:02
Hát...Nehéz lemérni,hogy tényleg attól fogy-e jobban az ember (merthogy elvileg ugye fokozza a zsírégetést,anyagcserét).Nálam stagnáláskor az esti vacsorából kellett visszavenni,meg ráálltam arra,hogy hat után tényleg semmit.Meg a citromleves víz :-)),bár ez ugye van,akiknél gyomorsav problémákat okoz.
2011. júl. 25. 10:56
L-Carnitine-ről mit gondoltok ?:/
17. Sopianae (válaszként erre: 8. - Dettici)
2011. júl. 25. 10:40
Étkezés.... Húsból csak a fehér hús (szárnyasok és hal), sok zöldség és gyümölcs.
16. 2f0d5cd304 (válaszként erre: 15. - Dettici)
2011. júl. 25. 10:28
testépítő oldalakon kiváló diéták és edzések vannak szálkásításra, érdemes megnézni.
15. Dettici (válaszként erre: 12. - 2f0d5cd304)
2011. júl. 25. 10:21
de szeretnék még jobb formában lenni :) igen az izom nehezebb meg minden de én látom a hájamat is, és ha az lemegy talán ötössel kezdődik a mérleg :)
2011. júl. 25. 10:17

és ha sokat sportolsz akkor mérd le magad centivel derék has comb vádli felkar

folytasd amit eddig csináltál


és ha a mérleg nem is mozdul hetekig szerintem a centik akkor is mennek majd lefelé, inkább ezt mért, vagy ezt is mérd:D

13. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Dettici)
2011. júl. 25. 10:14

szia, keresd elő azt a nacit meg felsőt ami feszült rajtad amikor még 67 kg voltál, probáld fel


talán ez is lelkesit majd:D

2011. júl. 25. 10:08

Nem igazán értem, hogy miért is kellene tovább fogyni. Épp írtad, hogy most vagy a legjobb formában, izmos vagy, stb.

Miért a mérleg mondja meg, hogy mennyi a tökéletes? a 22-es BMI elég egészséges, főleg ha nem zsír van a bőr alatt, hanem sok jó izom.

Tehát részemről annyi a biztatás, hogy maradj sportos, egészséges és dobd ki a mérleget, míg nem kell nagyobb méretű ruhákat venni

11. Dettici (válaszként erre: 9. - D12a06f029)
2011. júl. 25. 10:05
hmm értemmm, eszembe se jutott:) hát igen amióta elkezdtem azóta csinálok egy fajta sorozatot minden nap. akkor most átszervezem :) köszönöm :)
10. Dettici (válaszként erre: 6. - 7cdf5b0d96)
2011. júl. 25. 10:04
jajj de aranyos vagy :)) igen, kb másodpercenként vagyok a tükör előtt hogy látszik e :D nehéz ez a dolog, de olyan jól esik hogy segítetek:)
2011. júl. 25. 10:03

Szia!


Először is, ne add fel! Én azt tanácsolom, hogy ha eddig pl. aerobicoztál, vagy futottál, akkor most válts mozgásformát és kezdj mondjuk úszni, kerékpározni, görkorcsolyázni, vagy ami szimpatikus, csak mozgass meg más izmokat is.

Valami keveset változtass, mert a szervezeted már hozzászokott a rendszerhez.

8. Dettici (válaszként erre: 5. - Sopianae)
2011. júl. 25. 10:03
:) ezt is beveszem a tippekbe köszönöm :))) igazából tényleg nagyon sokat edzek, nálam szerintem inkább a kajálással van gond. ezen a héten kedden szerdán pénteken 4 óra tánc edzésem lesz, közbe zumbázok is itthon :) jövőhéten hétfőtöl tánctáborba leszek ott napi 6-7 óra edzés lesz :) csak bekéne tartanom valami étkezést ami nem készít ki de segít is.
2011. júl. 25. 10:03
Minden fogyókúrában, főleg sok kiló leadása esetén, gyors fogyásnál, vannak ilyen időszakok. Most a szervezetednek pihenésre van szüksége, lehet már holnap fogyni fogsz, de lehet még hetekig ezen a súlyon ragadsz. Ez ne fogd fel tragédiának, csak arra ügyelj, hogy megtartsd a jelenlegi súlyod, és majd szépen elindul megint magától, csak ki kell várni.
6. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - Dettici)
2011. júl. 25. 10:02

Természetes,hogy egy idő után megáll a fogyásod,de most van az,amikor nem szabad feladni.Valószínűleg kezd "gyanakodni" a szervezeted,hogy némi merényletet készülsz elkövetni ellene :-),és hát védekezik a maga módján.Hidd el,idővel újra beindul.Lehet az oka az is,hogy (gondolom mozogsz valamit) hozzászoktál ehhez a mozgásformához,próbálj ki valami újat.Pl. ha eddig otthon dvd-re tornáztál,most tegyél hozzá futást.Mozgással együtt izmod is lesz,és annak bizony van súlya,szóval attól,hogy a mérleg nyelve nem mutat változást,valószínűleg külsőleg nagyon szépen formálódsz (csak ugye te nem látod magadat).

De így is nagyon szép teljesítmény,hogy másfél hónap alatt 5 kilót leadtál (kicsit talán gyors is,ezért állt most meg),szóval fel a fejjel,ne add fel,ne csak a hibákat lásd magadon,hanem élvezd is az eredményt,amit eddig elértél!

5. Sopianae (válaszként erre: 4. - Dettici)
2011. júl. 25. 10:00
Ne add fel, nem szabad. Folytasd a harcot a kilók ellen. Ha teheted sokat kardiózz. Kaposváron nem tudom mely részén laksz, de a lépcsőzés sokat segít (amikor senki nem látja). Amikor én ott laktam párszor megjártam a 4 emeletes szintjeit.
4. Dettici (válaszként erre: 3. - Volpertinger)
2011. júl. 25. 09:54
igen, énis ezért csináltam mindennap amit csináltam, meg nem diétázom agyon magam, mert nem bírja a szervezetem, simán elájulnék ha nem ennék rendesen. próbálom kizárni a hizlaló kajákat, meg télen biztos nem hízom vissza mert nekem az a karácsony teszi be mindig a kaput :S akkor nagyon sok vizet iszok, okés köszönöm nagyon aranyosak vagytok, teljesen elvoltam keseredve:D
3. Volpertinger (válaszként erre: 1. - Dettici)
2011. júl. 25. 09:52

Kitartás!

Folytasd ugyanúgy, ahogy eddig csináltad.

Ne naponta, hanem hetente mérd magad.

Nekem sokat segített a rengeteg víz vedelése, sokkal kevésbé voltam éhes.

sok helyen olvasni, és szerintem is így van: a gyorsan leadott kiló visszajön. A lassan (heti 1, vagy maximum 2 kg) leadott súly nem valószínű, hogy visszajön.

2011. júl. 25. 09:48

Gratulálok az eddigi eredményedhez!!!!!!!!!

Minden fogyiban van stagnálás. Akár hónapokig is stagnálhatsz, de szerintem ne tedd tönkre a szervezeted villámdiétával a gyors siker miatt.

Én azt javaslom, hogy tarts ki. Amit eddig csináltál, az jó, hatásos...én nem változtatnék a helyedben.

KITARTÁS!!!!!!!!!!

2011. júl. 25. 09:37
Sziasztok. 18 éves vagyok, 163 cm és másfél hónappal ezelőtt 67,9 kg. azóta fogytam 5 kilót, nagyon erős, sok munkával amit élveztem, sokat izmosodtam is :) a baj csak az hogy, megrekedt a fogyás, és teljesen elkeseredtem. nem mozdul a mérleg nyelve, és én meg teljesen összevagyok törve. egész életemben küzdöttem a kilók ellen most vagyok a legjobb formában, de itt nem akarok megállni. 58 kiló a cél, és annyira nehéz. Szeretnék tippeket kapni, ahhoz hogy tovább induljon a fogyás, hogy teljessé tegyem a fogyást. segííííííííííííítsetek :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook