Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Óvódai dajka képzéssel el tudtatok helyezkedni? Érdemes belevágni? fórum

Óvódai dajka képzéssel el tudtatok helyezkedni? Érdemes belevágni? (tudásbázis kérdés)


6. pbeácska75 (válaszként erre: 5. - Pandora88)
2011. júl. 22. 20:07
Köszi és minden jót!!!
5. Pandora88 (válaszként erre: 3. - Pbeácska75)
2011. júl. 22. 20:03

Én nem éreztem nehéznek a vizsgát. Bár én egészségügyibe jártam előtte és abból emelt érettségiztem. A háromnagyede ismétlés volt számomra. De mindenkinek igen jól sikerült. Gyerekes anyáknak is könnyű szerintem.

A tanfolyam 4 hónap volt. Ez heti 1 alkalmat jelentett és 2 hét gyakorlatom is volt, amit magamnak kellett intéznem.


De én szeretnék ebben az irányba tovább tanulni. Most kezdem majd a Kisgyermekgondozó és nevelőt estin, és utána, ha minden úgy alakul, ahogy szeretném, akkor majd az óvonőit is szeretném megcsinálni. Gazdag nem leszek ebből, de azt csinálom, amit szeretnék és ez éltet. :)

2011. júl. 22. 19:54

Nem,sajnos sok olyat ismerek akik elvégezték és nem sikerült találni munkát vele.

Szerintem nem érdemes elvégezni, legalább is azért nem, hogy hátha tud az ember benne dolgozni:(((((

3. pbeácska75 (válaszként erre: 2. - Pandora88)
2011. júl. 22. 19:39
Ez engem is érdekelne,és a vizsgát hová sorolnád?Könnyű vagy nehéz kategória?És mennyi ideig tartott a tanfolyam? köszi!
2011. júl. 22. 16:18
Nem, még nem sikerült. Februárba vizsgáztam. Jelenleg takarítóként dolgozom. Most próbálok, de nagyon telített. :S
2011. júl. 22. 16:13
Óvódai dajka képzéssel el tudtatok helyezkedni? Érdemes belevágni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook