Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teszvesz tanács/segítség kellene gyorsan fórum

Teszvesz tanács/segítség kellene gyorsan (beszélgetős fórum)


13. trapiti (válaszként erre: 12. - MáLnA30)
2011. júl. 22. 15:30

Sok furcsaság van a teszen, de eddig ilyet nem tapasztaltam. Elég gyakran ütök le aukciót licit nélküli áron, mindig lezárta, még akkor is ha már volt alacsonyabb értékű licit.


Szerintem attól függ, mennyire látsz esélyt rá, hogy valaki még licitál. Ha van remény hogy feljebb megy az ár, ne zárd le. Őszintén szólva nem tartom valószínűnek hogy a rendszer hibázott, inkább Ő kattintott rosszul és nem az azonnali gombot nyomta hanem licitált. Én kivárnám a végét.

2011. júl. 22. 11:39

Írtam kapcsolatfelvételre, kíváncsi vagyok mit válaszolnak.


(hogy hiba történt-e, vagy a licitáló rosszul kattintott tényleg?)

2011. júl. 22. 11:35

igaza van évianyukának:-)

ha nem vagy biztos abban mit dönts, írj az adminoknak, majd megmondják a tutit:-)

10. salabakter (válaszként erre: 2. - Kobri29)
2011. júl. 22. 11:34

Egyszer én is elnéztem valamit,és hiába volt a fix áram 3000 ft,hagytam a hagyományos aukción,és 261-ft nyerték meg a klasz kis utivasalómat!


Nagyon oda kell figyelni,és ne törölj!!

9. MáLnA30 (válaszként erre: 7. - C25bc243a9)
2011. júl. 22. 11:33
igen, ez igaz, régen sokkal jobb volt (eladóként legalábbis).
8. Évi anyuka (válaszként erre: 6. - MáLnA30)
2011. júl. 22. 11:33
Ja értem :)
7. c25bc243a9 (válaszként erre: 1. - MáLnA30)
2011. júl. 22. 11:32

néha akadnak gixerek a teszen, ami nem a te hibád, hanem a rendszeré, de eddig azt tapasztaltam, h mindenért az eladód vonják felelőségre, sosem magukat.

már nem olyan a "tesz" mint régen:-(((

6. MáLnA30 (válaszként erre: 4. - Évi anyuka)
2011. júl. 22. 11:32

köszi, tudom, a névtelenség mögé bújva választottam ezt a fórumot.

és nem akartam, hogy azt higgyék, hogy reklámot akarok csinálni a termékeimnek :-)

5. salabakter (válaszként erre: 1. - MáLnA30)
2011. júl. 22. 11:31
NEM!!!Ne törölj,és később írd is a terméklapra,hogy licitet nem törölsz.A legtöbben így csinálják.Ezért kell jól meggondolni,ha valaki licitál,mert már köteles megvenni a terméket,ha kettő közül ő nyerné meg.Benne van a szabályzatban!
4. Évi anyuka (válaszként erre: 1. - MáLnA30)
2011. júl. 22. 11:31
A teszveszen van olyan hely ahol tudsz kérdezni, ott is van fórum. Próbáld meg ott!
3. c25bc243a9 (válaszként erre: 1. - MáLnA30)
2011. júl. 22. 11:30

én nem törölném a licitet a helyedben.

(magam is teszveszes vagyok)

nem lenne fair sem a másik licitálóval szemben, sem a megfigyelőkkel szemben sem.

sosem tudhatod, hány potenciális vevőd van a megfigyelők között.

pláne, ha még 10 nap van hátra.

de a te döntésed természetesen, én csak magánvéleményezek:-)

2011. júl. 22. 11:30

Elméletileg, ha volt fix ár, annak le kellett volna zárnia az aukciót. Szóval, ha most törlöd a licitet és ezúttal tényleg le tudja ütni fix áron, akkor a többi licitáló/megfigyelő "így járt", ez benne van a pakliban, nem?

Lehet, hogy én tudom rosszul, korábban mintha így lett volna. Én nem éreznék lelkifurdalást a többi licitáló/megfigyelő iránt, elvégre pont az a fix ár lényege, hogy drágábban ugyan, de biztosan te kapd meg azt a terméket, amire lecsapsz.

2011. júl. 22. 11:23

Sziasztok!


van egy termékem a tv-n, amin két licit van.


volt rajta fix ár, de a második licittel ez eltűnt, pedig ő a "megveszem most" gombra kattintott, mégsem záródott le az aukció (tehát az egykori fix áron áll most a licit).


neki mindenképp kéne, és ezen az áron, azt kéri, töröljem a licitjét, még egyszer megpróbája fix áron.

ne feledjük, van egy másik licitáló is (igaz ő alacsonyabb árat kínált).


TE mit tennél?

törölnél licitet? (nem fair szerintem a másik licitálóval szemben, hogy másodiknak kedveznék ezzel, hogy hamarabb elvihesse)


teszem hozzá, több mint tíz megfigyelő is van a terméken, és még 10 nap hátravan a végéig.


remélem érthető, adjatok tanácsot, micsinájjak? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook