Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvői játékok, viccek fórum

Esküvői játékok, viccek (beszélgetős fórum)


2011. szept. 3. 17:20
Amugy is vicc.
2011. aug. 2. 12:50

Na meg volt az esküvő. Ahhoz képest, hogy elvileg több játéknak is kellett volna lenni, végül egy se volt.

Amikor az igen után megcsókolták egymást, mindenki tapsolt, és az ezt követő pár másodperces csendben egy kiscsaj fennhangon megkérdezte, hogy miért kellett tapsolni. Az egész terem nevetésbe tört ki. :D

2011. júl. 24. 09:48

Az ifjú menyasszony kérdezi a paptól:

- Tisztelendő úr! Ön szerint szabad nemi életet élni az esküvő előtt?

- Persze, de csak ha nem késnek el emiatt a ceremóniáról!

2011. júl. 24. 09:45
A tesómnak kövi szombaton lesz.
13. Rozália (válaszként erre: 12. - Micsu)
2011. júl. 24. 06:50

Ez nagyon ötletes lehetett:)

Az én fiaméknak jövő májusban lesz az esküvőjük, de nagyon lelkesek, hogy hagyományok szerint legyen:)

12. micsu
2011. júl. 23. 11:07

A mi esküvőnkön is voltak játékok mi szívesen vettük őket pl:mikor odaértünk a helyre ahol a vacsora volt egy favágóbara tettek egy 1m hosszúságú 10 cm átmérőjű fahasábot és 2-en fűrészeltük el(a szöveg az volt ha jó emlékszem h. nem készült el a vacsora mert kialudt a tűz bla..bla..)majd keresztbe volt állítva egy söprű és a helyünkig seperni kellett,de az ajtóban egy tányért földhözvágtak amit persze össze kellett szintén söpörni.

tojásvezetés

bekötött szemmel a harisnyakötőt szájjal lehúzni

sütettek kenyérpapucsot le kellett táncolnia a vőlegénynek a lábáról a vengégekkel

pénzsöprés

anyós lábát kellett megmosnom

megtréfáltak öbtözni kellett egy virágcserepet egyszercsak felemelkedett egy óvszer belőlle

sodrófatánc

barátnőimmel énekelni kellett a násznépnek

2011. júl. 23. 10:52
Köszönöm mindenkinek az eddigi tippeket!
10. 76e4022ed6 (válaszként erre: 5. - Olgi1977)
2011. júl. 23. 10:51
Köszi. Átadom!
9. 76e4022ed6 (válaszként erre: 3. - Ozike0501)
2011. júl. 23. 10:50
Azt mondták rendben, lehet ilyen. Ezért is kérdeztem.
8. SDitti (válaszként erre: 1. - 76e4022ed6)
2011. júl. 23. 10:26

Szerintem is kérdezzétek meg, hogy vevő-e az ifjú pár az ilyesmire. (Ha igen, nem kell tudniuk feltétlenül pontosan, hogy mik lesznek a viccek/poénok.)


Egyszer voltam egy olyan lagziban, ahol egyértelmű volt, hogy követni fogják a hagyományokat. Jöttek is a vőfély felvezetésével a játékos feladatok, kérdések. Volt pénzsöprés például. De voltak kérdések is és a menyasszony nagyon rosszul kezelte az őket "bombázó" kérdéseket. Egy kérdésre konkrétan emlékszem: "Mi áll fel a nászéjszakán?" (De a többi is hasonló volt.) Ekkor már majdnem sírt a menyasszony. (Nem tudom, hogy a vőfély miért nem függesztette fel az ilyen kérdéseket, amikor látta, hogy csak zavarba/kínba hozza az ifjú párt. Hiszen az az elsődlegesen fontos, hogy az ifjú pár jól érezze magát!) Végül megsúgták nekik a választ: "A párna csücske."

2011. júl. 23. 10:25

- bolondmenyasszony (egy férfi beöltözik viccesen nőnek, és a férj volt menyasszonyaként jön elő, és táncolnak még egy utolsót búcsúzóul - nálunk tánc közben ez a "menyasszony" rányomult a vőlegényre, mindenki dőlt a nevetéstől)

- kocsizás: kilenc vendég kell, a játékhoz. A mesélő egy hintós mesét mond el. A 9 ember feladata, amikor hallják a szerepkörüknek megfelelő elnevezésű kijelentést, akkor abban a pillanatban, feláll, leül. Ha ezt nem teszi, vagy hosszú a reakcióideje, innia kell egy felest.

Minél spiccesebbek, annál viccesebb a játék.

2011. júl. 23. 10:22
Az ara cipőjéből pezsgőivás...:)
2011. júl. 23. 10:16

Nekem a szétszórt pénzt kellett összesöprögetnem. Ez lehet aprópént is és papírpénz is.


Aztán a férjem is söprögetett, hogy melyikünk csinálja jobban.


Sok boldogságot nekik :)

2011. júl. 23. 10:08
Nyers tojás "átvezetése" az ifjú férj egyik nadrágszárából a másikba és onnan ki, épségben.
2011. júl. 23. 10:05
Először járj utána (nem tudom beszéltetek-e róla), hogy szeretnének-e ilyen feladatokat. Nekünk 2 hét múlva lesz az esküvőnk, 1-2 dologban el fogunk térni a hagyományoktól. Ilyenek ezek a feladatok is. Mindenkinek mondtuk, hogy ilyen nem szeretnénk. Amit megtartunk: menyecsketánc, gyertyafény keringő, menyasszonyi torta betolás. Szerintem mindenképp egyeztessétek velük (ha ez még nem történt meg), hogy mik az igényeik, elképzeléseik...
2011. júl. 23. 10:03

Házaspárbaj:


a friss pár és egy sok éve házas pár vetélkedik, egymásról kérdeznek, hogy mennyire ismeri a másik a párját (kedvenc étel, kedvenc film, stb...), és aki nyer az kap valamit

2011. júl. 23. 09:58

Hamarosan lesz a bátyám esküvője, és szeretnék tippeket, ötleteket kérni kis játékos programokra.

Pl:

A menyasszony rablásnál mivel váltsa ki a vőlegény a párját?

1 Ft-oson táncolás?

Ilyen egyszerű, de leginkább vicces dolgokra gondoltam. A ti esküvőtökön mi volt? Vagy valahol, ahol jártatok?

Előre is köszi, mindenkinek aki segít.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook