Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A legjobb angol könyv fórum

A legjobb angol könyv (beszélgetős fórum)

7. Fille (válaszként erre: 5. - Sopianae)
2011. júl. 22. 12:14
mindenképpen szükséged lesz majd tnarra, ha másra nem akkor arra h beszélgessetek angolul.... mindig azt mondom h nkább tanárnak fizet az ember mint 5-6 alkalommal nyelvvizsgáért :)
2011. júl. 20. 22:12

Amiket nekem ajánlottak különböző forumokon:English grammer in use,Essential grammer in use,New english file,Oppurtunities,Oxford angol nyelvtan.


Ami megvettem s nekem bevált: Amivel érdemes kezdeni, Dohár Péter:Kis angol nyelvtan,Words words words,1000 question 1000 answer,Solutions( ezt suliba használom). Ezeket mind megtalálod a könyvesboltban.

2011. júl. 20. 17:07
Az 1000 kérdés és választ le tudtam tölteni.... Azt hiszem gyes alatt elkezdek tanulni és leteszem a közép, majd a felsőfokú vizsgát..
4. Fille (válaszként erre: 2. - Danica16)
2011. júl. 20. 16:51

vigyázat, ez csak nyelvtan! de egyébként nagyon jó! viszont egyéb könyveket is kell használni mellette.

Sophie, ha olyan könyvet keresel, amiből iskolában szokás tanulni, akkor az Enterprise sorozatot tudom ajánlani. Ezenkívül nagyon jó szókincs és beszédfejlesztő az 1000 kérdés 1000 válasz. ha felsőfokig akarsz haladni, akkor ebből csak a felsőfokút vedd meg, és csak középfokú szinttől használd. kizárólagosan szókincsdfejlesztő: Wors, Words, Words. ez közép-felsőfok szint közötti... adott témakörben előveszi a legalapabb szavakat és a legmagasabbakat is.

ja, és ha Enterprise-t próbálod ki, számitani kell rá, h kevés helyen kapható, de olcsóbb mint a szörnyű Headway. Van könyve, munkafüzete és grammarje!!! ha nem akarod megvenni mindhármat belőle érdemes munkafüzet helyett a grammart mgvenni,

3. ebe3bdf910 (válaszként erre: 2. - Danica16)
2011. júl. 20. 16:48
köszi :)
2011. júl. 20. 16:42
English Grammar in Use, ennek több verziója is van, szerintem szuper.
2011. júl. 20. 16:36
Melyik a legjobb és legújabb angol könyv, ami az alapoktól egészen a felsőfokig tanít?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook