Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Szántó-Holló György nőgyógyász Egerben! fórum

Dr. Szántó-Holló György nőgyógyász Egerben! (beszélgetős fórum)


1 2
2019. jan. 7. 11:39
Én is szeretnék beállni a sorba a telefonszámáért. Vagy esetleg tudja valaki hol rendel és hogy tudnék bejelentkezni hozzá? Köszönöm!
40. Évi1113 (válaszként erre: 33. - Katica32)
2017. nov. 17. 18:42

Kedves Katica.


Elnézést a zavarásért. Olyan kérdésem lenne hogy Dr. Szántó-Holló György telefonszamát meg tudnád adni, mert nem találom seholsem. És már csak Őt gondolom értelmes dokinak Egerbe :-(

Köszönöm szépen.

Évi

39. xAndix
2016. dec. 30. 12:08

Sziasztok!


Szántó Józsefet senkinek, semmilyen körülmények között sem ajánlom. Azzal kerestem fel, mint körzeti nőgyógyászt, hogy csomókat érzek a melleimben, mire közölte, hogy ő nem lát. Meg sem fogta, csak kérésre, nagyon megalázóan. Ezután is közölte, hogy szerinte semmi nincsen és nem kívánságműsör a mell ultrahang, menjek el magánban. Végül további sértegetések után nagy nehezen beutalt. Voltak csomók.. :(


Végtelenül megalázó, lealacsonyító volt az egész vizsgálat, és az inkompetenciája nagyon komoly következményekkel járhat.

2014. okt. 19. 21:06
Sziasztok!Én annyit tudok mondani,hgy kértem tőle időpontot es kaptam is...jövő hét péntek 12:00 es 12:30 közé.Ez volt egy hete.Egyetlen probléma volt...elfelejtett eljönni és a telefont sem vette fel.Ennyit erről.😠Azóta már voltam orvosnál Starjánba ahol egy nagyon szimpi es kedves doki fogadott. 😊
2014. jún. 16. 15:10

sziasztok!


engem is érdekelne a doktor úr száma, s hogy most akkor Egerben van-e vagy nem? :) én úgymond csak "sima" nőgyógyászt keresek most, nem szülés miatt, van neki magánrendelője?

2014. ápr. 28. 14:25

Sziasztok!

Én is Szántó-Holló doki telefonszámáért szeretnék jelentkezni, ha lenne valaki olyan kedves, hogy megadja nekem, nagyon megköszönném!

Emellett mondanátok pár szót, hogy van e már magánrendelése, vagy sztk.-ban van?

Tényleg olyan rendes mint írjátok? Októberben fogok szülni, és hát eddig nem nagyon vagyok megelégedve az orvosi ellátással, jó volna egy olyan dokihoz járni akiben meg lehet bízni, de főleg nem bánik az első terhes kimamákkal úgy mintha idióták lennénk. Köszönöm előre is!! Nagyon szépen kérem aki tudja írja meg a számát! Vagy bármit amin el lehet érni!

35. kissa1411 (válaszként erre: 33. - Katica32)
2014. ápr. 14. 11:25

Szia Katica32!


Szeretném elérni Szántó doktor urat telefonon!

Tudnál abban segíteni, hogy megadod a telefonszámát!

köszönöm

34. egricsillag (válaszként erre: 33. - Katica32)
2013. dec. 9. 09:26

Kedves Katica32!


Tudnál segíteni, hogy elérjem Dr. Szántó-Holló Györgyöt?


Üdv!

2013. nov. 4. 13:34

Hello mindenkinek!!


Közérdekű információt szeretnék megosztani Szántó dokival kapcsolatban: néhány napja időpontot szerettem volna vele egyeztetni. Kb. 3 napba telt, mire egyáltalán felvette a telefont és tudtam vele beszélni. Közölte, hogy most szabin van, után 5 hónap szabadságra megy, mert készül a szakvizsgájára és ez idő alatt végig Budapesten lesz. Kérdeztem, hogy utána visszajön-e Egerbe és azt válaszolta: IGEN. Szóval, ha mostanában keresné valaki és nem éri el, akkor ez az oka. Ennek én sem örülök, mert most addig is kereshetek egy másik dokit arra az időre, amíg ő oda lesz.

Ha ebben tudna valaki esetleg segíteni, megköszönném.

Szép napot mindenkinek

32. amazon lány (válaszként erre: 31. - Evici85)
2013. júl. 21. 09:52
Szia!Egész nyáron dolgozik.Ha telefonon nem a szülőszobán megtalálod!
2013. júl. 15. 14:19

Hahó!


Sehol senki???

Hiába hívom a doktor úrat nem veszi fel...valaki tud róla valamit???

2013. jún. 7. 14:18

Sziasztok!

Kovács Kázmért ismeritek?

Tapasztalat??

16hónapja próbálkozunk mind hiába nem jön össze a baba. :(

Fricznél voltam nov. közölte próbálkozzunk még...

Szántó-Hollónál nem voltam mert én is azt hallottam elmegy..kikezdték állítólag.

szeretnék egy normális odafigyelő nem pénzéhes orvost találni aki remélem tud segíteni nekünk.

Köszi a segítséget!

2013. ápr. 29. 14:53
Sziasztok, tényleg elmegy szántó egerből?
28. bozok
2013. ápr. 11. 09:34
Sziasztok! Nekem is szükségem lenne a doktor úr elérhetőségére vagy arra hogy hol rendel, mert az sztk-ban nem lehet időpontöt kérni hozzá és őt ajánlották nekem. Előre is köszönöm a segítséget.
2013. ápr. 4. 15:35
Sziasztok!Remélem mihamarabb erre jár valaki,aki tud segíteni.Kellene nekem Szántó doki telefonszáma,esetleges infok róla,és hogy hol is rendel.Kééérlek!Segítsetek!Fontos!
2013. márc. 7. 07:06
dr. szántó-holló györgy telefonszámát meg tudná adni valaki? tényleg jó orvos? sürgős lenne, előre is köszönöm
2013. márc. 2. 12:46
Sziasztok. Hozzá csak terhesként lehet menni vagy 6 hetes vizsgálatra is mehetek? Nem merek akárkihez menni mert rosszul lettem összevarrva és már nem merem akárkinek megmutatni. Rendes orvos véleményét várom. Magánba rendel vagy sztk alapon is? Fizetni kell neki? Tel számot tud valaki?
2013. febr. 9. 15:52
Sziasztok! Úgy látom nem vagyok egyedül a nőgyógyász keresés nehézségével. Én magam is sok jót hallottam Szántó doktorról, de sajnos nem tudtam még megszerezni a telefonszámát. Valaki meg tudná nekem adni? Meg esetleg a rendelési idejét. Előre is nagyon szépen köszönöm.
23. dabida
2013. febr. 2. 19:11
Sziasztok! valaki meg tudná adni nekem is a számát? Eddig csak róla olvastam jókat, más dokinál mindig van vmi lehúzós rész is.
22. letty82 (válaszként erre: 19. - Katoca81)
2013. jan. 28. 15:46
Szia! Nagyon rendes doki, igaz fiatal de mindent tud, sajnos nincs magánrendelése de legalább nem "pénzéhes"!!!!
2013. jan. 28. 15:43
Sziasztok! Én 2010 nyarán szültem Szántó doktornál ő volt ügyeletben nagyon meg voltam lepődve mikor megláttam elég fiatal kis doki de mindenkinek csak ajánlani tudom nagyon-nagyon kedves és nem "pénzéhes" !!!! 4 napig voltam bent a kórházban és minden nap meglátogatott pedig nem is a fogadott orvosom volt... persze volt hozzáteszem volt 1 másik fogadott orvosom de szülés előtt 1 héttel bejelentette elutazik konferenciára ja közben elment NYARALNI!!! Ezért nem érdemes fogadni!!!!
2013. jan. 13. 16:10

Sziasztok!

Katocahoz hasonloan nekem is Szanto doktor elerhetosegere volna szuksegem, illetve szivesen vennek velemenyeket, tapasztalatokat vele kapcsolatban!

Kerlek irjatok!

2013. jan. 2. 23:23

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy voltatok-e már Szántó doktornál és, ha igen, akkor mik a tapasztalatok. Illetve esetleg tel.szám akár privátban. Neki is van magán rendelése? Nem találok róla semmit a neten. Azt sem tudom öreg-e vagy fiatal. Köszi előre is a válaszokat :)

18. izater (válaszként erre: 16. - Bedi0801)
2012. dec. 7. 09:27
Szia, Meg tudnád adni nekem a Holló dr telefonszámát? Köszönettel, Petra
17. axel87
2012. nov. 10. 18:47
Sziasztok! Valaki el tudna kuldeni nekem priviben Dr. Szanto-Hollo Gyorgy elerhetoseget?? Segitsegeteket elore is koszonom!!
2012. okt. 10. 21:29

Sziasztok! Nagyon nagy szükségem lenne tanácsra, nőgyógyásszal kapcsolatban. Annyi féle véleményt találni a különböző fórumokon, hogy már nagyon összezavarodtam. Ki az a nőgyógyász Egerben, aki emberséges, körültekintő és nem csak a pénzre hajt?

Segítsetek... Köszi!

2012. febr. 25. 20:54
Sziasztok!Én dr.Szántó-Holló Györgynél szültem tavaly.Nagyon kedves,rendes,korához képest tapasztalt,emberséges nőgyógyász.Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!Nem fogadott orvosom volt,ő volt éppen ügyeletben.Azóta több ismerősömmel is beszéltem,akik nála szültek,ugyanez volt a véleményük.
2011. dec. 23. 10:59
Volt már valaki Szántó Doktor úrnál?? Tudom azt írtam hogy megyek...de azóta se jutottam el:(
13. ec2a8deb7c (válaszként erre: 12. - Evici85)
2011. aug. 5. 21:04

Szia!

Majd érdekelne a véleményed a dokiról,mert én is keresek egy szimpatikus emberséges dokit. A többi egrit már ismerem, ők nem jönnek be. Köszönöm.

2011. aug. 5. 08:51

Meg lett a tel száma a doktor úrnak:)

Végre!!!

Jövőhéten hívom és megyek hozzá!

Tegnap beszéltem 2 kismamával és nagyon dicsérik!

Remélem tényleg olyan kedves, odafigyelő mint amilyennek mondják!:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook