Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Törött lábbal, kézzel otthon (fekvő gipsz 5hét) fórum

Törött lábbal, kézzel otthon (fekvő gipsz 5hét) (beszélgetős fórum)

2011. szept. 5. 20:28

Van itt még valaki?


Nekem most tört el a bokám. És nagyon fáj! 1 hete fekszem gipszben, de el sem tudom képzelni, mi lesz ha felrakják járót. Fájdalom enyhítési tippjeitek vannak?


Köszi!

6. sszabina (válaszként erre: 7. - Gina9)
2011. júl. 24. 17:01
Köszönöm szépen!Nah ez velem is majdnem megesett az első gipszemben 14 napot bírtam amikor már a belső polya is kiesett és ekkor már annyira kellemetlen volt hogy én is azon gondolkoztam h levágom de itt van a neten ilyen otvostudakozo ahol tudsz írni dokiknak nah és szal ott azt irták hogy ne vegyem le mert nem fognak komolyan venni szal vissza mentem a kórházba és ott kicserélték.De itt jön a lényeg hogy most olyan gipszem van ami nagyon szorít plussz ma elestem és most nagyon dagad szal nagyon gondolkozok a levételen.de képzeld mikor 14 nap után levették a lábamrol akkor már teljesen le volt fogyva a lábam a felére és nem bírtam megmozdítani annyira erőtlen.de mi volt a gipsz helyet? neked is injekciozni kellet magad?
2011. júl. 24. 16:52

Sziasztok!

Hát az én történetem nagyon szerencsétlen.Kezdjünk is bele,16 nappal ezelőtt párommal(júli.19-én voltunk 8 évesek)Ketten jöttünk haza 1 biciklivel értelem szerűen én ültem a vázon amikor éreztem hogy combig lezssibadt a lábam és megálltunk meggyújtani 1cigit amikor én hirtelen le patantam és ekkor rosszul érkeztem a lábfejem szélére ezzel eltörve lábfejem.hatalma reccs és fogtam a szerelmem kezét és mondtam a szemébe hogy most törtem el a lábam.de a lábujjaimat még ekkor tudtam mozgatni nem vettük komolyan.haza mentünk akkora bedagadt de nem is ez az egészbe a legvicesebb hanem az hogy most kaptunk munkát és én most gipszbe fekszem.nah de a többiről már írtam...de tetözőm a dolgokat jelentem ma elestem gipszelt lábbal persze most annyira szerencsétlenül hogy pont a törésre estem.és basszus megint ugy érzem mintha megint eltört volna.de 2napja harcoltam ki az uj gipszet és nem akarok oda vissza menni áááá! Nem hiszem el félek hogy huzodni fog ez a kis vakáció!!!

2011. júl. 19. 15:42
Mi történt?
2011. júl. 19. 15:40
Tudom mit érzel, én egy műtét miatt több hétig kellett, hogy feküdjek + sokáig (egy év) normálisan fürdeni sem tudtam csak szivaccsal, mert a sebem szétnyílt.
2011. júl. 19. 15:31
Én 3 hónapig nem tudtam járni, combcsontom tört, de ennek szerencsére 6 éve, a vaskivétel is 4,5 éve volt, azután se tudtam 3 hónapig járni. Szóval tudom mit érzel...keresztrejtvény, filmek, könyvek, és el is telik az 5 hét :-)
2011. júl. 19. 15:16

Sziasztok!

Olyan emberek írását várom akik otthon vannak ,akár baleset,vagy bármi miatt csak te sem tudsz ugy mozogni mint eddig.Nekem 5 hét fekvő gipszem van és olyan jó lenne ezt valakivel megosztani!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook