Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol kezdeményezhetem a fogyasztószerek bevizsgálását? fórum

Hol kezdeményezhetem a fogyasztószerek bevizsgálását? (tudásbázis kérdés)


21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 19. - Lombosfa)
2011. szept. 29. 20:04
Szia! Tettél lépéseket, folyamatban van már az ügy?
2011. júl. 22. 22:01
oké
19. lombosfa (válaszként erre: 18. - Zebracsikó)
2011. júl. 22. 22:00
Mint írtam, beszámolok róla, ha lesz eredmény, hiszen nem véletlenül fordultam ehhez a fórumhoz, mert én is a prevencióban hiszek leginkább és tényekben. Hétfőn az ÁNTSZ-nél és a Fogyasztóvédelemnél kezdek.
18. zebracsikó (válaszként erre: 17. - Lombosfa)
2011. júl. 22. 21:32
Továbbra is az a a véleményem, hogy az lenne a valós prevenció, ha ilyen fórumon beszélnél róla.
17. lombosfa (válaszként erre: 16. - Zebracsikó)
2011. júl. 22. 21:27

Jogos is lehetne a felvetésed, de itt most kiskorú veszélyeztetéséről és egészségkárosodás okozásáról van szó, nem pedig egy foltról a gatyádon. Ezért mindenképpen jogi útra tereljük az esetet, amint megszereztük a bizonyítékokat és éppen ezért kell nagyon óvatosan kommunikálni, hogy ne semmilyen szinten ne adjunk lehetőséget a támadásra.

Én csak segítséget vártam a bevizsgálást illetően. Az eredményről úgyis beszámolok majd.

16. zebracsikó (válaszként erre: 15. - Lombosfa)
2011. júl. 22. 21:13

nem lenne rágalmazás, ha beírnád


az se rágalmazás, ha valamelyik mosóporos fórumba beírom, hogy a persil nem hozta ki a fűfoltot a gatyámból!

15. lombosfa (válaszként erre: 12. - Zebracsikó)
2011. júl. 22. 21:09
Pont azért szeretnék a végére járni, hogy ha ez a szer a bűnös, akkor ország-világ tudtára hozzam azt. Addig nem rágalmazhatok senki, míg nincs konkrét bizonyítékom És ha egy szerről bebizonyosodik, akkor jöhet a többi vizsgálata is. Tudom, hogy nem kevés pénzbe kerül, de a gyerekeimért megteszek bármit!!!
2011. júl. 22. 21:00

Nem mondom, hogy nem értek egyet veled.De! Van két tinédzser gyermekem és tudom, hogy bizonyos esetekben a jól irányzott pofon a "csakazértis" útjára vezeti őket. Sajnos a tinik sokkal kiszolgáltatottabbak, mint gondolnánk.

Én csak segíteni szeretnék valakinek úgy, hogy kiderítem, mi volt valójában abban a kapszulában, mert ha tényleg a forgalmazó által feltüntetett összetevő, az nem okoz ilyen mellékhatást. Én rendkívűl elszánt vagyok, mivel már sikerült nyarat csinálnom egy fecskeként.

Köszi a fogyasztóvédelmi linket, hétfőn felhívom őket.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lombosfa)
2011. júl. 22. 20:55
Javaslom, hogy akár itt a Hoxán a szavazásokban tedd fel a kérdésedet, hogy kozott-e valakinél mellékhatást a fogyasztószer, vagy gyógyszer? Akinél igen vedd fel vele a kapcsolatot. Esetleg ha ua. termékről van szó többen felkereshetitek valamelyik búlvár lapot tévét, és akkor lehet ők fizetik a vizsgálatot. Ez többeket érintő téna, a csapból is ezzel bombázzák az embereket, sajnos halálos mellékhatása is volt már ilyen szereknek.
12. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Lombosfa)
2011. júl. 22. 20:54
leírhatnád a termék nevét és a jeélentkező mellékhatásokat -mindenki okulására
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Lombosfa)
2011. júl. 22. 20:49
ÁNTSZ, de nem ingyenes.
10. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 9. - Lombosfa)
2011. júl. 22. 20:40

Tartom a véleményemet, hogy aki minden szart megeszik, az magára vessen... A naív tizenévesnek nincs anyja, apja, hogy lekeverjen neki egy átszállót ilyenkor? (nem veled vitázok amúgy, csak felvetődik ilyenkor a szülő felelőssége)


De ha tényleg ennyire komolyan gondolod, jól nyisd ki a pénztárcádat, mert nagyon nem olcsó. És egy fecske nagyon nem csinál nyarat sajnos.

9. lombosfa (válaszként erre: 8. - 57aa4ea1e8)
2011. júl. 22. 20:36
Igen, jogosan merülhet fel bárkiben ez a megközelítés is, de hidd el, ismerem az illetőt, akinek segítenem kell. Egyetlen bevizsgálatlan szer is okozhat komoly mellékhatásokat és mivel folyamatosan bombázzák a naív tizenéveseket a különböző fogyasztószerekkel, szeretnék valamit tenni, mert már túl vaygok azon, hogy csupán felháborítónak tartom ezt.
8. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 7. - Lombosfa)
2011. júl. 22. 20:21
Biztos, hogy a termék a hibás? Mert ha valaki minden szart bekapkod, hogy fogyjon jó gyorsan, és baja lesz, nem biztos, hogy nem ő a hibás.. sztem.
2011. júl. 22. 20:19
A fogyasztóvédelem csak akkor áll szóba veled, ha már van valami kész tény a kezedben a termékkel kapcsolatban. Ezért kellene először bevizsgáltatni.
6. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - Lombosfa)
2011. júl. 22. 20:18
2011. júl. 22. 20:14
Fogyasztóvédelem.....gondolom. :O
2011. júl. 22. 20:12
Kérlek titeket, ne tanácsokat írjatok, hanem konkrét tényeket, ami a segítségemre lehet. Tényleg fontos lenne bevizsgáltatnom őket, mert segítenem kellene valakinek, aki bajba került a mellékhatások miatt. Most bizonyítékokra lenne szükségem, de nem tudom hova fordulhatnék.
2011. júl. 22. 19:58
Mozgás!
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Lombosfa)
2011. júl. 22. 19:58
hát ha felmerül a kérdés inkább ne szedd be:D
2011. júl. 22. 19:57
A fogyasztószerek biztonsága érdekelne és nem a hatásossága. Bevizsgáltatnék néhányat! Szerintetek hol tehetném meg??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook