Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szed vagy szedett valaki Aknenormint? fórum

Szed vagy szedett valaki Aknenormint? (beszélgetős fórum)


3. junkies095 (válaszként erre: 1. - Cicmic87)
2012. júl. 23. 17:42
Előtte Roacuttant szedtem, az is ugyanaz, mint az Aknenormin..
2. junkies095 (válaszként erre: 1. - Cicmic87)
2012. júl. 23. 17:41

Szia, én szedem..


kb 2 éve folyamatosan szedem, és nyáron ugye szünetet tartok, mert fényérzékenységet okozhat. Ezért kb. május végétől szeptember közepéig nem szedem. Bőrgyógyászhoz mentem a pattanásos/zsíros bőr problémával, elküldött laborba, vérvételt csináltak és felírta a bőrgyógyász a gyógyszert, és kb 1 hét után már az eredmény látványos, ugyanis csökkenti a faggyútermelést, és az arcomról is elmúltak a ragyák. Nagyon jó gyógyszer . A szedése mellett folyamatos kontrollra van szükség, 2-3 havonta vissza kell mindig mennem a bőrgyógyászhoz és kb fél évente vérvételre. Megéri nekem.. :)

2011. júl. 21. 22:05

Ahogy abbahagytam a fogamzásgátlót nagyon csúnya pattanásos lett a hátam. Próbáltam tonikokat...,de nem váltak be. Így úgy döntötte,hogy magánbőrgyógyászhoz megyek,mert sajnos az sztk-ban nem foglalkoznak az emberrel.

Ha van valakinek tapasztalata akkor szívesen várom a válaszait,hogy meddig szedte, a várt eredményt érte e el...!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook