Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Előrehozott nyugdíj feltételeiről tud valaki felvilágosítást adni? fórum

Előrehozott nyugdíj feltételeiről tud valaki felvilágosítást adni? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 22. 17:00
Mindenféleképpen menjetek be a Munkaügyibe,ott minden lehetőséget elmondanak. Az én párom elmehetett volna,60 évesen,de nem volt 38 év munkaviszonya.
2011. júl. 22. 16:08
hátha valamit irnak
2011. júl. 22. 16:08

[link]


Itt kéne böngészni

2011. júl. 22. 16:06
Hát én is úgy hallotam hogy ha befizetik a járulékokat akkor mehet elönyugdijba .amugy én Apukám is 60 éves lesz decemberben de neki több munkahelye volt
4. funny.suzie (válaszként erre: 2. - Smumika)
2011. júl. 22. 16:02
na tessék, nekem is apum miatt.
2011. júl. 22. 16:01

Édesapám betöltötte a 60. életévét. Egész élete folyamán 2 munkahelye volt (amióta elvégezte az egyetemet dolgozik, a két munkahely között talán 1 hónap különbség volt), az utóbbi helyére 19 éve került.

Azonban, hogy "megköszönjék" a 19 évet most szépen közös megegyezéssel felmondtak neki (az, hogy miért bele és hogyan már más kérdés, de ez most már nem is érdekes).

Azt tudom, hogy van aki mehet előnyugdíjba, de mik ennek a feltételei? Próbáltam utána olvasni neten, de nem pontosan értek mindent (az hiszem türelmetlen is vagyok böngészni?!)

Arra is kíváncsi vagyok, hogy mekkora összegű nyugdíjat kap? Mármint hány százalékkal kevesebbet?

És ha befizeti a hátralévő idő járulékait, akkor kaphat-e teljes nyugdíjat?

2011. júl. 22. 16:01
Na ez engem is érdekelne Apukám miatt
2011. júl. 22. 15:56
Előrehozott nyugdíj feltételeiről tud valaki felvilágosítást adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook