Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hova mennél szívesebben? Tenerife vagy Gran Canaria? fórum

Hova mennél szívesebben? Tenerife vagy Gran Canaria? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 25. 21:49
Tenerifére mennék.
21. Bodu (válaszként erre: 19. - Jasmine24)
2011. júl. 23. 13:31

Dehogy hangzik primitíven.:-)

Valószínűleg én vagyok lökött...:-)))

20. Jaina (válaszként erre: 17. - Ujlany)
2011. júl. 22. 08:44
Eszméletlenek az ottani sofőrök, nagyon tudnak vezetni :DDDD
19. Jasmine24 (válaszként erre: 18. - Bodu)
2011. júl. 21. 16:49
Erdekes. Bar lehet primitiven hangzik amit mondok, de nekem a lenyeg hogy legyen tenger, napsutes, egy szep hotel es megvan az oromom. :) Ezenkivul ha mas extra is van az mar csak hab a tortan! :))
18. Bodu (válaszként erre: 15. - Jaina)
2011. júl. 21. 15:35

A sziget az adott,de teljesen kopár,halott volt.Oda kellett vinni a növényeket és az állatokat.A pálmákat is hajón viszik oda a mai napig,mert egy idő után elszáradnak(kivéve,ahol locsolnak állandóan).

Nyilván nem a szigetet hordák össze,lehet én fogalmaztam hülyén.De ez valószínűleg csak engem zavart,mert én imádom felfedezni azoknak a helyeknek az állat-és növényvilágát,ahová épp elutazom,ott meg nem volt semmi,csak néhány rovar....-)))

17. ujlany (válaszként erre: 12. - Jaina)
2011. júl. 21. 15:22

hat akkor a luxus nem is olyan draga.

Mi 2005-ben voltunk, 2500 euroba kerult, de mar nem emlekszem akkor mennyi volt az euro arfolyam.

De szerintem a mienk is 5-600 ezer ft. korul lehetett. Es ugyszinten felpanzios, repulovel+bizt.

Meg persze egy csomo penz elment a programokba. Balnafigyeles 65 euro/fo, voltunk a Teide-n... haaat az tenyleg egy elmeny, ha az ember birja a hajtukanyarokat :-) De egyebkent tenyleg fantasztikus elmeny.

16. Jaina (válaszként erre: 14. - Jasmine24)
2011. júl. 21. 15:21
Tavaly szeptemberben voltunk. A félpanzió szerintem tök elég, büférendszer volt reggelinél és vacsinál is és a reggelivel úgy jóllaktunk mindig, hogy kitartott vacsiig :) De ha nem, Spar van :DDDD
15. Jaina (válaszként erre: 11. - Bodu)
2011. júl. 21. 15:20
Mesterségesen létrehozott? Ezt nem hallottam még sose! De szerintem ez nem így van, hiszen a barlanglakásoknál elmondták, hogy az ősemberek időszámításunk előtt hogy éltek ott, meg milyen szokásaik voltak és gondolom nekik nem volt olyan csúcstchnikájuk mint az araboknak ma (gondolok itt a Pálma szigetre vagy a Világ szigetekre...), vagy te máshogy értetted a mesterségest? :D
14. Jasmine24 (válaszként erre: 12. - Jaina)
2011. júl. 21. 15:20
Ja az igen huzos :S Ti mikor voltatok? A felpanzio eleg, vagy jobb ha teljes ellatast ker az ember?
13. Jasmine24 (válaszként erre: 11. - Bodu)
2011. júl. 21. 15:19
Koszi :)
12. Jaina (válaszként erre: 10. - Jasmine24)
2011. júl. 21. 15:18
Igen, ez sem egy utolsó szempont. Mi egy hétig voltunk a repülővel szállással félpanzióval, biztosítással együtt kb. 240 ezer volt fejenként :S
11. Bodu
2011. júl. 21. 15:17

Hát,nem tudom.Nekem nagy csalódás volt mindkettő.

Mesterségesen létrehozott szigetek,úgy szállították oda az összes növényt(egyetlen őshonos fa:a kanári szigeteki fenyő),ráadásul az angol nyugdíjasokra-és golfozókra van kihegyezve minden.Mondjuk a Teide érdekes volt,ott forgatták a Csillagok háborúját is(mert annyira kopár,holdbéli a táj).

Ez csak az én véleményem,remélem ti jól érzitek majd magatokat!:-)

10. Jasmine24 (válaszként erre: 8. - Ujlany)
2011. júl. 21. 15:11
Nem semmi! Meg sajat kismedence is van! Sajnos nem mas fizeti...de naszutja is 1x van az embernek (jobb esetben) szoval jo lenne! :)) De tenyleg huzos az ara, megneztem a honlapjat, viszont gyonyuru!!!
9. Jaina (válaszként erre: 8. - Ujlany)
2011. júl. 21. 15:09
Jól hangzik ez is :)
8. ujlany (válaszként erre: 7. - Jasmine24)
2011. júl. 21. 14:58

hat.. ha mas fizeti, akkor csak oda menj.

A szalloda legfelso szintjen olyan szobak vannak, amelyhez egy jo nagy terasz is tartozik, es rajta/benne egy sajat kismedence. Taki neni jon, es mindennap kitisztitja, feltolti vizzel.

A kaja nagyon luxus, jopar ettermuk van. Kirandulas ezerszamra. Ja es mi is a Neckermannal utaztunk.

7. Jasmine24 (válaszként erre: 6. - Ujlany)
2011. júl. 21. 14:49
Mivel naszut lesz, igy ez sem hangzik eppen rosszul :))
2011. júl. 21. 14:47

Tenerife, Cleopatra Palace hotel. A kilatas csodalatos, ra az oceanra..

Ha olyan "egyszer az eletben igazi luxusutazas"-ra vagysz.

2011. júl. 21. 14:41
Nagyon koszonom az eddigi hozzaszolasokat, ugy latom, eddig egyontetuen Gran Canaria-ra szavazott mindenki! :)) Elvileg ma foglaljuk le az utat, remelem sikerul donteni, de ez segitett! Koszonom!
2011. júl. 21. 14:38

Gran Canarián voltam tavaly szeptemberben :) Imádtam :)))) Tök jó volt, mert kevesen voltunk a szigeten (mindenki Teneriffére ment a gépről szinte). A Santa Monica hotelben szálltunk meg, ami nekem azért tetszett (és azért is választottuk) mert pont a természetvédelmi-homokdűnés övezet szélén van (a hotel maga annyira nem volt jó, de kb csak aludni mentünk oda, arra meg mindegy volt). Ami kihagyhatatlan az a Palmitos Park, a nagy csúszdapark, és a szigettúra (a Neckermann telepített idegenvezetői nagyon jó fejek!) :)

Tenerriffére viszont szeretnék elmenni, tervezzük is néhány év múlva, a Loro parkot szeretném megnézni (lett volna lehetőség Gran Canariáról áthajózni, de nem mentünk sajnos :( )

2011. júl. 21. 13:33
4 éve voltam, sztem Gran canaria, két szép hetet voltunk ott, és közben átmentünk egy nap Teneriffére. Gran Canarian több homokos partot láttam, és sokkal több parton lévő hotelt. Akárhogy is döntötök biztos jó lesz!:)
2011. júl. 21. 12:05
Gran canaria !!!!voltam és egyszerűen ott akarok élni:-)
2011. júl. 21. 11:00

Szeretnenk a Kanari-szigetekre menni Szeptemberben, Tenerife es Gran canaria kozott filozunk, de nem tujuk eldonteni. Olyanok hozzaszolasait varom, akik mar jartak egyiken, esetlen mindketton.

Koszonom! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook