Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álmok, amelyek beteljesülnek fórum

Álmok, amelyek beteljesülnek (beszélgetős fórum)


7. b9e29ca258 (válaszként erre: 6. - Ae55128da6)
2011. júl. 21. 13:32
Igen, ez jó álom volt. :)
6. ae55128da6 (válaszként erre: 5. - B9e29ca258)
2011. júl. 21. 12:55

Igen.Szerintem is tök jó és talán jelent is valamit. :)

De az is jó ami veletek megtörtént. :)

5. b9e29ca258 (válaszként erre: 3. - Ae55128da6)
2011. júl. 21. 12:43

Ez tök jó. :)

Én azt álmodtam meg amikor a bátyámék várták az első babát, hogy kislány lesz. Pedig mindenki fiút várt, mert nálunk idáig a családban először fiú, majd lány született. Náluk megfordult.

2011. júl. 21. 12:42

Nálam pl. tök érdekes. A rossz álmok mindig bejönnek, a jó álmok pedig ritkán.

Nem rég halt meg az apósom. Pont aznap éjszaka, amikor bevitték a kórházba azt álmodtam, hogy vele csatázom karddal. Megnéztem mit jelent és gyászt jelent. Utána nem sokkal azt álmodtam, hogy telefonon felhívták anyósomat, hogy a lányát baleset érte. Akkor már tudtam, hogyha meghal, akkor telefonon fogják közölni. Valahogy mindig előre megálmodom mások halálát. Ez normális?

2011. júl. 21. 12:38

Szia!


Velünk most decemberben történt meg.

A férjem egyik reggel mondta,hogy a pici akit a szívem alatt hordok 3200grammal és 56cm-el fog megszületni.

Én kérdeztem honnan tudod azt mondta meg álmodta.

Rá kb 2 hétre meg született a mi pici fiúnk 3200grammal és 52cm-el.

Igaz a cm nem lett annyi de a súlyát pontosan meg álmodta.

Ami talán még furcsa a történetben az az hogy Zénó korábban érkezett 3 héttel.

Sokszor poénkodtunk azon biztosan azért jött előbb hogy az apjának igaza legyen. :)

2. Brad (válaszként erre: 1. - B9e29ca258)
2011. júl. 21. 12:36

en a 7en almodtam, valamit... vagyis nem tudom, hogy alom volt-e...


Fekszem az agyamban, alszom... annyit hallok, hogy a padlon valaminek a körme kopog, majd kinyitom a szemem es egy sötet folt allt ott. Felsikitottam, majd felkapcsoltam a villanyt, de addigra nem volt mar ott semmi.


Most nem tom eldönteni, hogy sikitas közben ebredtem fel, vagy vegig fent voltam-e, illetve aludtam es alom volt-e az egesz. Jah, es hangosan sikitottam... anyu mondta.


Anyum azt mondta, hogy szellemmel almodni, fordulatot jelent az eletemben...


Meglatjuk....

2011. júl. 21. 12:30

Sziasztok!


Van köztetek olyan, akinek az álmai, amit álmodik rendszeresen bejön? És ha igen, akkor milyen típusúak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook