Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit álmodtál az éjjel? :D fórum

Mit álmodtál az éjjel? :D (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 24. 13:22
Tengeren voltam, gyönyörű volt, aztán elmentem egy bárba, ahol...
2012. ápr. 24. 13:21
semmit sem
2012. ápr. 22. 10:20
Barátnőmmel(Szandival) elmentünk Pestre valami angol nyelvtanfolyamra. Elég érdekes helyen volt, mintha valami raktár lett volna, vagy nem is tudom...! Az emberek is érdekesek voltak, láttam az arcukon a félelmet, mintha félnének valamitől, csodálkoztam is, hogy mit kell félni..! Bár bevallom én is megborzongtam a helytől egy kicsit. A falak koszosak voltak, mindenhol pókháló lógott lefelé, az egyik saroknál egy egér volt, a másiknál egy patkány..., volt ott mindenféle állat. Szóval tényleg elég ijesztő volt a hely, na de azt gondoltam, hogy csak ilyen helyett tudott kibérelni az oktató/tanár, szóval nem igazán féltem. Pár perccel később belépett egy igen rémisztő alak a terembe, magas volt, és az a rideg tekintet, melytől a hideg is kirázott, nem tetszett. Volt ám neki kísérete is, azok sem voltak valami kedvesek..! Az óra elkezdődött, csakhogy nem angol óra, melyet úgy vártam, hanem valami teljesen más...! Eközben a teremben észrevettem egy régi jó fiú barátomat, aki gyorsan odaosont hozzám(elég feltünésmentesen kellett hozzám jönnie, ugyanis aki már egy kicsit is megmoccant vagy beszélt és észrevették, azt leütötték) Szerencsére őt nem vették észre, mert akkor épp valami mással voltak elfoglalva. Dani leült mellém, és elmondta, hogy fogságban vagyunk, és csak akkor tudunk kiszabadulni, ha együttműködünk velük...! Hűű, na ekkor már megijedtem. Teltek a percek, az órák, de nem történt semmi, vagyis annyi, hogy egyre több embert ütöttek le, vagy vonszolták át valami másik kis helyre. Egyfolytában azon gondolkoztam, hogy valamit tenni kéne, ez nem mehet így tovább. Hagyom hogy megöljenek, vagy megpróbálok valamit tenni. Aztán észrevettem egy vészjelző gombot, ami nem sokkal volt messzebb tőlem. A teremben ekkor hatalmas csönd volt, az arcokat néztem, mindenki sírt és imádkozott. Nagyon megsajnáltam mindenkit. Mondtam Szandinak és Daninak, hogy valahogy tereljék el a figyelmet rólam, és akkor megnyomom a vészjelzőt. Az asztal alatt kúsztam, szóval nem vettek észre, de azért eléggé féltem, ne hogy lebukjak, mert akkor nekem annyi..! Szerencsére sikerrel jártam, a vészjelző gombot megnyomtam, nagy szirénázás kezdődött, és gyorsan elkiálltottam magam, hogy mindenki meneküljön, most azonnal! Futott mindenki, hogy mentse életét, szerencsére senkinek sem esett baja. Már vagy fél órája futottunk, amikor valami furcsa volt nekem kinnt, Bp-n ekkora kihaltságot, mi a fene van itt?!-gondoltam. Nem csak mi kerültünk fogságba, nem csak mi kerültünk bajba, hanem egész BP. Arra gondoltunk, hogy vonattal kéne elmennünk innnen, és olyan gyorsan amilyen gyorsan csak lehet. Dani a futás közben kificamította a lábát, szóval elkisértem őt a Keleti Pályaudvarra, mert ő neki onnan ment a vonatja. Közben mondtam Szandinak, hogy menjen a Nyugatiba, és nézze meg, hogy megy vonatunk, és siessen, és majd megyek utána én is. Na, Danit elkisértem, aztán rohantam a Nyugatiba. Miközben megyek-megyek, egyszer csak egy rácson találom magam, és mi volt alatta? na mi ? Hatalmas tűz!!! Na ekkor majd kiugrott a szívem a helyéről, nekem alapból tériszonyom van, de így meg főleg. a rácson körülnéztem, és mindenhol csak öreg bácsik álltak, hatalmas mosollyal az arcukon, na de nem aranyos mosoly volt az, hanem kárörvendő mosoly. Szenvedtem a rácson, nehogy leessek, aztán egyszercsak észrevettem egy majdnem veelem egykorút, talán olyan 24 lehetett, na ő a segítségemre sietett, nagyon kedves volt. Mondta, hogy ne szóljak egyik bácsihoz sem, mert gonoszak, és ha hozzájuk szólok lelöknek a tűzbe. Én ígyis tettem..! A fiatal srác elkísért engem a nyugatiba, miután a tűz fölött lévő rácson átkeltünk. Megköszöntem neki a segítséget, és mondta, hogy nagyon vigyázzak magamra, mert már nem biztonságos ez a város. Szandit gyorsan megkerestem, és mondtam, hogy szálljunk fel a vonatra. Már majdnem felszálltunk, amikor egy idős nő odajött hozzánk, és mondta, hogy minden 3. vagy2. kabinban egy bomba van, mely bármikor felrobbanhat...! Na mondom szuper, már csak ez hiányzott. Mögöttünk fegyveres férfiak futottak, és aki az utukba állt, lelőtték. Folyamatosan lőttek szinte, rengetegen meghaltak. Nem is tudtam mit tegyek, mindjárt lelőnek minket, vagy ha felszállunk a vonatra akkor meg a bomba miatt halunk meg. Teljesen kétségbe voltunk esve. Kellet valami terv, ugyanis így a vonatra sem szállhattunk fel, és nem várhattuk meg azt sem, hogy a fegyveresek utolérjenek minket..
2012. ápr. 20. 21:48
valami lényegtelent, mert nem emlékszem
2012. ápr. 20. 19:53
semmit sem
2012. márc. 25. 19:44
halakkal
2012. márc. 25. 09:51
Jajj.Nagyon rosszat.:S :(
2012. márc. 12. 08:51
pókokkal aztán fodrászhoz mentem :D Kicsit beteg álmok voltak ma éjjel!!! :DDDD
135. 97f33311ff (válaszként erre: 134. - 97f33311ff)
2012. márc. 12. 08:47
* könyvbe akart lenni
2012. márc. 12. 08:46
Beleképzeltem magam az egyik Rejtő könyve
2012. márc. 12. 06:04
szart
132. 814f8b8f23 (válaszként erre: 130. - 6ee0ffb012)
2012. márc. 11. 12:43
már rájöttem miért álmodtam azt! megyek, holnap kérek időpontot. :(
131. Mayke
2012. márc. 11. 12:39
ki emlékszik már arra :DDD
130. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 129. - 814f8b8f23)
2012. márc. 11. 12:39
Talán mert tényleg menned kell,ugye!! :( :))
2012. márc. 11. 12:38
hogy nőgyógyásznál voltam, jesszusom ilyet még soha nem álmodtam. :(
2012. márc. 11. 12:37
Car volt...Kergettek,le akartak lőni,bántottak.Egy élmény volt az ébredés utána!
127. gomboc7
2012. márc. 11. 12:33

Akkor én mondom sorban, mert szeretek álmodni.:D


Tehát: egy panelház-félét kellett kifestenem. Ilyen gangos volt, azzal a régi barnás színű üvegkorláttal. Lakott ott török nő, a csoportttársaim. Valaki megkérdezte tőlem, mikor épült a ház. Én meg festékkel felírtam rá többször is, mert valahogy kiderült, hogy nem jól tippeltem.:D

Volt ott 2 lány is, akik a suliból lógtak, mert amikor valaki bejött az udvarba, akkor elszaladtak.

Tulajdonképpen ennyi. A házra nem festettem aztán semmit. :)

126. gomboc7
2012. márc. 7. 21:45

Felgyújtottam egy mikrót. Felrobbant, széttört darabokra, egy kevésbé szimpatikus csoporttársammal húzattam ki a dugót az áramból. Tisztán emlékszem erre a jelentre, pedig már majdnem egy napja volt.

4 órát aludtam, számít ez valamit?:D

125. access
2012. márc. 6. 05:45
No Comment
124. porzellanpuppe (válaszként erre: 123. - Timycat)
2012. márc. 6. 01:01
he he:)
123. timycat (válaszként erre: 122. - Porzellanpuppe)
2012. márc. 6. 01:00
szinte csak mással szoktam álmodni ;)
122. porzellanpuppe (válaszként erre: 121. - Timycat)
2012. márc. 6. 00:42
nemtan massal is szoktal almodban?:)
121. timycat
2012. márc. 6. 00:41
szexeltem (véletlenül épp a Zemberrel)
120. Hello Titti (válaszként erre: 119. - Hello Titti)
2012. márc. 6. 00:36
*kapcsolatok
2012. márc. 6. 00:35
a pasik már csak prosztata masszázsra jártak és nem voltak kapcsoltok..furi volt :DDD
118. porzellanpuppe (válaszként erre: 117. - Derintini)
2012. márc. 6. 00:34
:)) <3 <3 hat ha lenne kivel:(
2012. márc. 6. 00:28
szülinapos ne álmodjon->menjen bulizni:)
2012. márc. 6. 00:26
eloszor sexel,aztan hogy haboru volt s a parom ment harcolni en meg sirtam mert feltettem utanna eljott s elkellett bujni vmi kis hazban s nagyon faztunk s osszebujtunk...
2012. márc. 5. 22:44
Egy felhőkarcoló tetejéről le kellett másznom tűzlétrán.
2012. márc. 5. 22:39
én valami szépet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook