Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok a masszőri munkával kapcsolatban? fórum

Tapasztalatok a masszőri munkával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 22. 11:15
Sziasztok! Ha bármilyen kérdésetek van magánban nyugodtan írjatok vagy akár itt is szivesen válaszolok ha tdok. Én masszőr vagyok.
28. berna83 (válaszként erre: 27. - Evike6565)
2011. júl. 26. 11:52
De igen, gyere nyugodtan. Bár én válaszolni nem tudok, mert én is éppen elvégezni készülök ezt a tanfolyamot. De reménykedem, hogy azért valaki ír még és válaszol a kérdéseimre. Sajnos akármelyik masszőrös fórumra írtam, nem sokan válaszoltak. Nem tudom, ennyire ritka a gyógymasszőr? Vagy csak nem fórumoznak, vagy inkább nem segítőkészek, nem tudom.
2011. júl. 26. 08:44

Úristen lányok!!!

Azért néztem be ebbe a fórumba,mert az én 18 éves lányomat is érdekli a masszőrködés,gondoltam,hátha megtudok valami okosat......de nem....okosat nem tudtam meg.....hát többet be sem nézek ide.

2011. júl. 24. 13:36

Húúú ez nagyon diplomatikus...:D Neked nem stilusod mi.. az első kedves, normális levelemre nem tudom ki válaszolt úgy vissza mint ha az őserdőben nevelkedett volna.. És utána még sír a szád ha ugyanolyan választ kapsz vissza..


És most meg próbálod már elferdíteni. Újabb hazugság. És ez elég is arra, hogy befejezzem veled. Pedig nem sok dolog van amiért egy embert nem nézek semmibe, de a hazugság ilyen.


Szia

25. berna83 (válaszként erre: 23. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 24. 13:32

Jó, igazad van, tényleg így volt. Igazság szerint nem emlékeztem, hogy mikor léptem be utoljára. De aznap este tényleg beléptem, de csak az üzeneteimet olvastam el, a fórumra nem léptem be, mert csak 5 percem volt. Azóta pedig most jöttem először.

Az bunkó üzenetek írogatását pedig Te kezdted, én csak nem hagyom szó nélkül, ha valaki sérteget, és lehülyéz csak úgy privát üzenetben. Fogalmam sincs ki vagy, neked sincs rólam fogalmad, mégis köszönés nélkül, lehordasz levélben. Miért is?

De mivel ez nem az én stílusom, én nem szoktam indok nélkül senkibe sem belekötni, és azt sem szeretem ha belém kötnek, a veled való szóváltást inkább hanyagolom, és légyszi Te se szólj hozzám, rendben. Erre a fórumra sem volt muszáj írni.

24. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 22. - Berna83)
2011. júl. 24. 13:29
nem, de ha visszaemlékszel nem is mondtam soha ezt, én a legelső levelemeben csak annyit írtam neked, hogy simán kijön az 1200 óra és hogy ez nem sok.. Mire egy iszonyatosan undok és támadó választ írtál.. Szóval ennyit erről. És akkor még csodálkozol, ha a válasz már kevésbé volt kedves.. Hát tudod.. Veled vmi komoly baj van..
23. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 18. - Berna83)
2011. júl. 24. 13:26

Hol lehet megnézni? Erre kiváncsi lennék:)) Mert eddig míg nem voltál itt én néztem többször is, 22-én 23:40 vagy vmi ilyesmi 23: valamennyi az biztos. Ez az egyik. Másik ne felejtsd el hogy aznap este leveleket is irogattál, amin ott van az időpont, szóval legalább ne rontsd tovább.. Minek kell hazudni nem tudom.. Mintha olyan lényeges lenne..


Én csak azért irtam mert nem tudtam mire vélni.. De ha mondjuk hogy olvastál csak nem volt időd irni na az más lenne mint hogy rögtön hazudni....


A hsz többi részére meg inkább nem reagálnék, már így is jobban bele vittél ebbe az egészbe mint akartam, én nem alacsonyodok le ide, ne haragudj. További jó pocskondiázást..

22. berna83 (válaszként erre: 19. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 24. 13:25
Egyébként Te is masszőrnek tanultál?
21. berna83 (válaszként erre: 19. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 24. 13:24
Rendben, akkor köszönöm a biztató szavakat.
20. berna83 (válaszként erre: 18. - Berna83)
2011. júl. 24. 13:23
Jó, most már a mostani időpontot írja, ki, hogy júl 24-én jártam itt utoljára.
19. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 16. - Berna83)
2011. júl. 24. 13:22

Hát nem tudom, biztos hogy kell hozzá egy bizonyos fizikum.. Akihez én jártam mondjuk vékony, de a kezében akkora erő van amit ki se nézne az ember:DDD


De szerintem azt csak Te tudhatod hogy bírni fogod e, ezt mástól hiába kérdezed...

Bár különben biztos közben is erősödik sokat az ember lánya..

18. berna83 (válaszként erre: 15. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 24. 13:21
Meg lehet nézni, júl. 22-én jártam itt utoljára 16 óra után néhány perccel és az első hozzászólás utánam este volt. Na, akkor ki hazudik? Egyébként csak hogy mindenki értse, hogy miről van szó. Ez a hölgyike, aki belém köt, mikor megindítottam ezt a fórumot, privát üzenetben megírta nekem, hogy milyen hülye vagyok, hogy ilyen idióta fórumot nyitok és egyáltalán miért nem gondolkozom egy kicsit, ahelyett, hogy buta kérdéseket teszek fel. Nem értem, nem azért van az internet, hogy tájékozódjunk? Egyébként meg miért is kell belém kötni? Ártottam én neked valamikor is?
2011. júl. 24. 13:19

Ez nem kötekedés, mert azt gondoltam, hogy azért indítasz egy fórumot mert érdekel vmi, és csak furcsáltam, hogy utána nem szólsz hozzá, később meg elmész, mintha nem érdekelne..


Itt Te vagy a támadó szerintem nem én..

2011. júl. 24. 13:18
Köszi mindenkinek, aki válaszolt. Természetesen az iskolában is tájékozódni fogok, hogy hogy működik ez az egész, de először gondoltam megérdeklődöm, hátha van itt a fórumon is masszőr, hogy nekik mik a tapasztalataik. Ez a tanfolyam, amire fogok járni 350.000 Ft-ba fog kerülni, ami nem kevés pénz, ezért jól meg kell gondolnom, hogy egyáltalán fogom-e bírni fizikailag ezt a munkát. Mit gondoltok, nagyon fárasztó? Eddig maximum fél órát masszíroztam a párom. Nem tudom, ha napi 8 órában ezt csinálnám, bírnám-e, de érdekel ez a munka és szeretek is masszírozni.
2011. júl. 24. 13:18
22-én 23:40kor jártál itt a mostani előtt, már akkor volt 6 hsz :) Nem beszélve arról, hogy azon a délutánon többször is jártál itt... Szóval légyszi ne hazudozz :)
14. berna83 (válaszként erre: 11. - 3a8f3f8f11)
2011. júl. 24. 13:15
Amikor itt jártam legutoljára, akkor még nem írt senki, ezért nem szóltam hozzá azóta. De azért köszönöm neked, hogy még itt is kötekedsz, nem volt elég a privát üzenetben?
13. buschne (válaszként erre: 12. - 53dfddad18)
2011. júl. 24. 13:12
Tény és való, én még nem próbáltam:)
12. 53dfddad18 (válaszként erre: 4. - Buschne)
2011. júl. 23. 20:53
De ők rá is fekszenek a kuncsaftra... :)
2011. júl. 23. 13:19
És már jártál is itt azóta egy párszor:)
2011. júl. 23. 13:19
De tényleg jó lenne kedves fórumindító, ha hozzászólnál a témádhoz, feltételezem azért indítottad :))
2011. júl. 23. 13:17
persze nem sok mert 1 éves a tanfolyam, vagyis szeptembertől júniusig gondolom akkor az 10 hónap. És ha 1 héten csak 1 nap tanítás van, akkor legalább 4 napot tudsz mellette melózni, úgy bőven kijön az 1200 óra! Ezen ne aggódj :)
8. c3e28a071f (válaszként erre: 2. - Berna83)
2011. júl. 23. 12:43
nagyon ritka a jó masszőr,én mind kipróbáltam itt ahol lakom(sok van)tapasztalat szerzés céljából,hogy,hogy ne csináljam....mert én is az vagyok.....és nem sok az 1200 óra,mert ez nem svéd,frissítő,vagy vellness stb masszázs hanem gyógy!
2011. júl. 23. 11:38
De hol van a fórumindító? Nyit egy fórumot és eltűnik, kicsit érdekes :)))
6. mandella (válaszként erre: 1. - Berna83)
2011. júl. 22. 21:24
én már voltam például nyirokmasszázson egy átlagos, nem robusztus, inkább vékonynak mondható nőnél, isteni kezei voltak! :-)
2011. júl. 22. 20:58

Egyébként Te biztosan jó helyre jelentkeztél, mert 1 év alatt jó masszőr lehet belőled. Sokan néhány hónapos tanfolyamon végzik el és az nem ugyanaz. Nekik 160-180 óra a gyakorlat. Szerintem az nagyon kevés.

Az, hogy mennyi pénzt kapsz, vagy kapsz-e egyáltalán, az attól is függ, milyen jogviszonyba leszel a agyakorlati hellyel és milyen szerződést kötnek veled. Pl. Tanuló- v. Hallgatói szerződést, vagy Együttműködési megállapodás lesz az iskola és a gyakorlati hely között.

Ha ilyen sok óraszámban lesz a gyakorlatod, akkor elvileg kell, hogy kapjál bérezést.

Hallgatók ált. a minimálbér 15%-át kapják hetente.

Ezt nem terheli semmilyen levonás, sem TB, sem SZJA.

4. buschne (válaszként erre: 1. - Berna83)
2011. júl. 22. 20:51
A thai masszőrök is vékony, törékeny lányok....még picikék is.
3. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Berna83)
2011. júl. 22. 19:04
Hát...én vékony, törékenyt masszőrben még nemigen láttam. Azok többnyire robusztus nők, férfiak.
2011. júl. 22. 16:49

Még az is érdekelne, hogy a gyógymasszőr tanfolyam gyakorlati részét mikor tölti az ember, kap érte pénzt vagy ez hogy működik?

Az én sulimban 1200 óra a gyakorlat. Nem sok ez egy kicsit? Szerintetek ez elírás vagy tényleg ennyi? Heti egy alkalommal kell suliba menni és egy éves a tanfolyam. Hogy jön így ki az 1200 óra gyakorlat és 800 óra elmélet?

2011. júl. 22. 16:39
Szeptemberben kezdem a gyógymasszőr tanfolyamot. Érdekelne, hogy aki elvégezte ezt a képzést megbánta-e. Volt-e valami féle előképzettsége vagy a 0-ról indult? Milyen volt először? Mennyire volt fárasztó, mennyire fáj utána a kéz, az ujjak? Egy vékony, törékeny lány is alkalmas lehet egy ilyen munkára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook