Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első szerelem - Tényleg igaz, hogy az ember visszatér az első szerelméhez? fórum

Az első szerelem - Tényleg igaz, hogy az ember visszatér az első szerelméhez? (beszélgetős fórum)


1 2
54. 97f33311ff (válaszként erre: 53. - Idhikai)
2012. márc. 17. 08:14
ezek már akkor voltak, mikor kezdtem kiábrándulni :)
53. Idhikai (válaszként erre: 52. - 97f33311ff)
2012. márc. 17. 08:13
... háááát, amiket leírtál róla, tisztára olyanok, ami miatt annyira szerethető... :/
52. 97f33311ff (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2012. márc. 17. 08:03
Én örülnék, ha nem találkoznék az első szerelmemmel. Főiskolán első éves voltam, mikor beleszerettem, és hatásosan el is hitette velem, hogy ő is, közbe végig becsapott, megalázott a hátam mögött (valéta elnök volt, és emiatt mindenki csak kihasználta, erre fogadásból kiszemelt egy nőt, akin az összes sérelme miatt bosszút állt). Én voltam az a kiszemelt, húzta is az agyam 4 hónapig, meg jól lehúzott pénzzel is, mikor már betelt a pohár. Ahogy lehetett, kerültem, de állandóan zaklatott, engem keresett meg minden piszlicsáré ügye miatt, közben úgy alakult, hogy záróvizsgára ő készített fel minket, ott is folyton zaklatott a szexuális dolgaival, megjegyzéseivel. Nagyon rosszul váltunk el, neki kellett leadnom a szakdogámat, ő meg bezárta az ajtót mögöttem, és úgy kezdte, h lehúzta a sliccét .. :S Fősuli után is állandóan visszatért az életembe valamilyen formában, állandóan zaklatott telefonon, anyuméknál a vezetékesen, és a munkahelyen is. Örültem, hogy abbahagyta egy idő után. Azóta se tudok senkit se úgy szeretni, mint őt anno, és nem is érzem azt, hogy fogok...
2012. márc. 17. 07:55
Bár a 'jóviszony' megmaradt,már nem tudnék Vele mit kezdeni.
2012. márc. 17. 07:51
12 évesen csapott meg az első halálos szerelem, 28 évvel később találkoztunk... nem változott semmit, és szerinte én sem...:)
2012. márc. 17. 07:47
.... így belegondolva, inkább azt mondanám, hogy a nagy szerelmekhez visszatérünk. :) ... már volt egy-két olyan kapcsolat az életemben, ami évek múltán újra előjött, a lehetőségeivel, a szépségeivel, a buktatóival... és akkor lehetett igazán lezárni. Vagy a lezáratlan dolgok addig kísértenek, amíg igaziból nem tudunk rajtuk túllépni? ... hogyan van akkor ez? ;))
2012. márc. 17. 07:45

Nem tudom.... egyszer én is visszatértem, 13 év után, addig semmi hír egymásról, aztán egyszercsakkkk.... nagy egymásraborulás... (0 szex, csak fellángoló hihetetlen érzelmek), aztán én szálltam ki, immár teljesen lezárva, másfele vitt az élet bennünket... másféle emberek lettünk, hozzátéve, hogy mindegyikünk értékes, de már köze nem volt a sorsunknak egymáshoz, persze ezt is el kellett fogadni mindkét oldalról, ez se volt könnyű. Azóta nem ábrándozom róla, és talán ő se rólam úgy, mint az előtte levő 13 évben. :)

... talán kell is, hogy kicsikét visszatérjünk, visszakanyarodjunk a továbblépés érdekében. :)

2012. márc. 17. 07:33
még le sem vált rólam, több mint 12 éve a nyakamon van. :)
46. Coxyka
2012. márc. 17. 07:27

Hááát igen :) Az első szerelem gyönyörű volt.

Sajnos nem hosszú ideig voltunk együtt,mert olyat éreztünk mind a ketten,mint például megkapsz egy számodra kedves tárgyat és csak egy darabig "van a toppon".

Milyen heves volt a szerelem köztünk,annyira gyorsan ért véget.

Azóta a legjobb barátok vagyunk,elválaszthatatlanok vagyunk.

Semmi féltékenység,semmi harag.Ez a legjobb! :))

2011. júl. 31. 22:09

Nem tudom, hogy visszatér-e. Azt tudom, hogy az Én első szerelmem nem csak a szívembe égette bele a nevét, de a puszta létezése, az, hogy összehozott Minket a sors, megváltoztatta a szokásaimat, a hozzáállásomat dolgokhoz, hatással volt a véleményemre, mindenre, ami "Én"... Eltűnt, nagyon hiányzik, a dolgok, amiket hozott, megmaradtak, megmaradnak. Vágyam, hogy legyen még, itt legyen. Biztos vagyok benne, hogy nem tudja, mit jelentett nekem, illetve, hogy még most is mit jelent. Nem kínoz az emléke, hanem boldoggá tesz. Imádom az emlékét! Inspirál, motivál.

Nagyon remélem, hogy a fórum címe igaz! :) Lehet, hogy majd másképpen fogom látni, ha megjelenik valaki, hatással lesz rám... Jelenleg viszont így érzem. Mintha minden sejtemben ott lenne... Pedig nem 1 hete "voltunk", nem sok-sok évig, nem éjjel-nappal együtt...

44. 04e95f637a (válaszként erre: 41. - Aludanyi)
2011. júl. 26. 20:12

Én is ezt tapasztalom.Valahogy a pasik nem tudnak változni,fene tudja miért?

A logikátlanságról had ne beszéljek...tegnap...áhh :S

2011. júl. 26. 20:07
Én Vele maradtam... :DD
42. 04e95f637a (válaszként erre: 40. - Aludanyi)
2011. júl. 26. 20:06
Áhh,akkor ő is megy a levesbe.Jobb is így.Én sem szeretem a gyerekes,hisztis,duzzogós pasikat.Kiábrándító :S
41. aludanyi (válaszként erre: 39. - 04e95f637a)
2011. júl. 26. 20:04
demoon: Ja és Ő se változott semmit se, maradt ugyanolyan komolytalan és vélek benne felfedezni még mindig egy nagy adag hisztisséget és logikátlanságot! Szóval 12 év alatt max nőtt, hízott, szőrösödött... de másban semmi változás!!!!
40. aludanyi (válaszként erre: 39. - 04e95f637a)
2011. júl. 26. 20:02
Demoon: Nem taliztunk (szerencsére)... De gondoskodott róla, hogy szombaton ne tudjam magam kipihenni éjjel... Gyerekes... Ma mondtam meg neki, hogy többet ne várjon tőlem ennél... Talán egész jól fogadta... Meglátjuk!
39. 04e95f637a (válaszként erre: 35. - Aludanyi)
2011. júl. 26. 19:42

Szia!Nagyon helyes! :)

Taliztatok is?


Mi tegnap együtt töltöttük az egész napot,nálam is aludt,de pont ma reggel mondtam neki,hogy abszolút nem változott a modora :S

2011. júl. 26. 19:39
Á,dehogy......
37. ina87
2011. júl. 26. 19:39
nem,még az kéne amugyis csak egy rajongás volt és már nem is értem h anno mi fogott meg bene ö is csak egy átlagos srác volt
36. globus
2011. júl. 26. 16:07
Jesszusom, még csak ez kéne...
2011. júl. 26. 16:06
Sziasztok! Hello demoon! Eltelt pár nap és azt mondom: Isten ments!!!! Ez a srác, még gyerekesebb, mint 15 éves korában! NEM! Kitartok a párom mellett, rájöttem, hogy nosztalgia és tiniszerelmek ide, vagy oda, Nekem Nála nincs fontosabb!!!!
2011. júl. 23. 17:26
Én nem tértem vissza...
2011. júl. 22. 13:36

Hát az élet hozhat meglepetéseket, de nekem nem kellene az első szerelmem, hisz több ,mint 10 év alatt semmi sem változott, csak csinált berugva egy gyereket...


Ugyanakkor szüleim még általános iskolából ismerték egymást és bár a középiskolás éveket külön töltötték (tapasztalatszerzés miatt:)), de végül mégis egymásnál kötöttek ki, immár 45 éve.

2011. júl. 22. 11:22

13 év után találkoztunk újra.... mindent dobott volna értem azonnal, és talán én is... szerencsére nem így történt, csak az első újratalálkozások heve volt, amúgy teljesen más irányban fejlődtünk, más emberek lettünk.

Azóta ő is elvált, és én is... és persze nem kerestük meg egymást. :)

31. abcd85b849 (válaszként erre: 29. - E2579acec2)
2011. júl. 22. 11:18
Szerintem igen, mert ők hirtelen elfoglalták magukat egymással. Nem bántam meg, legyenek boldogok.:)
30. Havran (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2011. júl. 21. 20:48
Kb.13 éve volt amikor vége lett az első komoly kapcsolatomnak,5 évig tartott ő volt az első nagy szerelem.A mai napig nagyon jóban vagyunk,tartjuk a kapcsolatot,barátok maradtunk,de nagyon nem bánom,hogy nem maradtunk együtt ugyan olyan link maradt.Áldom az eszem,hogy nem eröltettem a dolgot.Mostanság találkoztam anyukájával valamit segitettem neki,és ott volt velem a párom azt mondja Joli néni,jobban jártál ezzel a fiuval,mit a Ferivel/az ő fia/.Mosolyogtam és mondtam neki,ezt én nagyon jól tudom:)))))
29. e2579acec2 (válaszként erre: 3. - Abcd85b849)
2011. júl. 21. 20:34
Ezért szakadt meg a kapcsolatod azzal a legjobb barátnőddel?
28. e2579acec2 (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2011. júl. 21. 20:34
Én összetalálkoztam vele pár év múlva, de vége is lett újból. Szerintem nem igaz.
27. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2011. júl. 21. 18:54
meghalt:(((
2011. júl. 21. 18:48
10 évig igen. ebből 6 évig nem találkoztunk,majd évente 1*szer megpróbáltuk.Az utolsó 8 hónapig tartott,de bennem vége volt már akkor.Azóta eltelt 4 év és most tavasszal összefutottunk a bölcsibe ahová a lányom járna majd.Ő a gondnok.Azt hiszem visszakerült az őt megillető helyre,Ő volt a nagy szerelem,csak mindig rosszkor találkoztunk és a családom sem kedveli.Szerintem többé nem jövünk össze,de talán jobb is ,mert így mindig lesz mire "vágyakoznom".
2011. júl. 21. 16:43
Az elso szerelem soha nem múlik el de mindig végetér
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook