Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Letiltott szám feloldása fórum

Letiltott szám feloldása (beszélgetős fórum)


2016. máj. 13. 09:31

Sziasztok!

Egyik ismerősöm számát feketelistára tettem. Vodafonos vagyok ,ő 20-as. Hogyan tudnám feloldani. Légyszi segítsetek.

köszönöm szépen.

2011. júl. 19. 17:15
Köszönöm a segítséget :) Most már rendben van:)
2011. júl. 19. 17:04

Beállítások - Alkalmazás beállítások - Hívás - Összes hívás - Automatikus elutasítás


ezt kapcsold ki.

2011. júl. 19. 17:00
Felhívtam az ügyfélszolgálatot de ott sem tudtak segíteni. Azt mondták, hogy biztos van valami beállítási mód....De így nem tudtak segíteni.
2011. júl. 19. 16:44

Sziasztok..Én viszont szeretnék valakit letiltani. Nekem is samsungom van..de én beállítások-hívás beállítások.....és semmi tiltólista nincs!!! galaxy minim van!

Tud segíteni valaki? Köszönöm.

2011. júl. 19. 16:42

Samsung Monte telefonom van.

Ott a beállításoknál nincs ilyen lehetőségem.

2011. júl. 19. 16:37
Igen, a beállításoknál, hívásbeállítások, tiltolistacsoport, számot ki kell venni a csoportból. Engem a párom tett tiltólistára, még szerencsére észre vette milyen gombot nyomott meg, így is két óra kellett míg rájöttem, hogyan kell feloldani.
2011. júl. 19. 16:34

Sziasztok!

Csináltam egy hülyeséget. Samsung telefonom van és nézegettem a beállításokat, véletlenül a lányomat tiltólistára tettem. Így nem tud hívni, hanem rögtön az üzenetrögzítő kapcsol be.

De nem találom, hogy hol lehet feloldani?

Egyáltalán fel lehet oldani??

Tudna valaki segíteni?


Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook